Замовити дзвінок

Навчання в США

Освіта в США

Групові канікулярні програми для дітей в США

Система навчання в США визнана однією з найкращих у світі, і це стосується не тільки початкової, середньої і вищої освіти, але і спеціалізованих програм. До них належать програми по розвитку особистих рис дитини, багатостороннього розвитку, а також, вивчення іноземної мови.
Саме вивчення англійської мови в США набуває, з кожним роком, все більшої популярності в Україні. Мовні школи із задоволенням приймають іноземних студентів різного віку: від найменших, у супроводі батьків, до дорослих. Для старших студентів школи пропонують курси з бізнес-англійської, англійської в ІТ, англійської в юриспруденції та багато інших.
Школярі 12-18 років можуть летіти в мовну школу самостійно або приєднатися для групової поїздки з керівником.

California State University

Влітку 2018-го року, компанія Алеком-Тур організувала групу в мовну школу на базі California State University Fullerton. Окрім вивчення англійської мови та насиченої екскурсійної програми, яка включає відвідування Мекки кінематографа Universal Studio і Hollywood, діти мали можливість обрати додатковий курс, адже школа пропонує вибір із уроків серфінгу, акторської майстерності та кінематографу.

Lynn University і Fordham University

Унікальна за своїм наповненням, програма Маямі + Нью Йорк дозволить познайомитися відразу із двома містами США. Навчання проходить на базі двох приватних вузів: Lynn University в курортному місті Бока-Ратон і Fordham University в центрі Нью-Йорка.

Foxcraft Academy

Старшокласників може зацікавити відвідування американського літнього табору. Програма підійде для дітей, які володіють англійською мовою на середньому рівні і вище. Школа Foxcraft Academy є школою-пансіоном. В останні роки, школа організовує літній табір для своїх студентів та запрошує іноземних дітей для обміну культурним досвідом. Ця програма літнього табору не передбачає відвідування занять англійської мови. Вивчення мови відбувається через вивчення англійською мовою предметів, які цікавлять дитину, наприклад, Communication, Team building, Creativity, Filmmaking та багато іншого.

TOEFT Preparation і American School Immersion

Діти, які планують вступ до вузів США і готуються до здачі міжнародного мовного іспиту, мають унікальну можливість пройти підготовку в США під час тритижневої програми TOEFT Preparation. Інтенсивний курс англійська мова + підготовка до здачі екзамену TOEFT з носіями мови дають максимальний ефект.

Під час осінніх, зимових та весняних канікул, старшокласники, які володіють англійською мовою на достатньому рівні, можуть спробувати себе в ролі американських студентів. American School Immersion – це унікальна можливість на два тижні зануритися в середовище і культуру США. Протягом цього періоду діти проживають в американських сім’ях та навчаються в американських школах. В школі діти вивчають ті самі предмети, що і їх однолітки. Учасники нашої групи мають можливість не тільки порівняти систему освіти, завести нових друзів, познайомитися з культурою країни зсередини, але й, за короткий час, значно покращити рівень володіння англійською мовою.

Школа Город Проживание Возраст Стоимость
Oakwood School ПОКІПСІ РЕЗИДЕНЦІЯ 12 - 18 ОТ 4200 $
Lynn University + Fordham University МАЯМІ + НЬЮ ЙОРК РЕЗИДЕНЦІЯ 12 - 18 ОТ 4779 $
California State University ЛОС-АНДЖЕЛЕС РЕЗИДЕНЦІЯ 12 - 17 ОТ 6644 $
Woodstock Academy | American School Immersion ВУДСТОК РЕЗИДЕНЦІЯ 13 - 17 ОТ 4200 $
Wagner College , New York НЬЮ-ЙОРК РЕЗИДЕНЦІЯ 13 - 18 ОТ 4476 $
St Peter's University НЬЮ-ЙОРК РЕЗИДЕНЦІЯ 13 - 18 ОТ 4774 $
Ramapo College of New Jersey, New York НЬЮ-ЙОРК + БОСТОН РЕЗИДЕНЦІЯ 10 - 19 ОТ 4875 $
Pitzer College, Los Angeles + San Francisco ЛОС-АНДЖЕЛЕС + САН-ФРАНЦИСКО РЕЗИДЕНЦІЯ 10 - 19 ОТ 5706 $
Pitzer College, Los Angeles + Las Vegas ЛОС-АНДЖЕЛЕС + ЛАС ВЕГАС РЕЗИДЕНЦІЯ 10 - 19 ОТ 5657 $
Kean University, New York НЬЮ-ЙОРК РЕЗИДЕНЦІЯ 14 - 17 ОТ 4561 $
TOEFL Preparation ЛАНКАСТЕР СІМ'Я 14 - 18 ОТ 4479 $
Fordham University НЬЮ ЙОРК РЕЗИДЕНЦІЯ 12 - 18 ОТ 4694 $
American School Immersion | LMS ЛАНКАСТЕР СІМ'Я 11 - 18 ОТ 4100 $