Замовити дзвінок
DID Deutsch-Institut | DEU | Cologne, Nuremberg, Wiesbaden | Junior

DID Deutsch-Institut | DEU | Cologne, Nuremberg, Wiesbaden | Junior

Коротко про школу

Назва DID Deutsch-Institut | DEU | Cologne, Nuremberg, Wiesbaden | Junior
Розташування Кельн, Нюрнберг, Вісбаден Німеччина
Рік заснування 1970
Вік 14 - 17
Мова навчання Німецька
Макс. розмір класу 15 осіб
Кількість студентів

Про програму

DID Deutsche-Institut одна з найстаріших і респектабельних мовних шкіл в Німеччині (існує з 1970 року) і організовує курси німецької мови в усіх великих містах Німеччини. На сьогоднішній день DID є одним з найбільших і найвідоміших центром німецької мови в світі, щорічно навчаючи більше 5000 студентів. Цілорічні інститути в Берліні, Франкфурті та Мюнхені контролюються Європейським товариством перевірки якості мовного навчання EAQUALS і мають ліцензію TestDaF, є членами FaDaF (Професійна спілка з німецької мови як іноземної) а так же ALTO (Асоціація мовних і туристичних організацій). DID 5 разів був обраний кращій мовною школою в Німеччині і нагороджена премією журналу Study Travel Star Award. Мовні курси дозволяють поєднати вивчення мови і пізнавальний відпочинок в містах Німеччини.

Розташування

Кельн. Навчальний центр DID Deutsch-Institut проводить літні курси для дітей та підлітків в різних місцях Німеччини. Одне з цих місць - місто Кельн, відомий на весь світ своїм Кельнським собором. Кельн - найдавніших з німецьких міст. Він був заснований римськими легіонерами більше 2000 років тому. Сьогодні Кельн - центр мистецтва, ярмарковий центр світового значення, крупний транспортний вузол і економічний центр Західної Європи. Тут сучасні будівлі вдало поєднуються з архітектурними пам'ятками, створюючи неповторний колорит. Розташований на річці Рейн, місто оточене горами і ідилічними долинами з замками, монастирями і руїнами. І недалеко розташований мальовничий скельний скеля Лорелей, де за легендою живуть кельнські гноми.

Нюрнберг. Нюрнберг - це другий за величиною і значимістю місто в Баварії. Тут дивовижним чином поєднуються середньовіччя і сучасність. Місто відоме з XI століття, в ньому часто й подовгу жили імператори Священної Римської імперії. Апогей розвитку міста припадає на середину XVI століття, коли поряд з економічним підйомом високого рівня досягли наука і культура. Він став одним з центрів німецького гуманізму. У 1835 році з Нюрнберга виїхав перший в Німеччині паровоз. Так що його можна назвати батьківщиною німецької залізниці. Зараз Нюрнберг - діловий і сучасне місто. Але Ви все одно відчуєте велике історичне значення міста, знайомлячись, наприклад, з оборонною стіною 14 століття з 80 вежами, яка знаходиться в самому серці міста, а також з великою кількістю аристократичних будинків, замків і церков. Крім того, Нюрнберг є спортивним центром - це батьківщина одного з найбільш традиційних футбольних клубів Німеччини. Найбільш відомим архітектурним пам'ятником в місті є замок Keiserburg, в якому раніше вибирали імператорів. З найбільш відвідуваних місць необхідно відзначити старе місто, національний музей і музей іграшок.

Вісбаден з населенням 250.000 мешканців - це не тільки столиця федеральної землі Гессен, а й одне з найкрасивіших міст Німеччини. Місто мало постраждав під час війни, тут багато зелених кварталів з алеями і фасадами будинків в стилі класицизму і модерн (початку ХХ століття). Місто приваблює сюди людей з усього світу своїми культурним багатством, екстраординарними пам'ятками архітектури епохи класицизму і Art Nouveau. Поряд з великою кількістю пам'яток тут ще й багато цікавих подій: кінофестивалі goEast і Exgrounds, Свято квітучих яблунь і Свято вулиці Вильгельмштрассе. У липні і серпні щотижня тут організовується зустріч скетеров Skate Nights. Подорож до Франкфурта займе всього 40 хвилин на поїзді. Школа DID розташована в самому центрі міста: численні магазини, ресторани і кінотеатри знаходяться в крокової доступності. Дорога від місця проживання до місця навчання і назад дуже зручна, тому що зупинка громадського транспорту знаходиться в декількох хвилинах ходьби від ж / д станції, поряд зі школою.

Навчання

DID Deutsch-Institut в Кельні, Нюрнберзі і Вісбадені приймає студентів від 14 до 17 років в літній період. Тривалість курсу може складати від 2 до 11 тижнів. Кількість учнів в групі не перевищує зазвичай становить від 10 до 12 осіб і ніколи не перевищує п'ятнадцяти. Як освітніх програм мовна школа DID пропонує стандартний мовний курс, який складається з 20 уроків на тиждень. Для учнів у Вісбадені доступний інтенсивний курс складається з 24 уроків. Програма курсів розроблена з урахуванням юного віку студентів і спрямована на практичне застосування німецької мови в різноманітних життєвих ситуаціях. Перед початком курсу всі студенти проходять вступний тест для визначення поточного рівня мови і розподілу по групах. Після закінчення програми видається сертифікат. Заняття проходять в ігровій, веселій атмосфері. Діти вивчають мову в невимушеній обстановці і одночасно весело проводять час, поєднуючи навчання з веселими розважальними заходами і знайомством з пам'ятками Німеччини.

Проживання

Для своїх студентів школа пропонує комфортне розміщення у приймаючих сім'ях Кельна, Нюрнберга і Вісбадена. Проживання в традиційної німецької родині-це відмінна можливість практикувати мову навіть після занять і дізнатися зсередини про культуру і побут Німеччини. Всі сім'ї проходять школою ретельний відбір і підбираються залежно від запитів і побажань. Господарі щодня надають студенту триразове харчування (сніданок, пакетований обід, вечеря). Розміщення можливе як індивідуальне, так і спільне з іншим студентом. Школа ретельно стежить за тим, що б рідна мова дітей, що живуть спільно, був різним.

Розваги

Позакласна програма школи представлена ​​розважальними, спортивними, пізнавальними заходами. До уваги студентів пропонуються тематичні вечори, конкурси, шоу, естафети, дискотеки. Для активного відпочинку передбачена можливість участі в командних іграх. Також увазі спортсменів пропонуються стрільба з лука, боулінг, більярд, настільний теніс. У вихідні дні проводиться виїзна екскурсія повного дня.

Варіанти екскурсій в Кельні: 1 екскурсія на цілий день у вихідний день і екскурсії на півдня (оглядова екскурсія по Кельну, Романо-німецький музей, музей під відкритим небом, візит на німецьке телебачення і радіо, Фантазіяленд, Бонн, прогулянка по Рейну, музей шоколаду , зоопарк, телевізійна вежа в Дюссельдорфі і ін.).

Варіанти екскурсій в Вісбадені: 1 екскурсія на цілий день у вихідний день (тільки в липні і серпні) і екскурсії на півдня (оглядова екскурсія по Вісбадені: замок Біебріх, театр, Marktkirche, Kurhaus; похід на гору Нероберг, де на висоті 245 м над рівнем моря вам відкриється чудовий вид на місто; відвідування Франкфурта, Кельна, Ідштайн, Лимбурга, Майнца, Кобленца, прогулянки по долині Рейну з візитом в середньовічний замок, а також катання на човні по Рейну - найбільшій річці Німеччини).

Варіанти екскурсій в Нюрнберзі: 1 екскурсія на цілий день у вихідний день (оглядова екскурсія по Нюрнбергу, Регенсбургу, Ротенбург, відвідування музею сучасного мистецтва і дизайну, музею німецької історії, міста Бамберг - входить в список міст історичної спадщини ЮНЕСКО, знайомство з творчістю А. Дюрера - відомого німецького художника - в його будинку-музеї, зоопарк і дельфінарій).
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: