Замовити дзвінок
Eurocentres Language School | GBR | London

Eurocentres Language School | GBR | London

Коротко про школу

Назва Eurocentres Language School | GBR | London
Розташування Лондон, Великобританія
Рік заснування 1960
Вік 16 +
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 10-14 осіб
Кількість студентів

Про програму

C 1968 Eurocentres є консультантом по утворенню в Раді Європи. Школи Eurocentres акредитовані різними міжнародними організаціями, серед яких Британська Рада та EAQULS. Вони надають широкий вибір якісних програм навчання англійської, французької, італійської, іспанської, російської, китайської і японської мов. Завдяки тому, що Eurocentres у Франції представлений школами в Парижі, Ла Рошелі і Амбуазе, студенти можуть поєднати відпочинок в країні з якісним вивченням французької мови.

Розташування

Eurocentres London Central це цілорічний мовний центр для молоді від 16 років і дорослих. Мовний центр розташований в центрі Лондона в елегантному будинку 19 століття, оточеному зеленим парком, недалеко від залізничного вокзалу Вікторія. Внутрішньо простір школи дуже сучасно і лаконічно. Заняття проводяться в світлих просторих класах. До послуг студентів надані велика бібліотека, компьюрний зал, сад, затишне кафе і комнали для відпочинку.

Eurocentres London Grennwich Eitham розташоване в зеленому передмісті Лондона Елтеме. Елтем є частиною Лондонського Королівського району Грінвіч і об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 1997 року. Будівля школи розташовано в прекрасному палацовому саду королівського маєтку. Ще однією перлиною цього району є Будинок Королеви - одне з найзначніших будівель британської архітектури. Сама будівля школи-це невеликий сучасний ультра-модний корпус, побудований в 2013 році, з чудовим технічним оснащенням. Всього лише 25 хвилин їзди на поїзді відокремлює передмістя від серця англійської мегаполісу.

Проживання

Для своїх студентів Eurocentres пропонує такі варіанти розміщення як проживання в сім'ї, резиденції або апартаментах. Сім'ї ретельно відбираються і дають студентам можливість більше дізнатися про місцеву культуру в доповненні до практики мови. Найчастіше сім'ї розташовані в 25 - 50 хвилинах шляху громадським транспортом від школи. Проживання можливе одномісне та двомісне. У резиденції також можливо і індивідуальне проживання і спільне, зі зручностями в номері або без.
Навчання в Eurocentres Paris - це не тільки академічна програма. У школі пропонується безліч варіантів проведення дозвілля таких як просещеніе шопінг центрів, посиденьки в типових англійських пабах, прогулянки по околицях. За додаткову плату разом з London Central можна з'їздити Йорк, Кардіф, Оксфорд, Стретфорд, відвідати Бат і Стоунхендж, сходити в театр або потанцювати на дискотеці на кораблі і багато ін. London Grennwich Eitham за додаткову плату пропонує поїздки в Бат і Стоунхендж, Кембридж, Оксфорд і Стетфорд, відвідування дискотеки Паша Ministry of Sound, палацу Leeds, білих скель Дувра, річкову прогулянку на кораблі по Лондону, театр і ін.
Особливості Eurocentres Language School | GBR | London:
Найсучасніші методи викладання мови
індивідуальний підхід і підтримка кожного студента
навчання в самому центрі Лондона
навчання в тихому зеленому передмісті
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Стандартна англійська 20 уроків / тиждень 16+
Інтенсивна англійська 25-30 уроків / тиждень 16+
Підготовка до іспитів IELTS, Cambridge exam 20/25/30 уроків / тиждень 16+
Індивідуальні уроки з викладачем будь-яка кількість 16+
Ділова і професійна англійська 20/25/30 уроків / тиждень 21+
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: