Замовити дзвінок
Humboldt Institut Winter | DEU | Lindenberg

Humboldt Institut Winter | DEU | Lindenberg

Коротко про школу

Назва Humboldt Institut Winter | DEU | Lindenberg
Розташування Лінденберг, Німеччина
Рік заснування 1977
Вік 13 - 17
Мова навчання Німецька
Макс. розмір класу 10 осіб
Кількість студентів 200
Відео

Про програму

Канікули в зимових Альпах

Затишний Лінденберг чарівний в зимовому вбранні. Він притулився на схилах Альпійських гір, в оточенні мальовничих схилів і соснових лісів. Пейзажі зимового Лінденберга захоплюють дух, а будь-яка фотографія схожа на красиву туристичну листівку. Величні гори покриті іскристим сніговим покривом, в блакиті неба біліють шапки альпійських піків, а вдалині видніються завішані гірляндами бурульок старовинні альпійські будиночки містечка. Взимку в Лінденберг можна годинами бродити по провулках і площам, заглядати в собори та магазинчики, ховатися від морозу в затишних кафе. А тих, хто вважає за краще грітися по іншому, чекають численні лижні спуски і траси для сноуборду.

ВІЗА НЕ ПОТРІБНА!

Мовна школа Humboldt-Institut (HI) була заснована в 1977 році і на сьогоднішній день є однією з найвідоміших мовних шкіл в Німеччині. Humboldt-Institut організовує мовні курси як для дорослих, так для дітей і підлітків в 20 центрах по всій Німеччині. Основні принципи навчання німецької мови в HI - інтенсивність занять і строгий контроль отриманих знань. Одним з головних плюсів Гумбольдт-Інституту є комфортабельне проживання студентів під час проведених мовних курсів.

Лінденберг - місто-курорт, розташований у мальовничій місцевості Westallgau біля підніжжя Альп на півдні Німеччини, недалеко від Боденського озера і романтичних міст Ліндау і Меерсбург. Лінденберг - це оптимальні умови для життя, навчання, занять спортом і просто прогулянок. Це популярне місце для відпочинку і занять спортом: катанням на лижах і ковзанах, грою в керлінг на озері. Любителів гірських лиж чекають прекрасні схили Альпійських гір. Навчальний центр знаходиться всього в 10 хвилинах від центру міста в оточенні парку. Звідси відкривається захоплюючий вид на Альпи. Протягом курсу учасники можуть поліпшити свої знання, займаючись в невеликих групах (не більше 10 студентів). Навчання мовній школі передбачає не тільки уроки з німецької мови, а також безліч позакласних заходів та екскурсій, традиційних зимових розваг, можливість брати уроки з лижного спорту та сноуборду.

Вік: 13-17 років

Рекомендуємо цю школу для тих, хто любить активний зимовий відпочинок, захоплюється сноубордом або лижним спортом, і хоче підучити німецьку мову в одній з кращих шкіл Німеччини в оточенні неймовірної природи зимових Альп.
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Стандартна німецькка 25 уроків / тиждень 13
Інтенсивна англійська 30 уроків в тиждень 13
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: