Замовити дзвінок
Cork English College | IRL | Adult

Cork English College | IRL | Adult

Коротко про школу

Назва Cork English College | IRL | Adult
Розташування Корк, Ірландія
Рік заснування 2018
Вік 17 +
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 10 осіб
Кількість студентів

Про програму

Наш коментар

Cork English College - це затишний сімейний коледж для молоді від 17 років и дорослих з досвідом роботи більше 40 років. Розташованій в одному з найбільш автентичних ірландськіх міст Кірку, коледж об'єднує Кращі освітні традиції з чудовим нагод ознайомітіся з найдавніших кельтської культурою.

Розташування

Cork English College знаходиться в затишному и розвинення городе Корк: незважаючі на нечисельні населення (Всього 150 тисяч чоловік), це другий за величиною місто Ірландії, на компактній территории которого є всі необхідні інфраструктурні об'єкти, в тому чіслі шірокі возможности для розваги, екскурсійного дозвілля и активного відпочинку. Історичні пам'ятки Кірка знаходяться на Північ від річки в районі Шендон. З них найбільш відомі протестантський Собор Cвятого Фінбарра, міський музей и В'язниця 19 століття. Туристам и студентам точно сподобаються Прогулянки по історичному центру міста, відвідування культурних та архітектурніх пам'яток таких як замок Бларні и замок Лісмор. Недалеко від горрода розташованій центр дикої природи Фота. Корк НЕ залиша байдужим цінітелів автентичного ірландського духу, фанатам вікінгів и цінітелям кельтської культури.

Опис школи

Школа Cork English College розташована в самому центрі міста и займає просторі и світле приміщення. Вона булу засновано як сімейне підприємство, Пожалуйста спеціалізується на вікладанні англійської мови як іноземної. Приязна, тепла и дуже затишна атмосфера є візітною карткою цього навчального закладу. На территории навчального центру є патіо для відпочинку студентів, кінозал, бібліотека та мультимедіа центр. Всі заняття проводяться з Використання СУЧАСНИХ інтерактівніх технологій. Cork English College є офіційнім центром складання міжнародніх мовних тестів Cambridge ESOL (KET, PET, FCE, CAE), IELTS, BULATS и TOEIC.

Проживання

Студентом Пропонується широкий вибір варіантів проживання. Розміщення в традіційніх сім'ях Корка- це прекрасна можлівість познайомитися з ірландською культурою зсередини. Кроме того, в Корку, проживання в сім'ях дешевше. чем других містах Ірландії, и праворуч не в грошах, тут гостинність цінуватіся более чем де-небудь. Серед других варіантів Пропонується проживання в апартаментах без харчування або з харчування, проживання в Готелі в номерах будь-которого типу зручностями або хостелі (койко місце и сніданок).

Розваги

У студентів Cork English College не буде годині для нудьги. Домашня атмосфера коледжу Швидко збліжує и об'єднує студентів різніх національностей. Для веселого проведення часу школа влаштовує переглядання відеофільмів, діскусійній клуб, вечір в традіційному ірландському пабі, футбол, переглядання ірландськіх танців, караоке, дискотеки, конкурси, спортивні заходи а й інше. За Додатковий плату коледж предлагает широкий вибір ЕКСКУРСІЙ по Кірку и его околицях, среди них: Оглядові екскурсія по Кірку, поїздка в Кілларні, Ков, відвідування Коркського університету, картінної галереї Льюїса Глюксмана, державного музею Корка, прогулянка Парком Фіцджеральда.
Особливості Cork English College | IRL | Adult:
Тривалість уроку 60 хв
Затишна домашня атмосфера коледжу
Компактна інфраструктура міста
Підготовка з авіаційної та військової термінології
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Загальна англійська 20 17+
Інтенсивна англійська 26 17+
Індивідуальний англійська 20 уроків загальної англійської + 1 індивідуальне заняття 17+
Бізнес англійська 20 17+
Підготовка до IELTS 20 (25 тижнів) 17+
Підготовка до TOEIC 20 (25 тижнів) 17+
Підготовка до Cambridge 20 (25 тижнів) 17+
Англійська для дорослих 40 45+
Спеціальна англійська (авіаційний, військовий, газова промисловість, морська справа) 25-30 17+
Англійська для вчителів 25 20+
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: