Замовити дзвінок

Academic Summer | GBR | Adult

Коротко про школу

Назва Academic Summer | GBR | Adult
Розташування Лондон, Великобританія
Рік заснування 1982
Вік 25 +
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 8
Кількість студентів 200

Про програму

Наш коментар

Academic Summer – престижна мережа літніх шкіл у Великобританії. Особливість програм - їх академічна спрямованість. Літні курси Academic Summer пропонують дорослим іноземним студентам інтенсивне навчання в літній період в одному з найсучасніших навчальних закладів Англії.
Опис програми

Літній курс Academic Summer призначений для дорослих студентів старше 25 років. "Академічні дорослі" - це курс комунікативного використання англійської мови як міжнародної мови. Він практикується в університетах, коледжах і школах у багатьох країнах і є ідеальним підходом до навчання і навчання для сьогоднішнього світу, світового суспільства, економіки та культури. Курс «Академічні дорослі» не тільки дає новий і захоплюючий підхід до вивчення англійської мови, він дає уявлення про те, як сьогоднішні діти і діти майбутнього будуть вчитися в завтрашньому світі. Курс ідеально підходить тим людям, діти яких паралельно проходять навчання за однією з програм Academic Summer. Уроки проводяться в маленьких групах по 8 чоловік в ранковий час (15 годин на тиждень). Всі уроки будуються з використанням зведень телевізійних новин, газетних вирізок та обговорення актуальних глобальних питань таких як міжнародна і національна політика, наука і технології, мікро і макро економіка, культура.

Під час навчання акценти робляться на:
    • Вивчення тих граматичних правил і їх практичне відшліфовування, якими студент ще не володіє
    • Використання і поповнення активного словника
    • Розширення уявлення про навколишній світ
    • Умінні висловлювати свою думку з широкого кола актуальних тем

Розташування

Лондон. Однією з найбільш популярних локацій є DLD College. Davies Laing and Dick College, більше відомий як DLD, - найстаріший і один з найпрестижніших приватних коледжів у Великобританії. DLD розташований в сучасному ефектному будівлі в центрі Лондона на 32000 кв. м, в безпосередній близькості від будівлі Westminster і Біг Бена. З вікон школи відкривається прекрасний вид на Темзу, Вестмінстер і Біг Бен. Класи розташовані на перших трьох поверхах, а з 4 по 14 поверх розташовані кімнати студентів. 15 поверх - це житлова зона, де розташовані апартаменти і зони відпочинку. У будівлі школи є кафе Starbucks, в який студенти мають вільний доступ. Педагоги та студенти цінують це дивно вигідне розташування, що дозволяє перебувати в центрі життя в Сіті і відвідувати театри, виставки, музеї та прем'єрні кінопокази. Інфраструктура коледжу вельми різноманітна. У розпорядження студентів надані сучасні класи і лабораторії, обладнані сучасною технікою, лабораторія музичних технологій з комп'ютерами iMAC, спеціальний зал з кінопроекторами і 3D звуком, медичний відсік з кваліфікованим медперсоналом, 70-місний кінотеатр, басейн, тренажерний зал, простора їдальня та кафе Starbucks, зелена паркова зона. У літній період школа приймає 200 студентів.

Проживання

Для студентів старше 25 років коледж пропонує самостійне розміщення в готелі, хостелі або апартаментах з будь-яким типом зручностей і харчування.

Розваги

Ідеальне центральне розташування коледжу дозволяє індивідуально відвідати усі найвідоміші місця Лондона. У студентів буде можливість ознайомитися з такими пам'ятками Лондона як гігантське лондонське колесо огляду, Вестмінстер, будівля парламенту, національна галерея, лондонський Тауер, різні музеї та виставки, Трафальгарська площа, Букінгемський палац, стадіон Уемблі, знаменитий супермаркет Harrods, музей мадам Тюссо і ін.
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: