Замовити дзвінок

Світ починається з:

алеком-тур

Обучение и каникулы за рубежом.

Навчання за кордоном - це інвестиції у власне майбутнє, пов'язані з придбанням необхідних успішній людині знань, навичок і досвіду. Сьогодні освіта за кордоном стала реальністю, кращою реальністю, яку батьки можуть дати своїм дітям. Краще вивчати німецьку, французьку або англійську мову за кордоном протягом декількох місяців, ніж витратити роки на репетиторів. Навчання за кордоном дає не тільки безцінний досвід спілкування з носіями мови, а й знайомить з новою культурою, впізнаються особливості менталітету, мови - словом, закладається той базис, на якому в подальшому будуть будуватися ділове спілкування і життєві цілі учня. На нашому сайті ми представляємо Вам відібрані нами (а також перевірені нашими клієнтами протягом багатьох років) програми навчання для школярів і дорослих.

Навчання за кордоном у вигляді захоплюючого пригоди на канікулах - що може бути краще? Французька, німецька, англійська дітям викладається разом з навичками малювання, танцями, заняттями спортом і мистецтвом, а також захоплюючою екскурсійною програмою. Подорожі в іншу країну, дозволять значно розширити кругозір дитини і закласти основу для майбутнього навчання. Навчання у Великобританії, США, Німеччини, Швейцарії, Канаді поєднує легку і невимушену обстановку з регулярними заняттями іноземною мовою, а навчання на Мальті, Кіпрі, поруч з ласкавим морем, перетворює вивчення англійської мови за кордоном в справжнє задоволення. Іноземна мова дітям подається в легкій ігровій формі, що дозволяє не тільки познайомити дитину з новою мовою, а й зацікавити його процесом навчання. У всіх батьків обов'язково виникає питання: «А чи є результат?» З упевненістю можемо сказати: «Є». Занурення в природне мовне середовище і постійне спілкування з однолітками з різних країн, дозволить легко вивчити іноземну мову дітям різного віку.

Кожна школа має свої особливості, ми постаралися відобразити це на нашому сайті, але при виборі школи, у Вас обов'язково виникне безліч питань - будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів, і ми допоможемо правильно вибрати школу саме для Вашої дитини.

Ми пишаємося тим, що за 16 років роботи, багато наших клієнтів, хто «починав» свій шлях з нашими канікулярними програмами, ще у віці 10-12 років, на даний момент навчаються в найкращих коледжах, університетах Великобританії, США, Канади, Німеччини, та ін.

Багатьох батьків лякає процес оформлення візи. Маючи великий досвід роботи в цьому напрямку, ми постаралися максимально, наскільки це можливо, спростити цю процедуру.

У компанії «Алеком Освіта» діють привабливі знижки, акції, як для постійних, так і для нових клієнтів - будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів - не пропустіть свій шанс.

Спробуйте працювати з нами - Ви переконаєтеся, що зробили правильний вибір!

З повагою,

директор Алеком Освіта

Марія Луняк

award award award award

Наша команда

Марія
Марія
Луняк
Директор

Засновник компаній Alekom Education і Alekom-tour
Творець FLT Forum
Автор програми "University Pathway in Ukraine"
Постійний учасник конференцій з питань освіти за кордоном у всьому світі (ICEF, ALPHE, BMI, Feltom, IALC)

+38 (044) 245 13 04

alekom@ukr.net

Развернуть
Олег
Олег
Бабенко
Консультант з вищої освіти

Київ

Бакалаврат за кордоном
Магістратура за кордоном
програми підготовки
Можливості після навчання
Надходження в ТОП ВНЗ світу
Авторські програми "Universities Tour"

+38 (067) 291 76 73

Oleg_alekom@ukr.net

Развернуть
Катерина
Катерина
Шуляк
Консультант з питань освіти за кордоном

Київ

Групові програми за кордоном, Індивідуальні програми для дітей і дорослих, Сімейні тури, програми з відвідуванням вузів, підготовчі курси

+38 (063) 336 59 83

katia_alekom@ukr.net

Развернуть
Віта
Віта
Боронило
Консультант по груповим програмам

Київ

Мовні програми з керівником, програми повного занурення в мовне середовище, програми з відвідуванням вузів

+38 (044) 24 51 304

vita_alekom@ukr.net

Развернуть
Катерина
Катерина
Люлько
Консультант з питань освіти за кордоном

Житомир

Консультант по груповим канікулярним турам, по підготовчому курсу до вступу за кордоном, вища і середня освіта за кордоном

+38 (067) 40 97 071

zhitomir_alekom@ukr.net

Развернуть
Наталья
Наталья
Петькун
Консультант з питань освіти за кордоном, менеджер по туризму

Київ

Середня освіта за кордоном, індивідуальні мовні програми для дітей і дорослих.

+38 (050) 86 18 526

tata_alekom@ukr.net

Развернуть