Замовити дзвінок
Cheltenham Ladies' College | GBR

Cheltenham Ladies' College | GBR

Коротко про школу

Назва Cheltenham Ladies' College | GBR
Розташування Челтнем, Великобританія
Рік заснування 1853
Вік 8 - 17
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 15 осіб
Кількість студентів 200
Відео

Про програму

British Study Centres або BSC- це велика мережа мовних шкіл, існуюча на ринку викладання іноземних мов з 1930 року. Мережа включає кілька шкіл для дорослих у Великобританії (у Лондоні, Брайтоні, Оксфорді та Бормут) і кілька літніх центрів для дітей як у Великобританії, так і в США, розташованих на базі кращих шкіл-пансіонів. BSC отримувала нагороди від Study Travel Magazine як одна з кращих мовних шкіл в Європі в 2009, 2010, 2011 і 2012рр. Вона має акредитацію Британської Ради, що гарантує високу якість викладання, а також є членом асоціації EnglishUK.

Розташування

Мовна школа Cheltenham Ladies 'College одна з кращих шкіл-пансіонів Великобританії, заснована в 1853 році. Завдяки якісної освіти, яка вона надає, школа користується високою репутацією серед англійців. Коледж розташований в місті Челтнем, милому і затишному містечку, розташованому в двох годинах їзди від Лондона біля підніжжя пагорбів Котсуолд Хілл - одного з найкрасивіших місць Центральної Англії. Челтнем відомий своєю багатою архітектурою епохи «Регентства», якій притаманна елегантність і розкіш стилю рококо, своїми мінеральними джерелами, що перетворили місто в популярний курорт і щорічними стрибками. Кампус коледжу розташований всього в 10 хвилинах від центру в оточенні будинків-пам'яток архітектури, найкрасивіших скверів, садів і різноманітних магазинчиків. Дивовижна архітектура головного корпусу, велика інфраструктура, яка включає тільки що відбудований центр мистецтв, спортивний центр і відкриті спортивні майданчики, театр, диско зал, 25 метровий басейн і зелена територія дозволяють об'єднати якісне навчання з різноманітними позакласними заходами і комфортним проживанням.

Проживання

Юні студенти мовної школи проживають в комфортабельних корпусах шкільних резиденцій (хлопчики і дівчатка окремо), що складаються з кімнат на одного або на двох із суміжною ванною кімнатою. У кожній резиденції на першому поверсі облаштовано кімнату відпочинку з телевізором і відеомагнітофоном, де діти можуть весело проводити час у великій дружній компанії.

Мовна школа пропонує так само розміщення в гостинних родинах для тих студентів, які хочуть ближче познайомитися з побутом і культурою англійців. Сім'ї надають не тільки комфортабельні умови проживання по близькості від мовної школи, але так само трансфер в школу і назад додому.

Сімейна програма BSC є відмінною можливість для дітей та їх батьків не тільки весело провести час і відкрити для себе Великобританію, а й вивчати англійську мову в мовних групах свого рівня. Діти і дорослі займаються окремо один від одного. Після обіду, коли діти зайняті розвагами за програмою дозвілля, батьки можуть присвятити час собі і ознайомлення з красотами міста Челтнем або відвідати прилеглі Бат і Брістоль. Як проживання мовна школа пропонує розміщення в резиденції для дітей і в сім'ї для дорослих, а так само проживання в сім'ї для дітей і дорослих, які хочуть проводити час разом.
  
В якості альтернативи проживання батько з дитиною можуть вибрати одну з довколишніх гостинець (наприклад: Hotel du Vin, The Queens Hotel, Malmaison, The George Hotel) або орендувати апартаменти.

Розваги

Програма дозвілля ділиться на післяобідній заходи, вечірні розваги і екскурсії. Після обіду всі діти мовної школи залучені до занять з мистецтва і ремесел, плавання, ігри в бадмінтон, баскетбол, футбол, хокей, настільний теніс, волейбол. Вечорами для всіх студентів проводяться дискотеки, вікторини, шоу талантів, перегляд кінофільмів. Діти, які займаються за програмою мову плюс відвідують три рази в тиждень заняття з верхової їзди або гольфу. Щотижня по неділях проводиться екскурсія на цілий день (Лондон, Оксфорд, Бат, Брістоль, Кардіф, Стратфорд-на-Ейвоні, Віндзор), а по четвергах - на півдня (Бат, Брістоль, Котсуолд, Глостер, Стратфорд-на-Ейвоні) . Діти, які займаються за програмою мову плюс відвідують три рази в тиждень заняття з верхової їзди або гольфу.
Особливості Cheltenham Ladies' College | GBR:
Компактні розміри школи
Розташування в красивому будинку школи-пансіону
Сімейна програма
Мова + верхова їзда або гольф
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Загальна англійська 15 годин 8-17
Інтенсивна англійська 23 години 8-17
Загальна англійська з підготовкою до IELTS 23 години 8-17
Загальна англійська плюс верхова їзда 21 годину (15 годин англійської + 6 годин верхової їзди) 8-17
Загальна англійська плюс гольф 21 годину (15 годин англійської + 6 годин гольфу) 8-17
Сімейний англійська (дорослий плюс дитина) Залежно від вибору 8-17 + дорослий
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: