Замовити дзвінок
IELS (Institute of English Language Studies) | MLT

IELS (Institute of English Language Studies) | MLT

Коротко про школу

Назва IELS (Institute of English Language Studies) | MLT
Розташування Сліма, Гозо Мальта
Рік заснування 1985
Вік 16 +
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 10-12 осіб
Кількість студентів
Відео

Про програму

Школа Institute of English Language Studies (IELS) входить до складу міжнародної групи мовних центрів LAL (Language and Leisure) і є найбільшою і однією з найстаріших мовних шкіл на Мальті - в 2015 р їй виповнилося 30 років. Школа має ліцензію Міністерства освіти Мальти і є членом Федерації мовних шкіл Мальти (FELTOM).
IELS - єдина на Мальті мовна школа, яка є центром професійної підготовки викладачів на кваліфікацію DELTA, що гарантує високий рівень академічних стандартів. Навчання англійській мові ведеться на всіх рівнях.

Головна будівля мовного центру для дорослих від 16 років знаходиться в місті Сліма - відомої курортній зоні, розташованій прямо через затоку від Валлетти - столиці Мальти - дорога до якої займає 15 хвилин на автобусі або 5 хвилин на поромі. Школа для дорослих розташована на тихій вулиці недалеко від набережної. Сліма знаходиться неподалік від визначних пам'яток острова і його пляжів, а також від клубного району Сент-Джуліанс, розташованого всього в 10 хвилинах їзди на автобусі або 20 хвилинах ходьби. В Слім є безліч магазинів, кафе і ресторанів. Всі вони всього в декількох кроках від школи.

IELS Malta являє собою сучасний навчальний центр. Переваги школи: кондиціоновані приміщення, красиві і добре оснащені класи, книжковий магазин, Інтернет-кафе, Wi-Fi в зоні ресепшн, кафетерій та автомати з продажу снеків і напоїв. У школі також є безкоштовний центр самопідготовки з широким вибором книг і мультимедіа. У школі 95 класів, які в сукупності вміщають 690 учнів.

Мовна школа IELS на острові Гозо ідеальне розташована в Ейнсілеме, всього в декількох хвилинах ходьби від гавані Мжарр, звідки кожні 20 хвилин відходять пороми на Мальту. Ейнсілем - це симпатичний привітний маленьке містечко, де люди живуть як одна велика сім'я. Звідси легко дістатися на громадському транспорті до столиці острова - Вікторії.
Особливості IELS (Institute of English Language Studies) | MLT:
більше 30 років досвіду в сфері викладання
супер розташування в центрі Сліма
індивідуальний підхід і якість
власна резиденція в 5 хвилинах ходьби
хороший національний мікс
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
General English 20 16 років
Intensive English 30 -
General English One-to-one 20/25/30 -
Підготовка до Cambridge English 30 -
Підготовка до IELTS 30 -
Англійська для викладачів / CELTA / TEC / ICELT / Delta 20/25/30 18 років
Business English 20 16 років
Сімейна програма: батько + дитина 20 -
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати:
  • Реєстраційний збір - 45 EUR
  • Трансфер з / в аеропорт від 25 EUR
  • Підручники (за потребою) від 25 EUR
  • Проживання в сім'ї від 196 EUR
  • Проживання в резиденції від 154 EUR