Замовити дзвінок
Academic Summer | GBR | Junior

Academic Summer | GBR | Junior

Коротко про школу

Назва Academic Summer | GBR | Junior
Розташування Лондон, Кембридж, Брістоль Велика Британія
Рік заснування 1982
Вік 13 - 18
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 15 осіб
Кількість студентів 200

Про програму

Наш коментар

Літні курси Academic Summer пропонують іноземним студентам інтенсивне навчання з обширною розважальною програмою в літній період одних з найсучасніших навчальних закладів Англії.

Опис

Academic Summer – велика освітня мережа, яка пропонує унікальну можливість для підлітків 13-18 років з усього світу пройти літню мовну підготовку. Літня програма Academic Summer практикує підготовчі курси в трьох локаціях на базі престижних коледжів. Програма призначена для тих студентів, хто планує навчатися за програмами GCSE, IB або A-level, а також для тих, хто хотів би розширити свої пізнання, вивчаючи предмети англійською мовою. Це інтенсивний курс, заснований на базі програми, що викладається в провідних університетах світу.
Курс Academic Summer складається з 30 уроків на тиждень: 4 уроки по 75 хвилин + час на домашню роботу, самостійну підготовку або спілкування з викладачем. У програму навчання входять: щоденні лекції, семінари, тематичні зібрання, освітні екскурсії. Заняття проводяться в невеликих групах з максимальною кількістю 15 человек.В перший день студенти здають усний і письмовий тест для того, щоб потрапити в групу, відповідну їх рівню. Мета студентів - стати найкращою версією себе, мета викладачів - допомогти їм досягти цієї мети!
Программа подготовка к IGCSE( для детей 13-14 лет) – позволяет ознакомиться с учебным планом 9 и 10 годов обучения школьным предметам по британской системе. В рамках программы дети изучают английский язык, математику, естественные и гуманитарные науки, искусство; получат хорошую подготовку к будущему обучению в британской школе; улучшить навыки владения IT; придбають необхідні мовні знання і практику.

Підготовка до IB або A-level(для молоді 15-18 років) Програма представляє собою 4 навчальних блоки предметів (один предмет - один блок) на кожний тиждень і складається індивідуально під кожного студента, в залежності від його інтересів і можливостей. Необхідно заздалегідь зробити вибір предметів, які хотіла б вивчати дитина. Список предметів включає Англійську мова, фізику, хімію, біологію, історію, політологію, мистецтво, економіку і бізнес, екологію, інформатику, літературу, музику, медіа, психологію, мистецтво презентації. Рівень предметів, що вивчаються відповідає 11 і 12 років навчання за британською системою.
Теорія і практика спорту (для молоді 15-18 років) буде цікава для тих, хто хоче познайомитися з напрямками бізнес в спорті, психологія спорту, наука в спорті. Курс об'єднує теоретичні предмети (біомеханіка, психологія, анатомія, дієтологія, і ін) і практику. Разом з професійними тренерами діти проходять тренування з плавання або тенісу, катаються на гірських велосипедах, займаються фітнесом, грають в гольф.

Медичний курс (для молоді 15-18 років) розрахований на тих, хто планує здобувати вищу освіту в сфері медицини. Укладають в себе: практичні заняття з біології та хімії, включаючи препарування, відвідування семінарів професійних лікарів, візити в лондонську клініку і коледж, освітні тематичні екскурсії, курси першої допомоги, роботу в команді, медичну етику, а також практику складання мотиваційного листа та проходження інтерв'ю для вступу до університету. Дана програма проходить протягом 2 тижнів.
Підготовка до IELTS це інтенсивна програма підготовки до іспиту IELTS, яка так само включає 4 екзаменаційних базиса: аудіювання (здатність сприймати англійську мову на слух, читання та аналіз прочитаного, розмовна мова). Після закінчення програми студенти складають іспит IELTS.

Розташування

Лондон. Однією з найбільш популярних локацій є DLD College. Davies Laing and Dick College, більше відомий як DLD, - найстаріший і один з найпрестижніших приватних коледжів у Великобританії. DLD розташований в сучасному ефектному будівлі в центрі Лондона на 32000 кв. м, в безпосередній близькості від будівлі Westminster і Біг Бена. З вікон школи відкривається прекрасний вид на Темзу, Вестмінстер і Біг Бен. Класи розташовані на перших трьох поверхах, а з 4 по 14 поверх розташовані кімнати студентів. 15 поверх - це житлова зона, де розташовані апартаменти і зони відпочинку. У будівлі школи є кафе Starbucks, в який студенти мають вільний доступ. Педагоги та студенти цінують це дивно вигідне розташування, що дозволяє перебувати в центрі життя в Сіті і відвідувати театри, виставки, музеї та прем'єрні кінопокази. Інфраструктура коледжу вельми різноманітна. У розпорядження студентів надані сучасні класи і лабораторії, обладнані сучасною технікою, лабораторія музичних технологій з комп'ютерами iMAC, спеціальний зал з кінопроекторами і 3D звуком, медичний відсік з кваліфікованим медперсоналом, 70-місний кінотеатр, басейн, тренажерний зал, простора їдальня та кафе Starbucks, зелена паркова зона. У літній період школа приймає 200 студентів.


Кембридж. Літні курси Academic Summer пропонують іноземним студентам навчання в Abbey College Cambridge, де крім високого рівня освіти, проживання відповідає найвищим стандартам. В Abbey College Cambridge, учасники літньої програми, будуть оточені неповторною стародавньою архітектурою і дивовижною атмосферою цього історичного студентського містечка. Кампус Abbey College Cambridge розташований в Homerton Gardens недалеко від центру історичного університетського міста Кембридж - близько 20 хвилин ходьби і 5 хвилинах ходьби до знаменитого університету. Всі будівлі кампусу розташовані компактно в 5 хвилинах ходьби від одного до іншого. Основні корпуси були побудовані в 2016 році за спеціально розробленим проектом. Інфраструктура коледжу включає 42 сучасних навчальних класів, обладнаних найсучаснішою технікою, 12 ультрасучасних наукових лабораторій, 2 мультимедійні бібліотеки, 2 музичні студії, художню студію, кілька зон відпочинку, тренажерний зал, баскетбольний майданчик, тренажерний зал, актовий зал, їдальню, 250 номерів для проживання студентів. На території коледжу працює цілодобове спостереження і служба безпеки.

Бристоль. Летняя программа в Бристоле проходит на базе школы –пансиона Sidcot, которая предлагает иностранным студентам обучение совмещенное с отдыхом в спокойной атмосфере небольшого пригорода . Центр города Бристоль с его оживленным центром, разнообразными магазинами, ресторанами и старинными театрами находится в 40 минутах езды на автомобиле до ближайшей вокзальной станции, от которой за час, можно добраться до Лондона. Школа Sidcot сочетает в себе современные прекрасно спроектированные учебные центры с высокотехнологичными объектами для удовлетворения всех учебных потребностей студентов: спортивный центр с 25-метровым крытым бассейном, спортивным зал со специальным полом, мульти-тренажерным залом и смотровым балконом, центр искусств для занятий по изобразительному искусству, скульптуре, фотографии и цифровых медиа, отдельный зал для выступлений, с личной студией звукозаписи, Sidcot Hub — кафе-студия, где продается множество горячих напитков и закусок, конюшня , актовый зал и театральная студия, жилые корпуса резиденций. 

Проживание

Лондон. Студенты проживают на 15 этаже здания DLD College в комфортабельных современных номерах со всеми удобствами, включая индивидуальную ванну комнату и туалет, и великолепным видом. Все номера колледжа, в основном, индивидуального типа размещения, за исключением нескольких комнат для самых маленьких учащихся. Питание организованно по типу полный пансион ( завтрак, обед и ужин). Полотенца необходимо привезти с собой. 24 часа в сутки дети находятся под бдительным контролем охранной службы и персонала колледжа.

Кембридж. Для удобства студентов ,на территории кампуса размещены корпуса резиденций. Это 250 номеров повышенной комфортности с ванной комнатой и туалетом. Все учащиеся проживают индивидуально в красивых светлых комнатах.

Бристоль. Питание трехразовое, при желании всегда можно взять добавку. Студентам летних программ предлагаются комфортабельные, уютные комнаты в резиденциях: номера с удобствами, необходимой техникой и мебелью рассчитаны на 1-2 человек. С детьми в резиденции проживают преподаватели и воспитатели (1 взрослый на 5 детей) – все ученики постоянно находятся под присмотром, им круглосуточно гарантируется полная безопасность и комфорт. Мальчики и девочки проживают в отдельных корпусах. Питание трехразовое, при желании всегда можно взять добавку ( во время экскурсий выдается пакетированный ланч).

Развлечения

Помимо интенсивного обучения все ученики Academic Summer вовлечены в насыщенную ежедневную программу. Развлекательная программа включает экскурсии, танцы, боулинг, дискотеки, барбекю, просмотр видеофильмов, показ мод, шоу талантов, викторины, конкурсы, скалолазание, пейнтбол, , курсы фотографии и кулинарии, подвижные игры, спортивные мероприятия и познавательные лекции.

Лондон. Идеальное центральное расположение колледжа позволяет посетить все самые знаменитые места Лондона . В обязательную экскурсионную программу включены 5 экскурсий или образовательных посещений. У детей будет возможность ознакомиться с такими достопримечательностями Лондона как гигантское лондонское колесо обозрения, Вестминстер, здание парламента, национальная галерея, лондонский Тауэр, различные музеи и выставки, Трафальгарская площадь, Букингемский дворец, стадион Уэмбли, знаменитый супермаркет Harrods, музей мадам Тюссо и др. По выходным колледж традиционно вывозит детей на экскурсию полного дня в соседние от Лондона города Оксфорд, Кембридж, Виндзор, Винчестер, Брайтон, Страдфорд-на-Эйвоне, Парк Торп и Кентербери.

Кембридж. Дети познакомятся с такими достопримечательностями как музей археологии и антропологии, музей Кембриджа, полярный музей , насладятся пешими прогулками по старинному Кембриджу, их ожидает сплав по реке Кэм, отдохнут на пикниках в окрестностях таких знаменитых колледжей как Кингс и Тринити. Каждый уикенд для детей устраиваются экскурсионные выезды в Лондон. 

Бристоль. Изюминкой развлекательной программы в Sidcot являются водные развлечения в 25 метровом бассейне, среди которых октопуш ( подводный хоккей), водное поло, вечеринки у бассейна. А так же летняя школа предлагает для студентов курс верховой езды и тематический мастер класс по мотивам Игры престолов, который включает тренировки по стрельбе из лука и фехтование. На каждую неделю планируется минимум 3 экскурсионные поездки – 2 обычно рассчитаны на целый день, 1 на полдня: обзорные экскурсии по Лондону, Оксфорду, Бату, Борнмуту и Бристолю запомнятся детям надолго и подарят море новых знаний и впечатлений.
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
GCSE (Кембридж, Лондон) 30 13-14
IB (Кембридж, Лондон, Брістоль) 30 15-18
Medical Studies (Лондон) 40 (2 тижні) 13-18
Підготовка до IELTS (Лондон) 25 15-18
Теорія і практика спорту (Брістоль) 1 тиждень 15-18
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: