Замовити дзвінок
ActiLingua Academy | AUT | Vienna | Adult

ActiLingua Academy | AUT | Vienna | Adult

Коротко про школу

Назва ActiLingua Academy | AUT | Vienna | Adult
Розташування Відень, Австрія
Рік заснування 1988
Вік 16 - 19
Мова навчання Німецька
Макс. розмір класу 8-15 чоловік
Кількість студентів
Відео

Про програму

Мовна школа ActiLingua була заснована в 1988 і сьогодні має репутацію одного з найкращих навчальних закладів Австрії, яке спеціалізується на навчанні іноземних студентів німецької мови. Тепла і дружня атмосфера шкіл, гнучкість навчальних програм, чудове технічне оснащення і насичена культурно-розважальна програма роблять навчання в ActiLingua по-справжньому цікавим і ефективним процесом. Літо у Відні в компанії однолітків-це відмінна можливість вивчити мову, познайомитися з австрійською столицею і її унікальною атмосферою, знайти нових друзів і при цьому займатися творчістю, спортом, майструвати і розважатися.

Розташування

Школа для молоді 16-19 років розташована в посольському районі Відня, поруч з великим красивим парком. У безпосередній близькості знаходиться основний кампус ActiLingua, де проводяться програми для дорослих студентів. Поруч розкинувся один з найкрасивіших архітектурних ансамблів Відня - палацовий комплекс Бельведер. Дістатися до центру міста можна на громадському транспорті всього за 15-20 хвилин. Будівля школи для молоді називається ActiLingua Sacrе Coeur. Воно займає симпатичний історичний особняк, поруч розташовані спортивні майданчики для занять футболом і волейболом. Студенти канікулярного курсу більш самостійні, ніж учні з літнього табору ActiLingua. До них відносяться як до дорослих і не доглядають вечорами.

Навчання

Канікулярний курс представлений двома програмами. Перша складається з 25 занять на тиждень: 20 стандартних мовних занять в групах по 8-15 чоловік і 5 спеціальних культурних занять (лекції з австрійської музики, мистецтва, історії, літературі, курс віденського вальсу). Друга включає 35 занять на тиждень: 20 стандартних мовних занять, 10 додаткових занять і 5 спеціальних культурних занять. Після проходження одного з цих курсів студенти можуть пройти екзаменаційний курс складається з 6 додаткових занять в рамках підготовки до іспиту OSD. По його завершенню можлива здача іспиту OSD В2.

Канікулярна програма призначена для молодих студентів, які хочуть познайомитися з дивовижною культурою Відня, поліпшити свої знання в області німецької мови і зустріти молодь з усіх куточків світу. Під час уроків діти освоять граматику, навчаться сприймати німецьку мову на слух, поліпшать вимова і розвинуть навички усного та писемного мовлення.

Проживання

Школа ActiLingua пропонує розміщення на території студентській резиденції, яка розташована в самому серці Відня, всього в 10 хвилинах ходьби від станції метро Schottenring і в 30 хвилинах їзди від самої школи. Студенти проживають в сучасному студентському гуртожитку в багатомісних кімнатах з ванною кімнатою. Кімнати прибираються один раз в тиждень. Постільна білизна надається і змінюється раз на два тижні. Кожна кімната оснащена власним холодильником і інтернетом. Кабель для інтернету доступний на стійці адміністратора студенти можуть придбати монети для використання пральної машини. Гуртожиток ActiLingua-це сучасна будівля з відмінним рестораном всередині. Всім студентам надається дворазове харчування.

Розваги

Культурна програма та дозвілля включають екскурсії по місту, лекції по австрійському мистецтву і культурі, заняття спортом (футбол, баскетбол, пляжний волейбол), захоплюючі семінари по самим різним темам (в тому числі, присвячені роботі і кар'єрі, медіа та ін.), Перегляд фільмів, дискотеки, караоке, прогулянки по нічній Відні і навіть курс віденського вальса.Еженедельние екскурсії по палацах, музеях, відвідування опери передбачені для тих, хто небайдужий до мистецтва. Супровід, послуги гіда і квитки включені у вартість. Тих, хто хоче дізнатися більше про Австрію, школа запрошує взяти участь в екскурсіях за додаткову плату, наприклад, в Зальцбург, в долину Вахау, на озеро Нойзідль-Зе або в замок Кройценштайн.
Особливості ActiLingua Academy | AUT | Vienna | Adult:
Провідна школа з вивчення німецької мови
У курс навчання включені класи з австрійської культури
Індивідуальний підхід до кожного студента
Можливість отримання австрійського диплома з німецької мови OSD
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Стандартна німецькка 20 уроків на тиждень + 5 годин культурної програми 16
Інтенсивна німецька 30 уроків на тиждень + 5 годин культурної програми 16
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: