Замовити дзвінок
Alpadia | FRA | Paris Igny

Alpadia | FRA | Paris Igny

Коротко про школу

Назва Alpadia | FRA | Paris Igny
Розташування Париж-Іньї, Франція
Рік заснування 1996
Вік 13 - 17
Мова навчання Французька
Макс. розмір класу 6-12 чоловік
Кількість студентів

Про програму

наш коментує

Програма Alpadia «Париж-Іньї» - це відмінна можливість для дітей вивчити французьку мову, познайомитися з найкрасивішим містом Європи Парижем відпочити на природі в спокійній атмосфері літньої школи, яка представляє собою невелике містечко-оазис. За свіже повітря, велика кількість зелені і Клумбові рослинності його називають «квітучим" .Школа підійде підліткам, захопленим спортом, небайдужим до екскурсій, які мріють побувати в Парижі.

Alpadia - це велика мережа мовних шкіл, розташованих в Швейцарії, Німеччині, Франції та Англії. Заснована в 1996 році, за 20 років роботи вона стала синонімом якісної європейської освіти.

Про школу

Навчальний центр Alpadia в Іньї займає особняк «Saint Nicolas», розташований на території величезного парку площею в 5 гектарів, всього в 40 хвилинах від центру Парижа. Центр має у своєму розпорядженні приємними і зручними для роботи аудиторіями, першокласної інфраструктурою для проведення спортивних і культурних заходів. Мультимедійні комп'ютерні зали, аудиторія з відео проектором і аудіосистемою для перегляду фільмів і проведення дискотек, зони відпочинку з різними іграми, все тут направлено на забезпечення комфорту студентів.

Гарний зелений парк - відмінне місце для відпочинку на природі або для того що б підтримати спортивну форму. У розпорядженні студентів знаходяться футбольне поле, баскетбольний майданчик, майданчик для гандболу, атлетичні доріжки. Залізнична станція, розташована всього в 5 хвилинах ходьби від навчального центру, забезпечує швидке сполучення з Парижем. Це дозволяє нам запропонувати вам цікаві програми дозвілля та ознайомлення із захоплюючими аспектами Парижа, перетворюючи ваш мовний курс в суцільне задоволення.

проживання

Студентська резиденція розташована в корпусі серед буйної зеленої рослинності. Учні проживають в світлих просторих кімнатах по два або три людини. На кожному поверсі є загальний душ і туалет, а також кілька зон для відпочинку, де діти із задоволенням проводять свій вільний час. Резиденція школи - це ідеальне місце, в якому студенти можуть розслабитися після насиченого дня, повного вражень від поїздок в центр міста. З метою забезпечення безпеки студентів, співробітники школи постійно перебувають поруч і теж проживають в резиденції. Проживання в резиденції на увазі повний пансіон з триразовим харчуванням.

Розваги і дозвілля

Перебування дітей в таборі буде насичено подіями. Крім практики французької мови вони кожен день будуть займатися чимось цікавим - оглядати визначні пам'ятки в столиці; грати в баскетбол, бадмінтон, гандбол, баскетбол, волейбол; відпочивати на барбекю і ходити на дискотеки. Екскурсії для студентів організовуються щотижня.

Діти залишаться в повному захваті від візитної картки розважального Парижа - Дісней Ленда. Також екскурсійна програма включає знайомство з Версалем, Єлисейськими полями, знаменитим Монпарнас. Відчути атмосферу туристичного Парижа можна також під час річкової оглядової екскурсії.

Додатково до уваги студентів пропонуються уроки творчості (технології, дизайн, мистецтво), моди (моделювання одягу, стилістика, мода як бізнес), професійні тренування з футболу. Заняття оплачуються додатково.
Особливості Alpadia | FRA | Paris Igny:
Близькість до Парижу
Школа-особняк на території красивого парку
Заняття з футболу, моді і творчості
Насичена екскурсійна програма
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Стандарт 20 20 13
Інтенсив 25 25 13
Індивідуальне заняття + 5 до одного з основних курсів 13
Преміум + (футбол, мода, творчість) 3 дні на тиждень 13
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: