Замовити дзвінок
GLS (German Language School) - Young & Fun | DEU | Berlin

GLS (German Language School) - Young & Fun | DEU | Berlin

Коротко про школу

Назва GLS (German Language School) - Young & Fun | DEU | Berlin
Розташування Берлін, Німеччина
Рік заснування
Вік 7 - 14
Мова навчання Німецька
Макс. розмір класу
Кількість студентів

Про програму

German Language School (GLS) ─ мережа мовних шкіл, заснована в 1983 р в Берліні. За роки діяльності GLS отримала блискучу репутацію в більш ніж 60 країнах світу. А в 2008 і 2010 рр. Мовна мережу GLS була визнана кращою мовною школою Німеччини. Крім національної акредитації Берлінським сенатом, GLS акредитована також Міністерством освіти Швеції та міжнародною асоціацією мовних шкіл IALS.

Мовний центр GLS в Берліні розташований на території кампуса міжнародного коледжу Teikyo University, в 15 км від Берліна в приміському районі Шмёквітц на мальовничому березі озера Zeuthener. У структуру кампусу входить кілька будівель, у яких розміщуються 25 навчальних класів, спальні кімнати, фітнес-центр, майданчики для занять волейболом та іншими видами спорту.

Проживання в заміській зоні не обмежує студентів в доступі до столичних розваг, адже звідси всього за півгодини можна дістатися до центру Берліна з його бутиками, музеями та іншими пам'ятками. Крім того, крім дітей з більш ніж 40 країн світу, в цьому таборі відпочивають також місцеві діти, тому це прекрасна можливість ближче познайомитися з німецькими однолітками, їх культурою і звичаями на березі красивого озера.

Навчання

15 уроків на тиждень по 45 хвилин 5 днів на тиждень. По приїзду всі учні тестуються і розподіляються по групах, по закінченні курсу всі студенти отримують Сертифікат. Групи по 10-12 чоловік в класі. У школі 25 аудиторій оснащених всім необхідним обладнанням для занять.

Проживання і харчування

Студенти розміщуються в прекрасно облаштованою університетської резиденції в тримісних кімнатах зі зручностями.

Харчування повний пансіон в студентському кафетерії.

Розважальна та екскурсійна програма

Програма вільного часу тут дуже різноманітна і цікава. Кожен день для дітей проводяться цікаві заходи - ігри, спорт, танці, музика, театр, барбекю, Шоу талантів і т.д.
Щотижня організовується одна екскурсія на півдня в Берлін або околиці, а також одна екскурсія на цілий день в інші цікаві міста і визначні місця Німеччини.

За додаткову плату також доступні заняття тенісом і вітрильним спортом.
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: