Замовити дзвінок
ActiLingua Academy | AUT | Vienna | Junior

ActiLingua Academy | AUT | Vienna | Junior

Коротко про школу

Назва ActiLingua Academy | AUT | Vienna | Junior
Розташування Вена, Австрія
Рік заснування 1988
Вік 12 - 17
Мова навчання Німецька
Макс. розмір класу 10-15 чоловік
Кількість студентів

Про програму

ActiLingua Vienna - одна з провідних шкіл з вивчення німецької мови як іноземної, розташована в одному з найпрекрасніших міст Європи Відні. Її двері круглий рік відкриті для дорослих, а для дітей і підлітків на час літніх канікул. Літо у Відні в компанії однолітків-це відмінна можливість вивчити мову, познайомитися з австрійською столицею і її унікальною атмосферою, знайти нових друзів і при цьому займатися творчістю, спортом, майструвати і розважатися.

Літня школа:

Навчальний центр Actilingua розташовується в центральній частині австрійської столиці в будівлі старої школи у Відні, заснованої імператрицею Марією Терезією. Територія та інфраструктура школи відмінно підходить під проведення дитячого табору. Світлі просторі класи школи оснащені найсучаснішим обладнанням. Між уроками студенти можуть зустрітися в мультимедійній бібліотеці школи, де є як класичні німецькі твори, так і свіжі періодичні видання. Посеред кампусу перебувати великий красивий Паркс спортивними майданчиками для гри в пляжний волейбол, футбольними полями і тенісними кортами, які надаються в розпорядження студентів після занять.

навчання

Літні курси розділені на дві програми: перша включає 20 академічних годин навчання німецької мови, а друга 30 з тривалістю уроків 45 хвилин. Після проходження одного з цих курсів студенти можуть пройти екзаменаційний курс складається з 6 додаткових занять в рамках підготовки до іспиту OSD. По його завершенню можлива здача іспиту OSD B1 для молоді і В2 з 16 років. Заняття проходять в маленьких групах до п'ятнадцяти чоловік. Під час навчання велика увага приділяється лексиці, граматиці, вимові та аудіювання. Особлива увага приділяється говорінню, великій кількості комунікативних ігор і рольових ситуацій. При цьому акцент у навчанні робиться індивідуальний підхід до кожного.
Величезна увага приділяється школою безпеки своїх учнів. Діти цілодобово під наглядом педагогів і не можуть самостійно без дозволу покинути територію школи.

проживання

В одному з секторів школи розташовується резиденція річної школи з номерами стандарт і комфорт. Стандарт-це номери з 4-6 місцевим проживанням та спільною ванною кімнатою і туалетом, розташованими на поверсі. Комфорт - нещодавно відремонтовані номери, розраховані на 3-4 людини з власним душем і туалетом на поверсі. Дівчатка і хлопчики проживають окремо. У тому ж крилі розташований ресторан, де діти снідають, обідають і вечеряють, за винятком вечері в місті під час екскурсій і пікніків на природі.

Розваги

Після занять і по вихідним досвідчені педагоги організовують різноманітні спортивні заходи: пляжний волейбол, настільний теніс, футбол, плавання, баскетбол, аеробіка і спортивні змагання. Любителі творчих занять можуть майструвати, музикувати, брати участь у театральних постановках, вікторинах і прогулянках по місту, або вчитися віденського вальсу. Крім цього дітей чекають дискотеки, перегляди фільмів, пікніки. За бажанням за доплату можна записатися на курси великого тенісу, музичні концерти, екскурсії повного дня в Зальцбург або долину Вахау, або на екскурсії на пів дня в Лаксенбург або фортеця Кройценштайн. Нудьгувати тут точно жодна дитина не буде. Кожен знайде заняття і розваги до смаку.
Особливості ActiLingua Academy | AUT | Vienna | Junior:
Провідна школа з вивчення німецької мови
индивидуальный подход к каждому студенту
круглосуточный присмотр за детьми
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: