Профільний Аналіз Особистості
Замовити дзвінок

Профільний Аналіз Особистості

Рано чи пізно в кожного старшокласника і його сім’ї виникає питання - на кого ж піти вчитись? І, звичайно, важко обрати актуальну і цікаву професію, ту, яка буде потрібна, коли студент отримає диплом і почне свою кар’єру. Крім того, подальша робота за спеціальністю має добре оплачуватись. Але, мабуть, одним із найважливіших питань для сьогоднішнього школяра і його сім’ї є задоволеність своєю професією. Адже важливо не просто працювати і отримувати високу зарплату, а ще важливо, щоб робота приносила задоволення. Саме тоді можна досягти максимальних результатів і бути щасливим.

Стикаючись із цими запитаннями щодня, компанія Алеком Освіта знайшла оптимальне рішення - профорієнтаційний тест. За допомогою даного тесту можна визначити сильні сторони дитини, а також його схильності і те, чим йому краще за все займатись в житті. Цим інструментом давно та активно працюють у школах закордоном. Ми проводимо цей тест для школярів від 14 років.

Профільний Аналіз Особистості складається з 2 етапів:

1. Заповнення анкети-опитувальника школярем;
2. Консультація експерта після заповнення опитувальника.

Сам тест складається з 24 питань. На них підліток відповідає в домашній, спокійній для себе обстановці і у зручний для себе час.
Далі експерт обробляє результати і запрошує сім’ю на консультацію за результатами тесту. Консультація триває 1,5-2 години і можлива як у нас і можлива як у нас в офісі, так і дистанційно.

В рамках консультації ми обговорюємо не тільки психологічний портрет дитини і комфортність поточного шкільного оточення, але і те, які у Вашої дитини є захоплення і що їй подобається робити у школі та за її межами. Базуючись на цій інформації і результатах тесту, ми виводимо список із тих професій, що підійдуть саме Вашій дитині. Як результат можна буде виокремити до 3-5 професій в рамках 1-2 напрямків.

Вартість тесту - 180 USD

За результатами тесту, окрім особистої консультації, Ви отримуєте звіт і список професій.