Тур університетами Канади
Замовити дзвінок

Тур університетами Канади

Щороку випускники стоять перед дуже складним вибором визначення свого призначення, здібностей, знань і прагнень. Якщо дитина вже визначилася з майбутньою професією, пройшла тест на профорієнтацію, склала разом з батьками план-проект вступу до ВНЗ, то залишається тільки вибрати місце навчання. Підбір ВНЗ може стати справжнім квестом для дітей та їх батьків бо перед ними постає низка стандартних запитань: в якому місті вчитися? а чи далеко навчальний заклад від центру? як воно виглядає? які умови проживання в гуртожитку? в якій компанії опиниться дитина? А якщо ВНЗ знаходиться закордоном, то вибір відбувається практично навпомацки.

Саме тому компанія Алеком Освіта розробила авторський тур в який крім вивчення англійської, ми включили відвідування кращих ВНЗ Канади. Як то кажуть: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути»

Під час тритижневої поїздки майбутні студенти ознайомляться з інфраструктурою рейтингових університетів, студентськими містечками, напрямками та спеціальностями, представленими в даних ВНЗ, мобільністю студентів, умовами проживання, навчання, вступу, поспілкуються з місцевими студентами і викладачами. Крім 20 уроків англійської на тиждень в ILAC в кращій мовній школі Північної Америки абітурієнти відвідають University of Toronto, York University, Seneca College,George Brown College, Centennial College, Humber College і Georgian College, а також пам'ятки Канади.

Чимало батьків, бажаючи допомогти дитині і оберігаючи її від помилок і хвилювань, роблять поширену помилку - пропонують їй один конкретний варіант ВНЗ, обраний татом чи мамою з сайтів. Сайти вищих навчальних закладів - це наочний посібник саме для батьків. Враження дитини від відвідування ВНЗ, помножені на інформацію з сайтів, рейтинги і консультації нашого менеджера з вищої освіти неодмінно дадуть потрібний результат.


Детальніше про Тур університетами Канади