Замовити дзвінок
DID Deutsch-Institut | DEU | Hehst

DID Deutsch-Institut | DEU | Hehst

Коротко про школу

Назва DID Deutsch-Institut | DEU | Hehst
Розташування Хехст, Німеччина
Рік заснування 1970
Вік 8 - 14
Мова навчання Німецька
Макс. розмір класу 15 осіб
Кількість студентів

Про програму

DID Deutsche-Institut одна з найстаріших і респектабельних мовних шкіл в Німеччині (існує з 1970 року) і організовує курси німецької мови в усіх великих містах Німеччини. На сьогоднішній день DID є одним з найбільших і найвідоміших центром німецької мови в світі, щорічно навчаючи більше 5000 студентів. Цілорічні інститути в Берліні, Франкфурті та Мюнхені контролюються Європейським товариством перевірки якості мовного навчання EAQUALS і мають ліцензію TestDaF, є членами FaDaF (Професійна спілка з німецької мови як іноземної) а так же ALTO (Асоціація мовних і туристичних організацій). DID 5 разів був обраний кращій мовною школою в Німеччині і нагороджений премією журналу Study Travel Star Award. Мовні курси дозволяють поєднати вивчення мови і пізнавальний відпочинок в містах Німеччини.

Розташування

ХЕХСТ - цей романтичний місто з населенням 10 тисяч чоловік абсолютно відрізняється від мегаполісу. Він знаходиться в центрі гірської місцевості Оденвальд, недалеко від Франкфурта, і оточений лісами, фермерськими ділянками і середньовічними замками. Резиденція DID розташована в колишньому середньовічному монастирі, який служить місцем зібрань Протестантської Церкви протягом усього року за винятком літніх канікул. До послуг студентів сучасні класні кімнати, затишні спальні, просторий актовий зал, кімнати відпочинку і великий парк, де можна як займатися спортом, так і просто лежати і грітися під теплим сонцем, волейбольні та баскетбольні майданчики, столи для пінг-понгу.

Навчання

DID Deutsch-Institut в ХЕХСТ приймає студентів від 8 до 14 років в літній період. Тривалість курсу може складати від 2 до 7недель. Кількість учнів в групі не перевищує зазвичай становить від 10 до 12 осіб і ніколи не перевищує п'ятнадцяти. Як освітніх програм мовна школа DID пропонує стандартний мовний курс, який складається з 20 уроків на тиждень а так же курс інтенсив, що складається з 24 уроків. Програма курсів розроблена з урахуванням юного віку студентів і спрямована на практичне застосування німецької мови в різноманітних життєвих ситуаціях. Перед початком курсу всі студенти проходять вступний тест для визначення поточного рівня мови і розподілу по групах. Після закінчення програми видається сертифікат. Заняття проходять в ігровій, веселій атмосфері. Діти вивчають мову в невимушеній обстановці і одночасно весело проводять час, поєднуючи навчання з веселими розважальними заходами і знайомством з пам'ятками Німеччини.

Проживання

Будівля резиденції знаходиться поруч з навчальним корпусом. Діти розміщуються в затишних і комфортабельних номерах по 2 або 3 людини. Душові комнатиі туалет знаходяться на кожному поверсі. За додаткову плату можливо 2-місне розміщення за додаткову плату при наявність місць. Хлопчики і дівчатка пржівают окремо з однолітками різних національностей. Діти знаходяться під наглядом персоналу 24 години на добу. Розміщення пропонується на умовах повного пансіону. Комплексне триразове харчування включає страви традиційної німецької кухні.

Розваги

Насичена позакласна програма є однією з відмінних рис мовної школи DID. Уроки проводяться до 12 дня. Післяобідній і вечірній час заповнене різноманітними розважальними заходами, які включають спортивні розваги (студентам доступні: футбол, міні футбол, баскетбол, настільний теніс, волейбол, бадмінтон, плавання у відкритому басейні, легка атлетика, велоспорт, стрільба з лука, скелелазіння і багато іншого) . Також програма включає розважальні блоки: тематичні вечори, барбекю, конкурси, ігри, шоу талантів, театральні вистави, перегляд відеофільмів, заняття танцями, дискотеку, вітальну і прощальну вечірки, походи (канатний висячий міст, альпінізм), виготовлення прикрас (браслетів дружби), підготовка та участь в показі мод, виготовлення власного музичного інструменту. Щотижня уваги студентів пропонуються захоплюючі екскурсії: одна виїзна на цілий день в суботу (можливі маршрути відвідування Гейдельберга, Франкфурта, екскурсія в Кам'яний Століття).
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: