Замовити дзвінок

Світ починається з:

алеком-тур

Обучение и каникулы за рубежом.

Навчання за кордоном - це інвестиції у власне майбутнє, пов'язані з отриманням необхідних успішній людині знань, навичок і досвіду. Сьогодні освіта за кордоном стала реальністю, кращою реальністю, яку батьки можуть дати своїм дітям. Безсумнівно, набагато краще та ефективніше вивчати німецьку, французьку або англійську мову за кордоном протягом декількох місяців, ніж витратити роки на репетиторів. Навчання за кордоном дає не тільки безцінний досвід спілкування з носіями мови, а й знайомить з новою культурою, особливостями менталітету, мови - словом, закладається той базис, на якому потім вибудовується ділове спілкування і життєві цілі студента. На нашому сайті представлені виключно програми для школярів і дорослих, які відібрані і перевірені нами особисто (а також перевірені нашими клієнтами протягом багатьох років).

Навчання за кордоном у вигляді захоплюючої пригоди на канікулах - що може бути краще? Французька, німецька, англійська дітям викладається разом з навичками малювання, танцями, заняттями спортом і мистецтвом та вдало поєднана із захоплюючою екскурсійною програмою. Подорожі в іншу країну дозволяють розширити кругозір дитини і закласти основу для майбутнього навчання. Навчання у Великобританії, США, Німеччини, Швейцарії, Канаді - це ідеальний баланс регулярних занять іноземною мовою та різноманітних розваг в дружньому колективі однолітків з різних куточків світу, а навчання на Мальті, Кіпрі, поєднане з пляжним відпочинком на Середземному морі, перетворює вивчення мови на справжнє задоволення. Іноземна мова дітям подається в легкій ігровій формі, що дозволяє не тільки познайомити дитину з новою мовою, а й зацікавити її процесом навчання. У всіх батьків обов'язково виникає питання: «А чи є результат?» Дуже впевнено можемо сказати: «Є»! Занурення в природне мовне середовище і постійне спілкування з однолітками з різних країн, дозволить легко вивчити іноземну мову дітям різного віку та непомітно подолати мовний бар'єр.

Кожна школа має свої особливості, які ми спробували детально відобразити на нашому сайті, проте, зазвичай, при виборі школи, обов'язково виникають безліч питань - будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів, і ми радо допоможемо правильно вибрати школу, саме для Вашої дитини.

Ми пишаємося тим, що за 18 років роботи, багато наших клієнтів, хто «починав» свій шлях з нашими канікулярними програмами, ще у віці 10-12 років, на даний момент навчаються в найкращих коледжах, університетах Великобританії, США, Канади, Німеччини, та ін.

Багатьох батьків лякає процес оформлення візи. Маючи великий досвід роботи в цьому напрямку, ми постаралися максимально, наскільки це можливо, спростити цю процедуру.

У компанії «Алеком Освіта» діють привабливі знижки, акції, як для постійних, так і для нових клієнтів - будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів - не пропустіть свій шанс.

Спробуйте працювати з нами - Ви переконаєтеся, що зробили правильний вибір!

З повагою,

директор Алеком Освіта

Марія Луняк

award award award award

Наша команда

Марія
Марія
Луняк
Директор

Засновник компаній Alekom Education і Alekom-tour
Організатор FLT Forum
Автор програми "University Pathway in Ukraine"
Постійний учасник конференцій з питань освіти за кордоном у всьому світі (ICEF, ALPHE, BMI, Feltom, IALC)

+38 (098) 876 04 02

alekom@ukr.net

Развернуть
Анна
Анна
Румбешт
Консультант з вищої освіти за кордоном

Київ

PHD in English Philology
кандидат наук, доцент кафедри англійської філології та перекладу (Київський університет ім. Бориса Грінченка)

+38 (098) 876 04 02

higher@alekom.kiev.ua

Развернуть
Ірина
Ірина
Михаль
Консультант з вищої освіти

Київ

Більше 8 років досвіду в сфері консалтингу з питань освіти за кордоном. American Online High School Diploma, Підготовчі програми, Бакалаврські програми, Магістерські програми, Ознайомчі візити до ВНЗ, Профорієнтація, Розробка стратегії по вступу, навчанню і кар'єрі

+380961142510

irina.alekom@ukr.net

Развернуть
Наталья
Наталья
Петькун
Менеджер по туризму

Київ

Індивідуальні туристичні поїздки для дорослих та дітей, сімейні тури.

+38 (050) 595 28 42

tata_alekom@ukr.net

Развернуть
Оксана
Оксана
Кльоц
Консультант з групових програм

Київ

Групові програми за кордоном, програми повного занурення в мовне середовище
Магістр філології, англійська та французька мови

+38 (050) 861 85 26

groups.alekom@gmail.com

Развернуть
Текля
Текля
Лухумаідзе
Консультант з середньої освіти та мовних програм

Київ

Магістр сходознавства, філолог, перекладач перської та англійської мови

+38 (063) 233 12 02

edualekom20@gmail.com

Развернуть
Маргарита
Маргарита
Балабух
Консультант з групових програм

Київ

Групові програми за кордоном, програми повного занурення в мовне середовище
Бакалавр філології, вчитель англійської та німецької мови

+38 (050) 861 85 26

edu.alekom@gmail.com

Развернуть