Замовити дзвінок
DID Deutsch-Institut | DEU | Berlin, Frankfurt, Munich | Junior

DID Deutsch-Institut | DEU | Berlin, Frankfurt, Munich | Junior

Коротко про школу

Назва DID Deutsch-Institut | DEU | Berlin, Frankfurt, Munich | Junior
Розташування Берлін, Франкфурт, Мюнхен Німеччина
Рік заснування 1970
Вік 14 - 17
Мова навчання Німецька
Макс. розмір класу 15 осіб
Кількість студентів

Про програму

DID Deutsche-Institut одна з найстаріших і респектабельних мовних шкіл в Німеччині (існує з 1970 року) і організовує курси німецької мови в усіх великих містах Німеччини. На сьогоднішній день DID є одним з найбільших і найвідоміших центром німецької мови в світі, щорічно навчаючи більше 5000 студентів. Цілорічні інститути в Берліні, Франкфурті та Мюнхені контролюються Європейським товариством перевірки якості мовного навчання EAQUALS і мають ліцензію TestDaF, є членами FaDaF (Професійна спілка з німецької мови як іноземної) а так же ALTO (Асоціація мовних і туристичних організацій). DID 5 разів був обраний кращій мовною школою в Німеччині і нагороджена премією журналу Study Travel Star Award. Мовні курси дозволяють поєднати вивчення мови і пізнавальний відпочинок в містах Німеччини.

Навчання

DID Deutsch-Institut в Берліні, Франкфурті та Мюнхені приймає студентів від 14 до 17 років в літній період. Тривалість курсу може складати від 2 до 6 або 9 тижнів. Кількість учнів в групі не перевищує зазвичай становить від 10 до 12 осіб і ніколи не перевищує п'ятнадцяти. Як освітніх програм мовна школа DID пропонує стандартний мовний курс, який складається з 20 уроків на тиждень. Програма курсів розроблена з урахуванням юного віку студентів і спрямована на практичне застосування німецької мови в різноманітних життєвих ситуаціях. Перед початком курсу всі студенти проходять вступний тест для визначення поточного рівня мови і розподілу по групах. Після закінчення програми видається сертифікат. Заняття проходять в ігровій, веселій атмосфері. Діти вивчають мову в невимушеній обстановці і одночасно весело проводять час, поєднуючи навчання з веселими розважальними заходами і знайомством з пам'ятками Німеччини.

Проживання

Для своїх юних учнів DID Deutsch-Institut пропонує розміщення в комфортабельних резиденціях. Студенти проживають в двох або чотирьох місцевих кімнатах зі зручностями. Розміщення пропонується на умовах повного пансіону. Комплексне триразове харчування включає страви традиційної німецької кухні.
Школа DID в Берліні організовує один зі своїх літніх таборів в самому серці цього мегаполісу - районі Мітте в Berlin-Mitte Residence. Від резиденції можна пішки дістатися до культових пам'яток міста, кафе і магазинів. Зокрема, прогулянка до Рейхстагу і Браденбургскіе воріт займе не більше 15 хвилин, а до залізничного вокзалу - 5 хвилин. Будівля розташована недалеко від Бранденбурзьких воріт.

Резиденція в Мюхене розташована лише в 6 зупинках метро від Марієнплац. Всього лише 10 хвилин їзди на транспорті відокремлюють від магазинів і торгових центрів, а також численних визначних пам'яток міста. Це значно полегшує знайомство з Баварської столицею. До того ж мюнхенська резиденція пропонує великий спектр зручностей і розваг: wi fi, більярд і настільний футбол. За 7 хвилин їзди на громадському будинку можна дістатися до центрального ж / д вокзала.Такое розташування дозволяє здійснювати поїздки на природу за місто і досліджувати пам'ятки околиць Мюнхена.

Резиденція у Франкфурті знаходиться в самому центрі міста, звідки буде дуже зручно досліджувати численні пам'ятки Франкфурта. Відмінною особливістю резиденції є тераса на даху, звідки відкривається незабутній вид на місто.

Розваги

Насичена позакласна програма є однією з відмінних рис мовної школи DID. Нею передбачено полеобеденние і вечірні розважальні заходи вечірки, дискотеки, театральні вистави, кіно, боулінг, конкурси тощо Щотижня по суботах уваги студентів пропонуються захоплюючі екскурсії повного дня: одна виїзна на цілий день в суботу. Можливі маршрути:
  • Берлін: музей Мадам Тюссо, Острів музеїв, фото-сафарі по місту, замок Шарлоттенбург, поїздка в Лейпциг, Потсдам і Дрезден.
  • Франкфурт: оглядова екскурсія по Франкфурту, в Rhine Valley, Вурзбург, Гейдельберг, Дармштадт, Вісбаден, Ашаффенбург, Майнц.
  • Мюнхен: оглядова екскурсія по Мюнхену, відвідування казкового замку Короля Людвіга, Англійського Сада (це Центральний парк міста, де можна покататися на човні або зайнятися спортом), Маріеплатц, Олімпійський Парк. Поїздки в Аугсбург, Нюренберг та ін.
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: