Замовити дзвінок

Навчання на Мальті

Чому варто навчатися на Мальті?

Музей під відкритим небом! Острів лицарів. Країна різнобарвних пляжів та живописних лагун. Прикраса Південної Європи. За останні роки, визнаний європейський центр освітнього туризму. Все це – про Мальту, невелику острівну країну в Середземному морі. Давайте поглянемо, в чому ж причина такої популярності цього острова як освітнього центру?

Особливості та переваги

Мальта – це та країна, яка володіє величезною культурною спадщиною. Впродовж довгих років, нею керували римляни, греки, араби... Більше 150 років вона була англійською колонією, що, звісно ж, залишило відбиток не тільки на тутешніх культурі, традиціях та архітектурі. Це суттєво вплинуло на розвиток освітньої системи. За півтори століття британського володарювання англійська мова і британська освітня система укорінилися тут і стали рідними.

Валетта, столиця Мальти, була визнана столицею європейської культури в 2018 році, а також підтвердила свій статус ЮНЕСКО.

  • Безпека. Мальта вважається однією з найспокійніших та найбезпечніших країн світу. Тут стабільна обстановка, що сприяє напливу іноземних студентів
  • Клімат. Впливовим фактором у виборі Мальти є теплий та м’який Середземний клімат. Навіть взимку на Мальті тепло – вдень температура рідко опускається нижче +14 С
  • Якість. Мальтійські школи володіють високим рівнем викладання, використовують сучасні технології, підходи і стандарти, які також користуються популярність в провідних шкіл, в яких викладають англійську мову по всьому світу
  • Різноманіття курсів. Мовні центри пропонують широкий спектр і загальних, і спеціалізованих програм для вивчення мови: англійська + дайвінг / вітрильний спорт / водні лижі / віндсерфінг / ресторанний бізнес/ Середземна кухня та багато іншого.
  • Вартість навчання приблизно на третину нижча ніж на аналогічній навчальній програми в Англії. Це велика перевага – отримати якісну освіту за менші гроші.
  • Безвізовий режим за наявності біометричного паспорта. Не потрібно тратити час на збір документів і очікувати виходу візи.
  • Відпочинок. Одне з найкращих місць для відпочинку. Пляжний відпочинок нічим не поступається кращим курортам світу.
Мальта є чудовим місцем для тих, хто хоче поєднати навчання, дослідження місцевих цікавинок, пляжний відпочинок та заняття спортом.

Школа Город Проживание Возраст Стоимость
European School of English САЛІНА БЕЙ РЕЗИДЕНЦІЯ 10 - 17 ОТ 1390 €