Замовити дзвінок

American High School Diploma in Ukraine

American High School Diploma in Ukraine

Washington Academy American Online High School Diploma – DUAL DIPLOMA

Ексклюзивна онлайн програма навчання, яка дозволяє отримати диплом американської школи, не відриваючись від навчання у Вашій місцевій школі, вивчаючи, при цьому, в американській школі - тільки академрізницю. Тобто, після закінчення програми учень матиме відразу два документи про закінчення школи - Атестат про повну загальну середню освіту Вашої країни + Диплом американської приватної школи Washington Academy, Maine, USA.

w.png

Школа була заснована в 1792 році і є одним з найстаріших навчальних закладів Америки з багатою історією і прекрасним місцем розташування (Maine State), яке створює програми навчання для американських та іноземних школярів.

Особливий інтерес представляють результати випускників - близько 92% школярів, які здобули освіту в академії Вашингтона, вступають до престижних коледжів та університетів по всьому світу.


а.png

 • NEASC

New England Association of Schools & Colleges 

Washington Academy, розташована в East Machias, Maine, і, акредитована New England Association of Schools & Colleges. До слова, таку ж акредитацію має, наприклад, Harvard University. 

 • Accelerate Education & AdvancED

Courses provided by Washington Academy Online are powered by Accelerate Education and have been reviewed and deemed in compliance with AdvancED accreditation. 

 • Consortium of Independent Schools Abroad

CISA is a collective of independent, U.S. based schools eager to partner with international education institutions and organizations. Through various programs, international students can access affordable and recognized U.S. educational options in their local setting. 


н.png

Platform Accelerate Ed 

 • платформа cтворена в 2010 році   

 • більше 100,000 студентів в 2017 - 2018 роках

 • більше 140,000 студентів в 2018 - 2019 роках

 • більше 175,000 студентів в 2019 - 2020 роках 

д.png

Учень продовжує здобувати освіту в своїй місцевій школі за звичайним графіком, всі предмети, які вивчатимуться пройдуть евалюацію і будуть автоматично зараховані американською школою. Онлайн учень буде вивчати ТІЛЬКИ ті ​​предмети, яких не вистачає для отримання американського диплома, і які не вивчаються в місцевій школі - академрізницю. Це 6 предметів: англійська мова (поглиблений рівень), історія США, і предмети на вибір (electives): бухгалтерський облік, підготовка до коледжу, вступ в бізнес і технології, принципи бізнесу і маркетингу, креативне письмо, соціологія та ін.

Після успішного закінчення програми і отримання місцевого атестата, учень отримує диплом американської приватної школи Washington Academy.п.png

Найголовніше - після закінчення програми American High School Diploma учень отримує диплом про закінчення школи в США, без вказівки онлайн форми навчання. Тобто, учень отримує такий же диплом, як і американські учні, які ходять в школу в США, без вказівки того, що навчання проходило онлайн.

Чи варто вказувати, що диплом американської школи приймається коледжами та університетами у всьому світі? Пройшовши програму курсу і маючи на руках диплом американської школи, учень зможе вступити до будь-якого зарубіжного ВНЗ не тільки в США, але і інших країн світу (Великобританія, Канада, Австрія, Німеччина, Швейцарія, Італія, Іспанія, Нідерланди та ін.).

Крім того, при необхідності, учні зможуть отримати підготовку до навчання в університеті (написання есе, резюме і тд) і програму підготовки до іспиту SAT (іспит, який є обов'язковим для вступу до більшості ВНЗ США, та інших країн світу)

я.png
 • Навчання проходить паралельно з навчанням в місцевій школі
 • Розпочати навчання можна в будь-який момент, не потрібно чекати початку навчального року або семестру
 • Гнучкий графік - учень самостійно вибирає час і швидкість проходження курсу, планує вихідні та канікули
 • Інтерактивні та цікаві заняття, які мотивують в досягненні кращих результатів
 • Економія часу та фінансів (навчання в середній школі США коштує в 10 разів дорожче за рік, ніж програма American Online High School Diploma за весь період навчання)
 • Є можливість вибирати додаткові предмети (близько 110 в системі)
 • Можливість вибрати Advanced Placement курси - за додаткову плату (предмети, що викладаються на університетському рівні, наявність оцінки за такі предмети надає значну перевагу під час вступу до ВНЗ, а іноді вони навіть зараховуються як навчальні кредити в університеті).
б.png

Навчання проходить на основі американської навчальної платформи, яка була спеціально розроблена для онлайн навчання учнів середніх шкіл США ще в 2010 році. В системі відображаються предмети, які необхідно пройти студенту, оцінки і успішність учня, кількість пройденого матеріалу. Навчальний матеріал - теоретичні та відеоматеріали від викладачів школи, інтерактивні завдання, аудіо, тести і багато іншого. За кожним предметом закріплений реальний вчитель в США, з яким, завжди можна зв'язатися по email і призначити відео дзвінок.

ж.png

Більшість завдань оцінюються автоматично системою, однак, завдання, що вимагають індивідуальної оцінки, перевіряються викладачем. Онлайн тести, також проходять під контролем вчителя.

Важливо відзначити, що на початку кожного уроку, дитині надано SYLLABUS даного предмета, де вказано:

 • Які бали і за що може отримати учень

 • Як буде виглядати фінальне завдання (іспит) даного предмета (тим самим, учень буде знати до чого готуватися протягом навчання)

 • Коли можливі зустрічі з учителем

 • План навчання (з рекомендованим розкладом)

Батьки і менеджер Вашого агентства матимуть доступ до профілю учня, де можуть легко відстежувати відвідуваність, прогрес учня і легко отримати звіт про успішність.

Менеджер Вашого агентства постійно контролює процес навчання, допомагає, консультує, в разі необхідності.

х.png

Всі фінальні тести мають одну спробу для здачі. Якщо на початку тесту учень не впевнений в своїх знаннях, ми радимо заново переглянути матеріал (це можна робити не обмежену кількість разів), і, тільки після цього, приступати до тесту. Якщо тест зданий погано, і учень хотів би поліпшити оцінку, він повинен зв'язатися з учителем. Той, в свою чергу, дає дитині додаткове завдання і додатковий тест, який і може поліпшити фінальну оцінку дитини. Тобто тільки вчитель може призначити Вам додатковий тест.

л.png

Залежно від предмета - так. Наприклад, англійська - Вам буде потрібно придбати (або взяти в бібліотеці) художні книги для читання, за якими будуть подальші заняття. Якщо Ваш предмет хімія або фізика, необхідно буде придбати, наприклад, chemistry kit - набір інструментів, для лабораторних робіт. Школа завжди дає інформацію, де дані матеріали можна придбати онланй.

Велика частина предметів - не вимагає додаткових матеріалів.

з.png

Ми рекомендуємо починати навчання у 8 або 9 класах. Починати можна в будь-який час.

Програма доступна з 6 класу. До початку старшої школи дитина може вибирати предмети, які йому цікаві, наприклад, 1 предмет на рік (це не обов'язково може бути обов'язковий предмет, а предмет, яким дитина захоплена, і хотіла б спробувати вивчати його англійською мовою, наприклад, математику)

Ті учні, які починають навчання онлайн влітку, або під час будь-яких канікул - більш успішно навчаються в подальшому, так як на канікулах студенти мають більше вільного часу, звикають до програми, що дає в подальшому - кращі результати.

г.png

Наша рекомендація - 3 роки (наприклад, 9, 10 і 11 класи, або 8, 9 і 10 класи), при цьому навантаження, ми радимо, розподілити так, щоб мінімум занять залишити на 11 клас (так, як учні завантажені підготовкою до ЗНО ).

Важливо знати, що в рік, максимальна к-ть кредитів, яку можна взяти - 3. Додатково до обов'язкових кредитів, можна добирати AP courses (за додаткову плату).

Тобто якщо кількість кредитів 6, і Ви хочете взяти 2 роки навчання, тоді, відповідно, дитина буде вивчати по 3 обов'язкових предмета в рік. Якщо 3 роки - по 2.

Менеджер нашої компанії, допоможе Вам з вибором предметів і порадить потрібну кількість часу для того щоб успішно пройти матеріал.

с.png

Дуже індивідуально, і залежить від здібностей учня.

Наприклад, якщо предметів 6, розподіляємо їх наступним чином: 2 предмета в 9 класі, 3 предмета в 10 класі, і 1 - в 11 класі. Середня кількість годин на день (понеділок-п'ятниця) - 1,5 години в день.

Система становить для Вас рекомендований розклад. Але Ви зможете вносити свої корективи.

к.png

Обов'язкових - 2-3 предмета в рік. Плюс, в системі налічується 110 предметів (в тому числі AP courses, які викладаються на університетському рівні). Ви можете «добирати» предмети в свою програму, без збільшення вартості програми. (Загальна кількість, з обов'язковими - не більше 3 на рік) Наприклад, якщо в майбутньому Ви мрієте вивчати біологію в університеті, ми радимо додати цей предмет собі в розклад - Ви отримаєте відмінну підготовку з даного предмету англійською мовою!

ш.png

Так, дана програма - прекрасна підготовка до навчання за кордоном (в школі або в університеті). Ви можете вибрати 1, 2 або 3 предмети, саме ті, до яких потрібна підготовка (в тому числі AP courses або SAT підготовку) і отримати кредити з предметів.

е.png

Обов'язково зробіть запит Вашому менеджеру, протягом декількох робочих днів школа дасть відповідь, чи можливо додати даний предмет у Вашу програму навчання. Перелік предметів оновлюється кожні кілька місяців, додаються нові, з кожним роком перелік буде рости.

ю.png

Мінімально - intermediate. Ваш рівень буде кожен день поліпшуватися, тому що програма повністю англійською мовою. Не варто бояться починати програму, якщо Ви думаєте, що Ваш рівень англійської не достатньо високий. У платформі безліч інструментів, які допомагають іноземному студенту в навчанні (переклад, озвучення тексту, субтитри, уповільнення і прискорення відео, можливість повернення до занять, ведення конспектів та ін.) Призначте зустріч з Вашим менеджером, який покаже Вам всі можливості платформи.

р.png

Для того, щоб почати навчання на програмі American High School Diploma необхідно:

 • Надати дані про успішність за останні 2 роки (для перекладу вже наявних оцінок в американську систему і визначення рівня складності програми)

 • Надати навчальний план Вашої місцевої школи до кінця навчання в школі (для визначення предметів, які необхідно пройти для завершення курсу)

 • Заповнити реєстраційну анкету та внести одноразовий реєстраційний збір

 • Сплатити вартість програми (оплата здійснюється 1 раз в рік - щорічно)

в.png

Вартість програми Dual Diploma - 3700 USD за один рік навчання - 10 міс. курс + 2 дод. місяці, на випадок, якщо учень не встигне пройти курс за 10 міс. (Макс. 3 кредиту в рік)


Вартість окремо 1 предмета в рік (без dual diploma але з отриманням кредиту) - 1850 USD за рік навчання (12 місяців)

AP course - доплата до вартості dual-diploma (уточнюйте у Вашого менеджера)

Додатково оплачуються:

Одноразовий реєстраційний збір - 480 USD

Одноразовий збір за фінальну обробку даних і відправку диплома - 245 USD

Остались вопросы?

alt
alt

Свяжитесь с нашим представителем, который проконсультирует вас по любому вопросу.

Связаться