Замовити дзвінок
DID Deutsch-Institut | DEU | Ashaffenburg, Potsdam

DID Deutsch-Institut | DEU | Ashaffenburg, Potsdam

Коротко про школу

Назва DID Deutsch-Institut | DEU | Ashaffenburg, Potsdam
Розташування Ашаффенбург, Потсдам Німеччина
Рік заснування 1970
Вік 12 - 16
Мова навчання Німецька
Макс. розмір класу 15 осіб
Кількість студентів

Про програму

DID Deutsche-Institut одна з найстаріших і респектабельних мовних шкіл в Німеччині (існує з 1970 року) і організовує курси німецької мови в усіх великих містах Німеччини. На сьогоднішній день DID є одним з найбільших і найвідоміших центром німецької мови в світі, щорічно навчаючи більше 5000 студентів. Цілорічні інститути в Берліні, Франкфурті та Мюнхені контролюються Європейським товариством перевірки якості мовного навчання EAQUALS і мають ліцензію TestDaF, є членами FaDaF (Професійна спілка з німецької мови як іноземної) а так же ALTO (Асоціація мовних і туристичних організацій). DID 5 разів був обраний кращій мовною школою в Німеччині і нагороджений премією журналу Study Travel Star Award. Мовні курси дозволяють поєднати вивчення мови і пізнавальний відпочинок в містах Німеччини.
Розташування

Навчальний центр DID Deutsch-Institut проводить літні курси для дітей та підлітків в різних місцях Німеччини. Одне з цих місць - Ашаффенбург. Ашаффенбург - невелике місто в Баварії на річці Майн. Його зручне розташування, робить Ашаффенбург привабливим для туристів і міжнародних студентів. Чудові старовинні пам'ятки міста і його незабутня атмосфера сподобаються іноземним гостям і познайомлять їх з істинним духом Німеччини. Існує думка, що всякий, хто побуває в Ашаффенбург, не хоче його залишати. Найбільш популярні туристичні місця в Ашаффенбург: замок Меспельбрунн, Помпейський будинок (Pompejanum), замок Йоханнісберг.
Школа в Ашаффенбург пропонує відмінні умови навчання: затишні аудиторії, які мають все необхідне для занять оснащення, і спортивні ресурси, що дають студентам можливість провести вільний час весело та з користю.

Потсдам - ​​великий розвинене місто на сході Німеччини з населенням близько 150 000 чоловік, дорога до Берліна займає всього лише 38 хвилин (на сучасному швидкісному поїзді) .Він розташований на річці Хафель і на берегах декількох з'єднаних між собою озер, в 20 км на південний захід від Берліна. Сьогодні Потсдам в першу чергу відомий як місто палаців і садів. Серед них колишня резиденція прусської королівської сім'ї палац і парк Сан-Сусі, часто звані прусським Версалем. Серед інших історичних пам'яток Оранжерейний палац, кіностудія Бабельсберг, фільми якої відомі по всьому світу. Потсдам - ​​студентський і доброзичливий місто, його населення більш ніж на 15% складається з учнів місцевих навчальних закладів.

Навчання

DID Deutsch-Institut в Ашаффенбург і Потсдамі приймає студентів від 12 до 16 років в літній період. Тривалість курсу може складати 2,3 або 4 тижні. Кількість учнів в групі не перевищує зазвичай становить від 10 до 12 осіб і ніколи не перевищує п'ятнадцяти. Як освітніх програм мовна школа DID пропонує стандартний мовний курс, який складається з 20 уроків на тиждень. Програма курсу розроблена з урахуванням юного віку студентів і спрямована на практичне застосування німецької мови в різноманітних життєвих ситуаціях. Перед початком курсу всі студенти проходять вступний тест для визначення поточного рівня мови і розподілу по групах. Після закінчення програми видається сертифікат. Заняття проходять в ігровій, веселій атмосфері. Діти вивчають мову в невимушеній обстановці і одночасно весело проводять час, поєднуючи навчання з веселими розважальними заходами і знайомством з пам'ятками Німеччини.

Проживання

Для своїх студентів школа пропонує комфортне розміщення у приймаючих сім'ях Ашаффенбурга і Потсдама. Проживання в традиційної німецької родині-це відмінна можливість практикувати мову навіть після занять і дізнатися зсередини про культуру і побут Німеччини. Всі сім'ї проходять школою ретельний відбір і підбираються залежно від запитів і побажань. Квартири або будинку приймаючих сторін розташовані не далі ніж 45 хвилин їзди на автобусі або поїзді до школи. Господарі щодня надають студенту триразове харчування (сніданок, пакетований обід, вечеря). Розміщення можливе як індивідуальне, так і спільне з іншим студентом. Школа ретельно стежить за тим, що б рідна мова дітей, що живуть спільно, був різним.

Розваги

Насичена позакласна програма є однією з відмінних рис мовної школи. Нею передбачено 4 розважальних заходи в будні і одна виїзна екскурсія в вихідні дні. Студентам Аффенбурга доступні кіно, боулінг, оглядова екскурсія по місту, міні-гольф, бадмінтон, спортивні ігри на березі річки Майн і багато іншого. Також програма включає розважальні блоки: вечірки, дискотеки, театральні вистави, конкурси тощо Типові екскурсії на цілий день: місто Вюрцбург з відвідуванням замку Марієнбург; місто Франкфурт з відвідуванням зоопарку; тур по річці в історичне місто Мільтенберг; місто Франкфурт з відвідуванням ігрового наукового центру «EXPERIMINTA».

Великою популярністю серед студентів Потсдама користуються такі заходи і гри, як: американський футбол, волейбол, боулінг, плавання на човнах-драконах або річковий круїз з оглядом замків, парк розваг: канатна дорога, скелелазіння, стрільба з лука, плавання в озері, барбекю, велопрогулянки. Серед можливих екскурсій і цікавих об'єктів для відвідування можна виділити: оглядова екскурсія по Берліну, кіностудія Бабельсберг, берлінський кафедральний собор, площа Потсдама, музей Пергама, палаци: Оранжерейний, Новий, Сан-Сусі і парк Трептов-парк, акваріум і зоопарк.
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: