Замовити дзвінок
Brighton Language College | GBR

Brighton Language College | GBR

Коротко про школу

Назва Brighton Language College | GBR
Розташування Брайтон, Великобританія
Рік заснування 1955
Вік 16+, дорослий + дитина 5 - 11 років
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 10-14 чоловік
Кількість студентів

Про програму

Мовна школа Brighton Language College - була заснована в 1995 році і на сьогоднішній день є найбільшим мовним центром Брайтона. Школа працює цілий рік для дорослих студентів старше 16 років, з квітня по серпень для учнів сімейної програми (батько плюс дитина від 5 до 11 років), а так само приймає в мовний табір дітей від 12 до 17 років в період шкільних канікул.

Розташування

Брайтон - це курортне місто на південному узбережжі Великобританії на березі протоки Ла-Манш. Сьогодні Брайтон є головним курортом країни і найближчим курортом до столиці Англії. Всього 50 хвилин їзди на поїзді - і Ви знаходитесь на вокзалі Вікторія в центрі Лондона. Красива архітектура, магазини, вуличні кафе і яскраве нічне життя роблять Брайтон найпривабливішим приморським містом Великобританії.

Мовна школа Brighton Language College - Школа знаходиться в центрі Брайтона, навпаки Королівського Павільйону, колишньої приморській резиденції британських королів, і всього в двох хвилинах ходьби від пляжу. Школа загальною площею 1000 м 2 в своєму розпорядженні 37 класи, обладнані всім необхідним для ефективного навчання, комп'ютерним центром, двома кімнатами відпочинку студентів, двома невеликими садками, де студенти можуть відпочити між заняттями; також студенти можуть користуватися безкоштовним бездротовим інтернетом на території школи.

проживання

Одним з найбільш популярних варіантів розміщення є проживання в сім'ї. Мовний коледж Брайтон співпрацює з великою кількістю сімей, які пропонують комфортні умови хостингу і харчування.

Сім'ї категорії стандарт територіально знаходяться в 15-40 хв. ходьби або їзди на громадському транспорті від школи. Студенти проживають в кімнаті на одного з спільним користуванням ванною кімнатою з господарями будинку і іншими студентами. Господарі надають постільну білизну, самі проводять прибирання в кімнаті і дозволяють стирати особисті речі в пральній машині один раз в тиждень. В кімнаті є всі необхідні для проживання меблі. На жаль, не у всі сім'ї надають інтернет доступ, або надають його на короткий проміжок часу. В якості харчування можна вибрати сніданок або напівпансіон (сніданок і вечеря). Харчування готують господарі будинку. Користуватися кухнею самостійно не дозволено.

Сім'ї категорії преміум пропонують ті ж умови проживання як і стандарт, за винятком розміщення в кімнаті з індивідуальною ванною кімнатою
.
Альтернативою проживання в сім'ї є індивідуальна оренда апартаментів або проживання в готелі. Курортний Брайтон має величезним вибором готелів на будь-який смак і цінові переваги.

Розваги

Програма розваг складається щомісяця з урахуванням сезонності. Різноманітність заходів включає в себе культурологічні вечори, екскурсії та вечірні розваги, які гарантують веселе і незабутнє проведення часу в компанії однокурсників. Студенти мовного коледжу Брайтон беруть участь в тематичних вечірках, святкуванні національних свят, традиційних англійських чаювання, вечорі знайомств. Вечірні заманювання представлені відвідуванням боулінг клубу, ввечері сальси, пляжної вечіркою в Брайтоновскіх пляжних голку. Екскурсійна програма включає огляд всіх визначних пам'яток Брайтона: ознайомлювальний тур по місту, відвідування Королівського павільйону і оглядової вежі міста. У вихідні школа організовує виїзні екскурсії по визначних пам'ятках Великобританії та інших європейських держав. Програма розваг включає як безкоштовні заходи, так і розваги за додаткову плату, на які потрібно записуватися на ресепшені школи.
Особливості Brighton Language College | GBR:
Розташування в курортному Брайтоні
Великий вибір мовних програм
Сімейна програма
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Загальна англійська 20 уроків (15 годин) 16+
Загальна англійська 26 уроків (19.5 годин) 16+
Інтенсивна англійська 32 уроків (24 години) 16+
Загальний + бізнес англійська 32 уроків (24 години) 16+
Бізнес англійська 32 уроків (24 години) 18+
Комбо (загальний англ. + Індивідуальний) 30 уроків (22.5 години) 16+
Індивідуальний англійська 20 уроків (15 годин) / 30 (22.5 години) / 60 (45 годин) 16+
Підготовка до здачі IELTS 20 (15 годин) / 26 (19.5 годин) / 32 (24 години) 16+
Підготовка до здачі IELTS + загальна англійська 32 (24 години) 18+
Підготовка до здачі IELTS + бізнес англійська 32 (24 години) 16+
Комбо підготовка до здачі IELTS + індивідуальний англійська 32 (24 години) 18+
Підготовка до здачі Cambridge FCE / CAE 20 (15 годин) / 26 (19.5 годин) 16+
Підготовка до здачі Cambridge FCE / CAE + загальна англійська 32 (24 години) 16+
Підготовка до здачі Cambridge FCE / CAE + бізнес англійська 32 (24 години) 18+
Семейный английский Explorer(взрослый плюс ребенок) 20 (15 годин) Дитина 5 - 11 + дорослий
Сімейний англійська SAFARI (дорослий плюс дитина) 20 (15 годин) Дитина 7 - 11 + дорослий
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: