Замовити дзвінок
DID Deutsch-Institut | AUT | Vienna | Junior

DID Deutsch-Institut | AUT | Vienna | Junior

Коротко про школу

Назва DID Deutsch-Institut | AUT | Vienna | Junior
Розташування Відень, Австрія
Рік заснування 1970
Вік 14 - 17
Мова навчання Німецька
Макс. розмір класу 15 осіб
Кількість студентів

Про програму

DID Deutsche-Institut одна з найстаріших і респектабельних мовних шкіл в Німеччині (існує з 1970 року) і організовує курси німецької мови в усіх великих містах Німеччини і в столиці Авсіріі. На сьогоднішній день DID є одним з найбільших і найвідоміших центром німецької мови в світі, щорічно навчаючи більше 5000 студентів. DID 5 разів був обраний кращій мовною школою в Німеччині і нагороджений премією журналу Study Travel Star Award. Мовні курси дозволяють поєднати вивчення мови і пізнавальний відпочинок вгородила Німеччини і столиці Австрії.

Розташування

Навчання у Відні дає унікальну можливість познайомитися з історією, культурою і традиціями цього дивного міста. Відень - воістину шедевр світового мистецтва, музей під відкритим небом! Вона вражає своєю історією, значною архітектурою, величними палацами, замками, соборами, багатющим зборами музеїв, галерей, виставок. Відень славиться своїми музичними здобутками: тут колись творили Моцарт, Бетховен, Шуберт, Гайдн. З головних визначних пам'яток можна виділити: палац Хофбург, Собор Св. Стефана, Музейний квартал, Державна опера, Пратер, Замок Бельведер, Будинок Хундертвассера, Ратуша, Палац Шенбрунн і тут же розташований найстаріший в світі Шенбруннський зоопарк. Відень внесена до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

Студенти DID Deutsche-Institut живуть і навчаються в одній будівлі, в самому центрі австрійської столиці. Від школи за 15 хвилин можна дійти пішки до палацу Бельведер - однієї з найвідоміших визначних пам'яток міста. Дорога від будівлі школи до головного залізничного вокзалу міста займе менше 10 хвилин ходьби. Хлопці навчаються в затишних і світлих класних кімнатах, обладнання яких відповідає найсучаснішим стандартам. Після занять учні можуть відпочити за грою в більярд або настільний футбол, перевірити свій талант в караоке або взяти напрокат велосипед. У громадських місцях є доступ до Wi-Fi.

Навчання

DID Deutsch-Institut в Відні приймає студентів від 14 до 17 років в період літніх канікул. Тривалість курсу складають від двох до шести тижнів. Заняття зазвичай проводяться в невеликих групах по 10-15 чоловік. Як освітніх програм мовна школа DID пропонує стандартний мовний курс, який складається з 20 уроків на тиждень і курс інтенсив, який включає 24 уроку. В процесі навчання хлопці навчаться вільніше і правильніше використовувати німецьку мову в різних життєвих ситуаціях, дізнаються багато нового про Австрію і познайомляться з новими друзями. Перед початком курсу всі студенти проходять вступний тест для визначення поточного рівня мови і розподілу по групах. Всім учням надається навчальні матеріали та посібники, а так же проїзний квиток на громадський транспорт Відня. Після закінчення програми кожен студент отримує сертифікат про успішне проходження курсу із зазначенням рівня мови.

Проживання

Всі учні проживають в новій комфортної резиденції А & O добудована в 2013 році. Будівля резиденції Діти розміщуються в затишних і комфортабельних номерах по 2,3 або 4 людини з особистої ванній, в яких щодня проводиться прибирання і регулярно (раз на 4 дні) зміна постільної білизни та рушники. Харчування організовано за принципом повного пансіону (сніданок, обід, вечеря).

Розваги

Крім екскурсій, для студентів кожен день проводять різні заходи вдень і ввечері. У першій половині дня зазвичай проходять спортивні ігри або театральні уроки, а ввечері всіх чекають інтернаціональні вечори, дискотеки, шоу, покази мод, кіно, боулінг, караоке та багато іншого. Навчання у Відні дає унікальну можливість познайомитися з історією, культурою і традиціями цього дивного міста. Екскурсійна програма включає одну екскурсію повного дня в тиждень і кілька екскурсій на півдня. У хлопців буде можливість відвідати історичний музей, технічний музей, музей Моцарта, музей історії мистецтва, Віденський музей, замок Бельведер, музей сучасного мистецтва, замок Естерхазі і озеро Нойзидлер, Шнеєберг.
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: