Навчання у Великобританії
Замовити дзвінок

Навчання у Великобританії

Навчання

Навчання у Великобританії – це те, про що мріє більшість батьків, коли думає про освіту своїх дітей. Можна сміливо сказати, що Великобританія – батьківщина всіх освітніх систем у світі. А якщо говорити про англійську мову – то де ж її вчити, як не на її прекрасній батьківщині? Принаймні, своє знайомство з англійською ми пропонуємо почати саме із туманного Альбіону.

Вибір програми може видатися важким, оскільки тільки у нас на сайті запропоновано близько 40 групових програм та безліч індивідуальних; тому, маючи 15-річний досвід у сфері освіти, ми дамо декілька порад, як правильно обрати курс саме для Вашої дитини:

Вік

Оберіть школу залежно від віку

Кожна школа приймає дітей певного віку, наприклад, школа Kelly College приймає дітей з 7 до 16 років. В школі дітей розділяють по групах залежно від рівня знання мови і від віку, що дозволяє дітям завжди почуватися комфортно саме у своїй віковій групі. Kelly College – вражаюча школа в стилі Гіррі Поттера, зі своїм розважальним центром прямо на території!

Також, для малюків (з 8 років) ми радимо школу St.Peter’s в місті Йорк. Це третя найдавніша школа Великобританії, де навчалося безліч відомих людей. Школа розміщена практично в центрі казкового міста Йорк, яке вражає своєю архітектурою та історією.

Локація

Другий важливий момент – розміщення школи. В нас на сайті запропоновані школи практично зі всіх регіонів Великобританії. Звісно, багато хто мріє про Лондон, і в нас є декілька шкіл, які розміщені безпосередньо в самій столиці. St.Mary’s University College, London – в програмі цієї школи буквально щоденні екскурсій по Лондону, а одна з них – мрія всіх дітей – Harry Potter Studio! З даною школою ми працюємо більше 10 років і завжди отримуємо прекрасні відгуки.

І, звісно, літня програма в Kings College, London – в топовому вузі Великобританії та світу! Тут є все для комфортного навчання: надсучасний кампус, нові корпуси проживання, одномісні кімнати зі зручностями і, звісно ж, в програмі екскурсії по Лондону щодня, завдяки розміщенню в 2-ій зоні.

Також варто відзначити елітну школу-пансіон St.Swithun’s, яка знаходиться всього за годину їздки від Лондона, що дає можливість відвідати столицю декілька разів протягом програми (включно з дискотекою на катамарані по Темзі!). Крім того, розміщення дає можливість відвідати міста Бат, Оксфорд, Стоунхендж та ін.

Програма

В кожній школі – своя навчальна та екскурсійна програма. Наприклад, програми англійська + акторська майстерність, + танцювальна майстерність, + футбол, + інтенсивна англійська – всі вони доступні БЕЗ ДОПЛАТ в наступних школах:

Queen Anne’s    University of Chester     Bootham School

Після основних занять англійської в дітей заняття за їх інтересами з професійними викладачами (наприклад, якщо обираєте курс акторської майстерності – діти ставлять п’єсу, і вкінці програми відбувається її прем’єра!) Цей вид занять – продовження вивчення англійської мови в невимушеній атмосфері.

Окремо варто відзначити програму LEGO Rogotics in Tauton School. Програма проводиться безпосередньо вчителями LEGO Rogotics – діти самі створюють своїх роботів, програмують їх та запускають в роботу! Для цього не потрібно ніякої спеціальної підготовки. Крім того, в цій школі всіх дітей розділяють на 5 ліг, як у фільмі про Гаррі Поттера, протягом програми діти змагаються між собою (за найкращі результати в навчанні, чистоту кімнат, в яких проживають, у спорті і т.д.), постійно спілкуються з дітьми з інших країн, що забезпечує відмінний результат у вивченні іноземної мови протягом 2 тижнів.

Програми Шотландії!

Цю частину Великобританії ми завжди виділяємо) Ті, хто хоч раз побував тут, обов’язково повернуться знову! Абсолютно казкова частина Великобританії, яка вражає своєю архітектурою, природою (Ви знали, що у Шотландії є гори?) та привітністю місцевого населення.

Відчути всі переваги шотландських шкіл можна у програмах:

New Battle Abbey College

Herriot Watt University

Існує ряд програм, які популярні серед наших клієнтів з року в рік:

Royal Holloway University – найбільша літня школа, близько 1200 студентів навчаються тут одночасно! Доступна програма англійська + футбол з футбольним клубом Tottenham

Сhrist Hospital School – школа з надзвичайною історією, яка описана на нашому сайті

Bradfield College – чудова школа-пансіон з найбільшою інфраструктурою, в ній є навіть приватний відкритий амфітеатр!

Royal Agricultural University - університет під покровительством королеви!

Розміщення дозволяє насолодитися цікавинками центральної частину Англії. Більше того, по дорозі назад, включений уїк-енд в Лондоні.

Всі програми в цьому розділі – групові. Це означає, що групу дітей супроводжує досвідчений керівник (деколи навіть 2) і діти постійно перебувають під його наглядом. Відразу після прильоту наш керівник починає спілкуватися з дітьми англійською мовою! В школі дітей ділять та міксують з дітьми з інших країн, щоби отримати максимальний результат у вивченні іноземної мови. Кожна програма має свої дати заїздів, варіанти проживання та вартість, зробити підбірку можна вибравши всі необхідні параметри в генераторі підбору на нашому сайті.
Зверніть увагу, що всі ціни на нашому сайті під ключ: з перельотом, візою і т.д. – ніяких доплат! Також, всі ціни переведені в одну валюту, щоби Вам було легко зрозуміти остаточну вартість програми.

Звісно, ми радимо подзвонити нашим консультантам для отримання більш детальної інформації по кожній зі шкіл та підбору школи, яка буде підходити саме для Вашої дитини.

Школа Город Проживание Возраст Стоимость
Чарівний світ Гаррі Поттера ЛОНДОН РЕЗИДЕНЦІЯ 9 - 17 ОТ 1335 €
Halloween in Ireland БРЕЙ РЕЗИДЕНЦІЯ 12 - 17 ОТ 1390 €
St. Dunstan's College ЛОНДОН СІМ'Я 9 - 15 ОТ 2430 €
Queen Anne’s School РЕДІНГ РЕЗИДЕНЦІЯ 8 - 17 ОТ 2826 €
St. Peter's School ЙОРК РЕЗИДЕНЦІЯ 8 - 17 ОТ 2773 €
St.Swithun's School ВІНЧЕСТЕР РЕЗИДЕНЦІЯ 9 - 17 ОТ 2748 €
King's college ЛОНДОН РЕЗИДЕНЦІЯ 13 - 17 ОТ 3280 €
St. Mary`s University ЛОНДОН РЕЗИДЕНЦІЯ 12 - 17 ОТ 3042 €
New Battle Abbey College ЕДІНБУРГ РЕЗИДЕНЦІЯ 12 - 17 ОТ 3360 €
University of Chichester ЧІЧЕСТЕР РЕЗИДЕНЦІЯ 11 - 17 ОТ 2860 €
Kelly College ТАВІСТОК РЕЗИДЕНЦІЯ 7 - 16 ОТ 2475 €
LTC Eastbourne ІСТБОРН РЕЗИДЕНЦІЯ 10 - 17 ОТ 2552 €
Royal Holloway University РЕЗИДЕНЦІЯ 10 - 17 ОТ 2994 €
University of Brighton, Eastbourne ІСТБОРН РЕЗИДЕНЦІЯ 8 - 17 ОТ 2813 €
Queen Mary University of London ЛОНДОН РЕЗИДЕНЦІЯ 11 - 17 ОТ 3097 €
Learn English and Discover London ЛОНДОН РЕЗИДЕНЦІЯ 9 - 17 ОТ 1658 €
Chester International School – Immersion Program ЧЕСТЕР РЕЗИДЕНЦІЯ 14 - 17 ОТ 1735 €
Bedales School ПІТЕРСФІЛД РЕЗИДЕНЦІЯ 8 - 17 ОТ 2555 €
University of Greenwich ГРІНВИЧ РЕЗИДЕНЦІЯ 10 - 17 ОТ 2976 €
University of Chester ЧЕСТЕР РЕЗИДЕНЦІЯ 11 - 17 ОТ 2832 €
Sparsholt College ВІНЧЕСТЕР РЕЗИДЕНЦІЯ 8 - 17 ОТ 2456 €
Royal Agricultural University САЙРЕНСЕСТЕР РЕЗИДЕНЦІЯ 8 - 17 ОТ 2481 €
Oxford Brookes ОКСФОРД РЕЗИДЕНЦІЯ 12 - 17 ОТ 2972 €
Lego Robotics in Queen’s College ТОНТОН РЕЗИДЕНЦІЯ 8 - 17 ОТ 3200 €
Heriot-Watt University ЕДІНБУРГ РЕЗИДЕНЦІЯ 10 - 17 ОТ 1795 €
Goldsmiths, University of London ЛОНДОН РЕЗИДЕНЦІЯ 12 - 17 ОТ 2953 €
DISCOVER LONDON ЛОНДОН РЕЗИДЕНЦІЯ 9 - 17 ОТ 1490 €
Christ's hospital ХОРШЕМ РЕЗИДЕНЦІЯ 10 - 17 ОТ 2519 €
Brighton University БРАЙТОН РЕЗИДЕНЦІЯ 12 - 17 ОТ 2813 €
Bradfield College РЕДІНГ РЕЗИДЕНЦІЯ 8 - 17 ОТ 2628 €
Bournemouth University БОРНМУТ РЕЗИДЕНЦІЯ 12 - 17 ОТ 2556 €
Bootham School ЙОРК РЕЗИДЕНЦІЯ 8 - 17 ОТ 2773 €
Benenden School БЕНЕНДЕН 9 - 17 ОТ 1658 €
Badminton School БРІСТОЛЬ РЕЗИДЕНЦІЯ 8 - 17 ОТ 2829 €