Замовити дзвінок
Cork English College | IRL | Junior

Cork English College | IRL | Junior

Коротко про школу

Назва Cork English College | IRL | Junior
Розташування передмістя Корка, Ірландія
Рік заснування 1982
Вік 12 - 17
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 15 осіб
Кількість студентів

Про програму

Наш коментар

Cork English College - це затишний сімейний коледж з досвідом роботи більше 40 років. Розташований в одному з найбільш автентичних ірландських міст Корку, коледж об'єднує кращі освітні традиції з чудовою нагодою ознайомитися з древньою кельтської культурою.

Розташування

Корк - друге за величиною місто на південному сході Ірландії, він знаходиться в дельті річки Лі, його центром є острів між рукавами річки. Це древній, багатий своєю культурною спадщиною місто, заворожує незвичайною атмосферою, яка поєднувала в собі ноти сучасного і традиційного .. Основні пам'ятки Кірка: собор Святого Фінбарра, побудований в кінці XIX століття в раннеготическом стилі, музей Корка, який розповідає про історію регіону з давніх часів до наших днів. У міській гавані простяглися піщані пляжі, де в літній час можна засмагати і купатися. Неподалік від Кірка розташований центр дикої природи Фота. Тут мешкають понад сімдесят видів тварин, включаючи зебр, жирафів і антилоп. Ви ніколи не занудьгуєте в цьому місті Корк відомий своїми фестивалями, кінопоказами, джазовими концертами та багатьма іншими заходами
опис школи

Школа Cork English College була заснована як сімейне підприємство, яке спеціалізується на викладанні англійської мови як іноземної. Приязна, тепла і дуже затишна атмосфера є візитною карткою цього навчального закладу. Школа приймає дітей як на літні мовні програми так і на зимові. Всі педагоги школи мають університетською освітою в галузі викладання англійської мови як іноземної. Cork English College є офіційним центром складання міжнародних мовних тестів Cambridge ESOL (KET, PET, FCE, CAE), IELTS, BULATS і TOEIC. Уроки проходять в першій половині дня в невеликих групах до 15 осіб. Всі вони інтерактивні і різноманітні. Локація навчального корпусу залежить від мовної програми (Douglas Community School, Cork English college).

Проживання

Студентом літніх мовних програм пропонується на вибір кілька варіантів проживання. Розміщення в ірландських сім'ях - це прекрасна можливість познайомитися з ірландською культурою зсередини. Всі сім'ї територіально проживають поблизу від місця навчання. Всі вони проходять ретельний відбір співробітниками Cork English College. Діти проживають в одній кімнаті з учнем іншої національності. Харчування повний пансіон (сніданок, обід, вечеря).
Резиденція школи розташована в Bishoptown, тихому зеленому передмісті Корка, в 3 кілометрах від центру міста. Резиденція була спеціально спроектована для проживання дітей та молоді. Це красиве ультра-сучасний будинок, що знаходиться під цілодобовим наглядом. Хлопці проживають в апартаментах, що складаються з декількох кімнат, з розміщенням по одному або по двоє людей в кімнаті. В загальному користуванні кухня і вітальня. Студенти річній футбольній програми проживають в схожій резиденції, що знаходиться на території Cork Institute of Technology.
Для учнів зимової мовної програми пропонується широкий вибір розміщення: ірландська сім'я, резиденція, хостел з можливістю вибору типу харчування.

Розваги

У студентів Cork English College не буде часу для нудьги. Домашня атмосфера коледжу швидко зближує і об'єднує студентів різних національностей. Для веселого проведення часу школа влаштовує в післяобідній і вечірній час масу розважальних заходів: бадмінтон, футбол, теніс, танці, настільні ігри, розважальні рухливі ігри, караоке, дискотеки, конкурси, спортивні заходи. Учні, які займаються за спеціальними програмами, відвідують тренування по верховій їзді, футболу, регбі, гольфу. По суботах проводитися екскурсія на цілий день по визначних пам'ятках Кірка і його околицях. У список найпопулярніших екскурсій входять замок Бунратті і фольклорний парк, парк Фота, національні парки Кілларні і Маскросс, розважальний центр Ойстерхевен і інші. Жодна дитина не залишиться байдужим від батьківщини вікінгів і його прекрасних замків.
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Літній мовний курс 20 12-17
Англійська і гольф 20 уроків англ. + 10 годин тренувань в гольф клубі 12-17
Англійська і верхова їзда 20 уроків англ. + 5 тренувань з верхової їзди 12-17
Англійська та регбі (Munster Rugby Club) 20 уроків англ. + 25 годин тренувань з верхової їзди 12-17
Англійська і футбол (Porto Football Camp) 20 уроків англ. + 15 годин тренувань з футболу 12-17
Зимовий мовний курс 20 10-18
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: