Замовити дзвінок
Alpadia | DEU | Berlin

Alpadia | DEU | Berlin

Коротко про школу

Назва Alpadia | DEU | Berlin
Розташування Берлін-Вербеллінзее, Німеччина
Рік заснування
Вік 10 - 18
Мова навчання Німецька
Макс. розмір класу 6 людей
Кількість студентів

Про програму

Швейцарська організація ALPADIA була заснована в 1996 році, і на сьогоднішній день налічує понад 20 філій в Швейцарії, Німеччині, Франції, Великобританії. Мовна школа пропонує вивчення французької, німецької, італійської та англійської мов в Аськоне, Монтре, Лейзене і Цузі.
Акредитація: FLE.FR (La Reference Professionnelle), Souffle, ALTO (Association of Language Travel Organisations), EAQUALS (European Association for Quality Language Services), FSEP (Federation Suisse des Ecole Privees), AVDEP (Association Vaudoise Des Ecole Privees), SUISSE TOURISME.

Alpadia Berlin-Werbellinsee - літній мовний табір на березі озера Вербеллінзее, на території, що охороняється ЮНЕСКО заповідника площею в 100 гектарів. Вдале розташування - всього в 60 км від Берліна - робить доступним огляд столичних пам'яток, зберігаючи при цьому всю красу первозданної природи.
Навчальні аудиторії знаходяться в двох кроках від житлового корпусу. Просторі і світлі класи обладнані необхідною технікою для організації ефективного навчального процесу.

Перевага комплексу Berlin-Werbellinsee - власний пляж, де студенти можуть відпочивати на березі мальовничого озера, насолоджуватися чистою водою, свіжим повітрям і красою місцевих краєвидів. У розпорядженні любителів активного відпочинку знаходяться спортивні майданчики для пляжного волейболу, футболу, баскетболу, обладнаний зал для тренувань.

Навчання.
Alpadia Berlin-Werbellinsee пропонує студентам програми німецької або англійської мов.
A.
Програма Стандарт кожен день протягом 3-х годин студенти отримуватимуть необхідні теоретичні знання і відпрацьовувати базові мовні навички під керівництвом викладачів. Програма передбачає проведення 20 занять на тиждень.
Програма Інтенсив студентам пропонується п'ять додаткових занять (сумарно - 25 уроків на тиждень). Основна мета програми - вдосконалення комунікативних навичок, чому сприяє розробка групових проектів. Студенти не тільки вивчають мови, а й освоюють принципи командної роботи.
Проживання. Для максимальної зручності резиденція для проживання розташована в одній будівлі з класними приміщеннями та кафетерієм. Студенти проживають в кімнатах по 4 людини в кожній. Це дуже затишні кімнати, оснащені всім необхідним для комфортного проживання, включаючи ванну кімнату з душем.
Як правило, в одній кімнаті розміщують студентів різних національностей, але при бажанні знайомі студенти можуть бути розміщені разом.

Харчування повний пансіон.
Розважальна програма. Широка програма спорту і розваг складена з урахуванням вікових особливостей дітей. Всі заходи контролюються відповідальними представниками школи. Проводяться тематичні вечори, вікторини, перегляди фільмів, дискотеки, барбекю-вечірки, спортивні ігри та заходи, змагання і т.д. На кампусі є спортивний зал, басейн, майданчики для пляжного волейболу, кінотеатр і нічний клуб, доступний студентам. Діти грають в пляжний волейбол, міні-гольф, хокей в залі, гандбол, пінг-понг, займаються фітнесом.

Передбачена також розширена програма дозвілля Преміум +: три рази в тиждень, у другій половині дня, найактивніші студенти будуть додатково займатися спортом або творчістю.
Преміум + Творчість - освоєння базової техніки створення персоналізованого предмета мистецтва своїми руками.
Преміум + Водний спорт - для бажаючих освоїти нові види водного спорту пропонуються заняття з водних лиж, паддлбордінгу, ходіння під вітрилом і веслування.
Преміум + Верхова їзда - навчання цього аристократичного виду спорту буде проводитися в манежі з професійними інструкторами.
Особливості Alpadia | DEU | Berlin:
табір в оточенні прекрасної природи
власний пляж на березі озера
німецький / англійська мова на вибір
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Літня програма Стандарт 20 10 років
Літня програма Інтенсив 25 13 років
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати:
  • Реєстраційний внесок - 75 EUR
  • Послуга супроводу неповнолітніх - 40 EUR
  • Трансфер з / в аеропорт від 120 EUR