Замовити дзвінок
Chelsea Soccer School | GBR

Chelsea Soccer School | GBR

Коротко про школу

Назва Chelsea Soccer School | GBR
Розташування Лондон, Великобританія
Рік заснування
Вік 10 - 17
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу
Кількість студентів

Про програму

Розвивайте свої футбольні навички зі всесвітньо відомої «Chelsea FC Foundation Soccer School» і отримаєте уявлення про техніку і методиках навчання Чемпіонів.

наш коментар

У юних футболістів є прекрасний шанс долучиться до світу великого футболу. За допомогою професійних тренерів знаменитої англійської команди Chelsea майбутні зірки футболу не тільки оволодіють прийомами і навичками найпопулярнішою командної гри, але вберуть особливий командний дух, властивий легендарному футбольному клубу.

Ця програма є унікальною, тому що забезпечує глибокий і ретельний тренувальний процес, який охоплює технічні навички, розуміння тактики гри, відпрацювання психологічних і фізичних технік тренувань. Всі заняття проводяться підготовленими і кваліфікованими футбольними тренерами UEFA за методикою Футбольної школи «Chelsea FC Foundation». Літні футбольні програми «Chelsea FC Foundation» проводяться в тренувальному центрі, розташованому в Кобхемі, в графстві Суррей. Ця програма підходить для хлопчиків і дівчаток.

навчання

Студенти можуть вибрати один з декількох варіантів занять футболом - тільки футбольні тренування або футбол плюс курс англійської мови.
Англійська + футбол складається з 16 годин футбольних тренувань + 13 годин Англійського в тиждень.
Курс інтенсивних футбольних тренувань 16 годин в тиждень. Ця програма призначена для студентів у віці 10-17 років, будь-якого рівня, для того щоб поліпшити свої навички в грі. Щосереди проводяться семінари з відеоаналіз матчів, і також будуть обговорення важливих аспектів, такі як тактика, техніка, харчування та спортивна психологія справжнього футболіста.
Курс англійської + тренування для голкіперів: ця програма націлена покращити навички гравців-голкіперів у віці 13-17 років. Курс вчить додатковим навичкам, необхідним, щоб стати успішним воротарем і які можуть бути втрачені при командному навчанні. Ці спеціалізовані курси призначені для підвищення рівня техніки гравців, отже, рівень фізичної підготовки студентів повинен бути на високому рівні. Воротарів тренують індивідуально, але участь в футбольних матчах, які постійно проводяться школою, дозволяє гравцям відточувати свою майстерність на практиці. Цей курс йде як додаток до основного і складається з 1,5 годин спеціальних тренувань в день, відповідно до рівня підготовки гравців.
Курс професійного футболу - ця програма розрахована на добре підготовлених гравців 14-16 років, які, можливо, є членами будь-якого футбольного клубу і вже мають високу кваліфікацію. Тренування проводяться професійними тренерами по стандартам, які застосовуються до професійних гравців. Участь в програмі представляє відмінну можливість отримати уявлення про потреби та вимоги в світі професійного футболу, а так само показати свої таланти і здібності в футбольному середовищі світового рівня. Тривалість курсу становить один тиждень і включає 20 годин тренувань на території тренувальної бази футбольного клубу Челсі (Cobham).

Тренування ґрунтуються на принципах філософії клубу Челсі, в основі якого лежить розвиток максимального потенціалу кожного з гравців, розвиток дисципліни, спільна робота, повага, спілкування, професіоналізм і емпатія, тренування і опрацювання всіх можливих ігрових моментів, а саме:
передача і прийом під тиском
прискорений рух м'яча
захист 1 на 1
захист 2 на 2
психологічний аналіз володіння м'ячем
прийняття рішення в останній третині
створення можливостей для збільшення рахунку
гра через середню третину
гри 4 на 4, 6 на 6, 8 на 8 і багато іншого.
Всі учасники курсу отримають стипендії на навчання за річною професійною програмою (Academic Year Choices Academic Football).

Навчання англійської мови

Студенти проходять тестування після прибуття і розподіляються по групах з іншими студентами приблизно того ж рівня. Заняття англійською мовою з кваліфікованими вчителями проводяться по 13 годин на тиждень у класах не більше 15 осіб. Програма з вивчення мови заснована на веселому і активному підході до вивчення і розвитку навичок розмовної мови. Ця ексклюзивна програма була спеціально створена для дітей, захоплених футболом, і включає рольові ігри, роботу в групах та заходи англійською мовою в контексті футболу.

Також в програму включені:

Тренування «Chelsea FC Foundation» проводяться в спортивному центрі світового рівня, в графстві Суррей
Щоденний трансфер автобусом в тренувальний центр
Тренувальне спорядження від клубу Челсі (тільки для літніх програм)
Кваліфіковані футбольні тренера UEFA
Екскурсія на Стемфорд Брідж - футбольний стадіон
Заключне уявлення і Сертифікат нагородження
Всі студенти отримують в подарунок від клубу «Челсі»: сумку, сорочку, шорти, шкарпетки і дощовик.
3 екскурсії в тиждень (1 - на цілий день, 2 - на півдня)
Вільний доступ до інтернету

проживання

Студенти будуть проживати на території University of Roehampton. Це один з найсучасніших університетів Лонда
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: