Замовити дзвінок
Alpadia | CHE | Leysin

Alpadia | CHE | Leysin

Коротко про школу

Назва Alpadia | CHE | Leysin
Розташування Лейзин, Швейцарія
Рік заснування 1996
Вік 8 - 17
Мова навчання Англійська Французька
Макс. розмір класу
Кількість студентів 14 осіб

Про програму

Швейцарська організація ALPADIA була заснована в 1996 році, і на сьогоднішній день налічує понад 20 філій в Швейцарії, Німеччині, Франції, Великобританії. Мовна школа пропонує вивчення французької, німецької, італійської та англійської мов в Аськоне, Монтре, Лейзене і Цузі.
Акредитація: FLE.FR (La Reference Professionnelle), Souffle, ALTO (Association of Language Travel Organisations), EAQUALS (European Association for Quality Language Services), FSEP (Federation Suisse des Ecole Privees), AVDEP (Association Vaudoise Des Ecole Privees), SUISSE TOURISME.

Літній табір Лейзен знаходиться у франкомовній частині Швейцарії, в Альпах, на висоті 1263 м над рівнем моря. Цей гірський містечко прославилося серед туристів і завоював їх любов почасти завдяки тому, що з ранку до вечора він купається в щедрих променях сонця. Вже більше ста років Лейзен є популярним туристичним курортом і завжди йде в ногу з часом.
Програма розділена за віком: для дітей 8-14 років і 13-17 років. У школі є критий плавальний басейн, кімната для ігор, спортивний зал, чарівний ресторан, сонячна тераса.

Проживання. Студенти розташовуються в комфортабельних 4-місних місцевих кімнатах, декорованих в типовому альпійському стилі. Всі кімнати з санвузлом, телевізором і телефоном. Пансіон включає 3-х разове повноцінне харчування.

Навчання. Уроки тривалістю 45 хвилин проводяться в першій половині дня. Студент може вибрати між уроками англійської або французької, і вибрати навантаження:

- Стандарт курс включає в себе 20 занять щотижня. Щоденні заняття по 3 години на невеликій групі.
- Інтенсивний курс - 25 занять щотижня. На додаток до стандартних занять студенти відвідують додаткове щоденне заняття, спрямоване на поліпшення навичок комунікації і розробку спільних проектів. Маленькі групи і глибока проробка тем.

Розваги. Друга половина дня і вихідні заповнені пізнавальними поїздками і такими, що запам'ятовуються розважальними заходами, спілкуванням і практикою мови.
Організовано активний відпочинок - піші прогулянки біля підніжжя, в долині Альп і біля озера Вольфганг, шопінг в місто Веве, екскурсійні поїздки з відвідуванням шоколадної фабрики Cailler, села Грюйєр і сирної фабрики, парку атракціонів з лабіринтом, аквапарку, Шильонского замку, Лозанни, соляних шахт в Бекс. Забезпечені прекрасні умови для спортивних занять (баскетбол, бадмінтон, футбол, плавання, волейбол, гандбол, пінг-понг, катання на ковзанах, гольф). Є унікальна можливість покататися на особливий вид транспорту - зубчастої залізниці, що з'єднує Лейзан з містечком Егль.

Програма дозвілля "Преміум +" - опція для особливо захоплених спортсменів або творчих особистостей. Вона передбачає додаткові заняття, що проводяться 3 рази на тиждень у другій половині дня.
Преміум + Кулінарія. Три уроки на тиждень від дипломованого повара навчать дозувати і змішувати продукти, замішувати тісто, пекти пироги, готувати перші, другі страви і вишукані десерти за рецептами популярних кухонь світу.
Преміум + Верхова їзда. Три тренування на тиждень. Їзда на граціозних тварин в манежі і на території резиденції під керівництвом досвідчених тренерів.
Преміум + Теніс. Три заняття по грі в теніс під керівництвом інструктора, який навчає ударам і подач.
Особливості Alpadia | CHE | Leysin:
гірськокліматичний курорт
англійська / французька на вибір
інтенсивний курс навчання
активна програма дозвілля
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Літня програма Стандарт 20 8 років
Літня програма Інтенсив 25 13 років
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати:
  • Реєстраційний внесок - CHF 110
  • Послуга супроводу неповнолітніх - CHF 60
  • Трансфер з / в аеропорт від CHF 280