Замовити дзвінок

Світ починається з:

алеком-тур

Обучение и каникулы за рубежом.

Навчання за кордоном - це інвестиції у власне майбутнє, пов'язані з отриманням необхідних успішній людині знань, навичок і досвіду. Сьогодні освіта за кордоном стала реальністю, кращою реальністю, яку батьки можуть дати своїм дітям. Безсумнівно, набагато краще та ефективніше вивчати німецьку, французьку або англійську мову за кордоном протягом декількох місяців, ніж витратити роки на репетиторів. Навчання за кордоном дає не тільки безцінний досвід спілкування з носіями мови, а й знайомить з новою культурою, особливостями менталітету, мови - словом, закладається той базис, на якому потім вибудовується ділове спілкування і життєві цілі студента. На нашому сайті представлені виключно програми для школярів і дорослих, які відібрані і перевірені нами особисто (а також перевірені нашими клієнтами протягом багатьох років).

Навчання за кордоном у вигляді захоплюючої пригоди на канікулах - що може бути краще? Французька, німецька, англійська дітям викладається разом з навичками малювання, танцями, заняттями спортом і мистецтвом та вдало поєднана із захоплюючою екскурсійною програмою. Подорожі в іншу країну дозволяють розширити кругозір дитини і закласти основу для майбутнього навчання. Навчання у Великобританії, США, Німеччини, Швейцарії, Канаді - це ідеальний баланс регулярних занять іноземною мовою та різноманітних розваг в дружньому колективі однолітків з різних куточків світу, а навчання на Мальті, Кіпрі, поєднане з пляжним відпочинком на Середземному морі, перетворює вивчення мови на справжнє задоволення. Іноземна мова дітям подається в легкій ігровій формі, що дозволяє не тільки познайомити дитину з новою мовою, а й зацікавити її процесом навчання. У всіх батьків обов'язково виникає питання: «А чи є результат?» Дуже впевнено можемо сказати: «Є»! Занурення в природне мовне середовище і постійне спілкування з однолітками з різних країн, дозволить легко вивчити іноземну мову дітям різного віку та непомітно подолати мовний бар'єр.

Кожна школа має свої особливості, які ми спробували детально відобразити на нашому сайті, проте, зазвичай, при виборі школи, обов'язково виникають безліч питань - будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів, і ми радо допоможемо правильно вибрати школу, саме для Вашої дитини.

Ми пишаємося тим, що за 18 років роботи, багато наших клієнтів, хто «починав» свій шлях з нашими канікулярними програмами, ще у віці 10-12 років, на даний момент навчаються в найкращих коледжах, університетах Великобританії, США, Канади, Німеччини, та ін.

Багатьох батьків лякає процес оформлення візи. Маючи великий досвід роботи в цьому напрямку, ми постаралися максимально, наскільки це можливо, спростити цю процедуру.

У компанії «Алеком Освіта» діють привабливі знижки, акції, як для постійних, так і для нових клієнтів - будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів - не пропустіть свій шанс.

Спробуйте працювати з нами - Ви переконаєтеся, що зробили правильний вибір!

З повагою,

директор Алеком Освіта

Марія Луняк

award award award award

Наша команда

Марія
Марія
Луняк
Директор

Засновник компаній Alekom Education і Alekom-tour
Творець FLT Forum
Автор програми "University Pathway in Ukraine"
Постійний учасник конференцій з питань освіти за кордоном у всьому світі (ICEF, ALPHE, BMI, Feltom, IALC)

+38 (044) 245 13 04

alekom@ukr.net

Развернуть
Катерина
Катерина
Шуляк
Консультант з питань освіти за кордоном

Київ

Групові програми за кордоном, Індивідуальні програми для дітей і дорослих, Сімейні тури, програми з відвідуванням вузів, підготовчі курси

+38 (063) 336 59 83

katia_alekom@ukr.net

Развернуть
Віта
Віта
Боронило
Консультант по груповим програмам

Київ

Мовні програми з керівником, програми повного занурення в мовне середовище, програми з відвідуванням вузів

+38 (044) 24 51 304

vita_alekom@ukr.net

Развернуть
Наталья
Наталья
Петькун
Консультант з питань освіти за кордоном, менеджер по туризму

Київ

Середня освіта за кордоном, індивідуальні мовні програми для дітей і дорослих.

+38 (050) 86 18 526

tata_alekom@ukr.net

Развернуть
Тетяна
Тетяна
Воят
Консультант з питань освіти за кордоном, відділ середньої освіти

Київ

7 років досвіду роботи в сфері освіти за кордоном. Груп-лідер канікулярних програм.

+38 (098) 876 04 02

tetiana.voyat@alekom.kiev.ua

Развернуть
Ірина
Ірина
Михаль
Консультант з вищої освіти

Київ

Більше 8 років досвіду в сфері консалтингу з питань освіти за кордоном. American Online High School Diploma, Підготовчі програми, Бакалаврські програми, Магістерські програми, Ознайомчі візити до ВНЗ, Профорієнтація, Розробка стратегії по вступу, навчанню і кар'єрі

+380961142510

irina.alekom@ukr.net

Развернуть