Замовити дзвінок
Humboldt Institut | DEU | Lindenberg

Humboldt Institut | DEU | Lindenberg

Коротко про школу

Назва Humboldt Institut | DEU | Lindenberg
Розташування Лінденберг, Німеччина
Рік заснування 1977
Вік 13 +
Макс. розмір класу 10
Кількість студентів 200
Відео

Про програму

Humboldt-Institut (HI) був заснований в 1977 році і на сьогоднішній день є однією з найвідоміших мовних шкіл в Німеччині. Humboldt-Institut організовує мовні курси як для дорослих, так для дітей і підлітків в 20 центрах по всій Німеччині. Основні принципи навчання німецької мови в HI - інтенсивність занять і строгий контроль отриманих знань. Одним з головних плюсів Гумбольдт-Інституту є комфортабельне проживання студентів під час проведених мовних курсів (при кожному центрі є власна резиденція).

Лінденберг - місто-курорт, розташований у мальовничій місцевості Westallgau біля підніжжя Альп на півдні Німеччини, недалеко від Боденського озера і романтичних міст Ліндау і Меерсбург. Лінденберг - це оптимальні умови для життя, навчання, занять спортом і просто прогулянок. Це популярне місце для відпочинку і занять спортом: катанням на лижах і ковзанах, грою в керлінг на озері. Любителів гірських лиж чекають прекрасні схили Альпійських гір.

Школа Humboldt-Institut в Лінденберг - перше і єдине місце в Німеччині, де юні студенти з усього світу можуть жити і вчити німецьку як іноземну протягом усього року, а також можуть підготуватися до відвідування німецької школи-інтернату. У мовному центрі гнучка система навчання. Наприклад, якщо учні мають намір в подальшому навчатися в школі або університеті Німеччини, вони можуть проходити мовну підготовку протягом декількох місяців або року. Якщо ж вам необхідно просто трохи поліпшити свої знання німецької мови під час канікул, можна вибрати короткий курс від 2 тижнів.

Навчання

Розклад занять сплановано з урахуванням віку учнів:
  • для дітей 10-14 років - 25 уроків німецької мови на тиждень,
  • для тих, хто постарше (14-17 років) - 30 уроків на тиждень.

У перший день занять проводиться поглиблене тестування, за допомогою якого студентів розподіляють в групи, відповідні їх рівню знань. Протягом курсу учасники можуть поліпшити свої знання, займаючись в невеликих групах (не більше 10 студентів). У Лінденберг також можливо забронювати індивідуальні заняття для дітей 10-17 років з 25, 30 і 40 уроків на тиждень. В цьому випадку хлопці будуть займатися індивідуально в той час, як інші студенти займаються в групі, але разом з іншими брати участі в заходах, організованих в таборі.

Навчальний центр знаходиться всього в 10 хвилинах від центру міста. Звідси відкривається захоплюючий вид на Альпи.

Проживання - Резиденція

Резиденція розташована далеко від галасливих вулиць і оточена парком. Для проживання пропонуються в основному в кімнатах по 2-3 людини, з вікон кімнат відкривається прекрасний вид на Альпи. У більшості кімнат ванна кімната (для невеликого числа кімнат душові та туалети розташовані на поверсі). Харчування п'ятиразове.

Приймаючі сім'ї

У Лінденберг студенти також мають можливість жити в місцевій німецькій родині, де вони живуть в одномісних і двомісних кімнатах. Вони будуть тільки снідати зі своєю приймаючою сім'єю, всі інші прийоми їжі надаються школою, для того щоб діти могли інтегруватися в групу студентів, які живуть на території кампуса.
Школа вибирає всі приймаючі родини в Лінденберг дуже ретельно і гарантує, що в родині про студентів будуть добре дбати. Ті ж самі правила є і при виборі сусідів по кімнаті: школа завжди намагається розміщувати людей одного віку і приблизно одного рівня володіння німецькою мовою, але з різних країн в одній кімнаті, для того щоб вони якомога більше спілкувалися німецькою один з одним.

Більшість сімей живуть в декількох хвилинах ходьби (від 10 до 20 хв.) Від школи. Якщо сім'я живе далі, то школа організовує щоденний трансфер учнів до школи.

Розважальна та екскурсійна програма

Культурна програма ретельно спланована співробітниками мовного центру. Різноманітні заходи проводяться кожен день після занять - мистецтво, малювання, виготовлення газети, міжнародні вечори, дискотеки, барбекю, конкурси талантів, перегляд відеофільмів, походи по магазинах.

Екскурсії проводяться два рази на тиждень - одна на цілий день і одна на півдня: в романтичний старовинне місто-курорт на острові Ліндау, в Меерсбург, в Констанс, в Мюнхен з відвідуванням Deutsches Museum, Мариенплатц, в Брегенц (Австрія), в знамениті замки Нойшванштайн і Ліндерхоф, в Фридрихсхафен з відвідуванням музею дирижаблів, а також заплановані захоплюючі поїздки в гори і до багатьох інших місцевих визначних пам'ятках. Місця гори надають можливість займатися різними видами спорту як взимку, так і влітку. Школа прекрасно обладнана: спортивний зал для занять баскетболом і волейболом, зал для гри в пінг-понг і більярд, спортивні майданчики під відкритим небом для волейболу, тенісу та міні гольфу, басейн, зал зі сценою і навіть сауна та солярій.
У будь-яку погоду можна знайти заняття до душі після уроків: перегляд відеофільмів, танці, відвідування басейну (один басейн під відкритим небом, а другий - закритий з дивовижним краєвидом на Альпи), відвідування ковзанки, гри у волейбол, баскетбол, гандбол, бадмінтон, пінг -понг, футбол, гольф, поїздки в гори на велосипедах або взимку на лижах і багато іншого. За додаткову плату можна займатися кінним спортом або тенісом.
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: