Бухгалтер, інженер чи пілот вертольоту, мм?
Заказать звонок

Бухгалтер, інженер чи пілот вертольоту, мм?

Мрієш стати відомим режисером, але оточуючі люди наполягають на кар’єрі юриста або економіста? Як їх переконати, що індустрія кіно – це саме твоє покликання? Все дуже просто!

По-перше, наполягай на своєму та вір у свої сили!

По-друге, пройди тест від Уряду провінції Онтаріо, Канада.

Кожна професія має різні види та сфери діяльності, тож необхідні досить конкретні здібності та навички для опанування професії твоєї мрії. Ми пропонуємо тобі пройти цей простий тест, щоб визначити твої сильні сторони. Вже через десять хвилин ти отримаєш перелік десяти спеціальностей, які можуть тобі підійти.

По-третє, разом з батьками розгляньте результати цього тесту в поєднанні з іншими цікавими статистичними даними, наприклад, твій середньо-річний дохід, відсоток прийнятих на роботу за тією або іншою спеціальністю тощо) для прийняття правильного рішення, пов'язаного з твоєю майбутньою кар'єрою.

А далі справа за нами! Надсилай нам твій ТОП професій, які ти додав до свого списку зі всіх запропонованих десяти, а ми абсолютно безкоштовно підберемо особисто для тебе ВНЗ, де ти зможеш реалізувати свої ідеї та здійснити мрії.

Як отримати такий списочок #wherepostupat від Алеком? Нижче - невеличка інструкція для тебе:

1) переходь за посиланням на офіційний сайт Уряду провінції Онтаріо https://www.iaccess.gov.on.ca/labourmarket/careerQuiz/careerQuiz.xhtml
2) проходь Сareer Quiz
3) за результатами тесту серед 10-ки запропонованих, обирай тільки ті професії, які, ти вважаєш, найбільш підходять саме для тебе
4) додай професію до свого особистого списку, поставивши галочку на останній колонці “Add to your list” (див. нижче)

Untitled-1.png

Untitled-2.png

5) зроби скрін та надішли нам на адресу oleg_alekom@ukr.net

Untitled-3.png

6) очікуй від нас БЕЗКОШТОВНУ підбірку ВНЗ

Успіхів!

Контакти відділу вищої освіти:

+38 (067) 291 76 73

oleg_alekom@ukr.net