Онлайн підготовка до мовних тестів! IELTS, TOEFL, DELF та інші.
Замовити дзвінок

Онлайн підготовка до мовних тестів! IELTS, TOEFL, DELF та інші.

Онлайн підготовка до мовних тестів! IELTS, TOEFL, DELF та інші.

Якщо Вам необхідно підготуватися до мовного тесту, а часу на заняття з репетитором катастрофічно не вистачає, онлайн підготовка це саме те, що Вам потрібно! Ви не прив'язані ні до місця, ні до часу, і можете самостійно планувати навчальний процес. Онлайн платформа також може бути відмінним доповненням і навантаженням до занять з репетитором, так як включає велику кількість додаткових можливостей.

Онлайн підготовка до офіційних мовних тестів це:

Online Test Prepw-1-01.png

Online Exam Preparation-02.png

      IELTS      HSK
     TOEIC®      BRIGHT Español
     TOEFL IBT®      DELE
     TOEFL ITP®      DELF
     TOEIC Bridge™      TCF
     Bulats      BRIGHT Deutsch
     BRIGHT English      WIDAF
     Cambridge FCE  


Online Exam Preparation-03.png

Online Exam Preparation-04.png

   - до вправ – практика в проходженні завдань тесту, напрацювання лексичних, граматичних навичок, вироблення швидкості проходження.

   - до пробних тестів – тести відповідають офіційним, за результатами проходження Ви можете оцінювати свої можливості при здачі тесту сертифікованій комісії.

   - до навчальних матеріалів  - теорія по кожному з розділів тесту включає граматику і лексику, а також роз'яснення щодо використання на практиці.

   - до статистики – аналіз результатів, отриманих знань і умінь відповідно до результатів практичних вправ і пробних тестів.

Навчання на базі онлайн платформи передбачає самостійну роботу. Ви самі плануєте час занять. Платформа складається з декількох розділів, в ній дуже просто орієнтуватися і працювати, а також Ви знайдете для себе багато бонусів і корисної інформації.


Online Exam Preparation-05.png

Online Exam Preparation-05.png

Розділ Exam, включає в себе максимум практичних завдань, в тому числі пробні тести:

- Training mode – вправи різного рівня складності розбиті за частинами тесту і темами.

Наша порада: якщо Ви знаєте, по якій частині тесту Вам потрібна більш інтенсивна підготовка, Ви можете використовувати Training mode і приділити максимум часу тренуванню тих навичок, які Вам необхідні.

- Exam mode – пробні тести, абсолютно ідентичні реальним тестам.

Наша порада: величезний плюс пробного тесту в тому, що Вам не потрібно сидіти 3-4 години не відриваючись за проходженням тесту. Ви можете його в будь-який момент припинити і почати з того місця де Ви його закінчили. Тест рекомендуємо проходити не менше 3 разів за курс, на початку, всередині і наприкінці курсу для оцінки передбачуваного результату.

Online Exam Preparation-06.png

Study Sheets and Reviews – зібраний теоретичний матеріал по лексиці, граматиці і лінгвістичних групах - статті і приклади використання.

Наша порада: крім даного розділу, в кожному завданні у Вас є доступ до правильної відповіді і коментаря, чому саме ця відповідь правильна в даному питанні.

Online Exam Preparation-07.png

Study Plan – стандартний план розроблений для підготовки до тесту, поетапно готує до здачі тесту і ділитися на три види залежно від Ваших потреб, за інтенсивністю.

- Initiation – несе більше ознайомлювальний характер, включає в себе 9 годин вправ.

- Progress – більш інтенсивний курс, спрямований на підвищення рівня, включає 18 годин вправ.

- Success – максимально інтенсивний курс для мотивованих студентів, спрямований на досягнення максимального результату. Курс підготовки включає в себе 29 годин вправ.

Наша порада: інтенсивність курсу Ви обираєте самостійно, в залежності від поставленої мети. Паралельно з роботою в Study Plan Ви можете брати завдання з Training mode в розділі Exam.

Online Exam Preparation-08.png

Statistic – в розділі відображається статистика пройдених вправ, пробних тестів і отриманих навичок. На базі статики Ви можете відстежувати «слабкі місця» і приділяти додаткову увагу підготовці в потрібному напрямку.

Online Exam Preparation-09.png

Blog - корисні статті щодо здачі мовних тестів, життя і навчання за кордоном та багато іншого.

Остались вопросы?

alt
alt

Свяжитесь с нашим представителем, который проконсультирует вас по любому вопросу.

Связаться