Замовити дзвінок
Eurocentres Language School | FRA | Paris

Eurocentres Language School | FRA | Paris

Коротко про школу

Назва Eurocentres Language School | FRA | Paris
Розташування Париж, Франція
Рік заснування 1960
Вік 16 +
Мова навчання Французька
Макс. розмір класу 14 осіб
Кількість студентів

Про програму

Eurocentres Paris - це красива сучасна школа з багатою історією, яка входить в ланцюжок мовних центрів Eurocentres, що складається з 35 шкіл в 16 країнах світу. Уже понад 70 років вона займає лідируючі рейтингові позиції серед інших мовних центрів світу. Eurocentres Paris - це місце де для тих, хто мріяв про Францію, де просто неможливо не заговорити по-французьки.
C 1968 Eurocentres є консультантом по утворенню в Раді Європи. Школи Eurocentres акредитовані різними
міжнародними організаціями, серед яких Британська Рада та EAQULS. Вони надають широкий вибір якісних програм навчання англійської, французької, італійської, іспанської, російської, китайської і японської мов. Завдяки тому, що Eurocentres у Франції представлений школами в Парижі, Ла Рошелі і Амбуазе, студенти можуть поєднати відпочинок в країні з якісним вивченням французької мови.

Школа Eurocentres Paris, розташована в Латинському кварталі, в тихій пішохідній зоні французької столиці, яку називають студентським кварталом, зі зручним доступом до громадського транспорту. Будівля школи поєднує в собі історичний архітектурний стиль з сучасним технологічним оснащенням: встановлені інтерактивні дошки, комп'ютерний клас, медіотека і бібліотека з методичним матеріалом. До того ж, є власна тераса, де можна грітися на сонечку, пити чай, спілкуватися з новими друзями і поучітьсяEurocentres Paris працює цілий рік за винятком 16 днів в році і приймає дорослих студентів від шістнадцяти років.
Школа пропонує великий вибір курсів французької мови таких як загальний курс, інтенсивний курс, бізнес французький, підготовка до іспиту DELF як в групах так і індивідуально. Навчання проводять кваліфіковані педагоги зі ступенем не нижче магістерської.
Студенти Eurocentres Paris можуть вибрати для себе проживання в приймаючій сім'ї з розміщенням в одномісних мебльованих кімнатах або в резиденції в одномісних номерах зі зручностями і доступом в загальні кімнати відпочинку і кухню. Будинки приймаючих родин і будівля резиденції знаходяться в 15 - 60 хвилинах їзди від школи.

Навчання в Eurocentres Paris - це не тільки академічна програма. У школі пропонується безліч варіантів проведення дозвілля від насиченої екскурсійної програми до відвідування знаменитих паризьких кабаре. Музей Родена, Лувр, Версаль і музей вина, замки Луари лише маленька частина культурного пишноти Франції яка входить в екскурсійний лист Eurocentres Paris. Разом з мовними курсами за доплату можна відвідувати курс парфумерії, дегустації вин, історію мистецтва, курс французької кулінарії і майстер клас по мейкапу.
Особливості Eurocentres Language School | FRA | Paris:
Школа з найкращим рейтингом у Франції
Найсучасніші методи викладання мови
Індивідуальний підхід і підтримка кожного студента
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Стандартна французька 20 уроків / тиждень 16+
Інтенсивна французька 25/30 уроків / тиждень 16+
Підготовка до іспитів DELF 25 уроків / тиждень 16+
Індивідуальні уроки з викладачем будь-яка кількість 16+
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: