Замовити дзвінок
IH (International House) | IRL | Dublin | Junior

IH (International House) | IRL | Dublin | Junior

Коротко про школу

Назва IH (International House) | IRL | Dublin | Junior
Розташування Дублін, Ірландія
Рік заснування 1953
Вік
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 15 осіб
Кількість студентів 540

Про програму

International House Dublin (IH Dublin) є членом міжнародної організації International House World Organisation, заснованої в 1953 році і має акредитацію Департаменту Освіти і Науки Ірландії, як школа, що має право викладати англійську мову як іноземну. Школа IH Dublin акредитована найважливішими асоціаціями ACELS і Eaquals, а також є екзаменаційним центром з підготовки та здачі кембриджських іспитів.

Розташування

Літня програма International House Dublin проводиться на базі престижної приватної школи Wesley College, розташованої в 15 хвилинах їзди від центру Дубліна. Школа знаходиться в передгір'ях дублінського гір в дуже безпечної житлової частини міста, в безпосередній близькості від центру міста. Wesley College займає велику територію, на якій розташовані сучасні навчальні корпуси з просторими класами, комп'ютерні зали, актовий зал і бібліотека, криті та відкриті спортивні майданчики, новий тренажерний зал і критий спортивний зал, тенісні корти, хокейні поля, зал для йоги, центр музики і мистецтв.

Крім річної програми в Дубліні International House Dublin пропонує річну освітню програму в місті Корк. Корк розташований на південному узбережжі Ірландії, в 2,5 годинах їзди від Дубліна і є другим за величиною містом в Ірландії. Корк - гарне місто з населенням 160 000 осіб, що володіє унікальною атмосферою, створеної його доброзичливими і балакучими людьми. Літня програма в Корку проводиться з 2012 року в Університетському коледжі Корк. Університет, побудований в 1845 року, розташований на 44 акрах красиво облагоустроенной території всього в 15 хвилинах ходьби від центру міста Корк. State-of-the-art sports complex, The Mardyke. У списку його інфраструктури знаходяться басейн, стінка для скелелазіння, ресторан, сучасні технологічно оснащені класні кімнати, тенісні корти, баскетбольні майданчики, комп'ютерні зали.

Цього року невід'ємною частиною освітньої програми International House Dublin крім вивчення мови став курс Digital Media. По буднях в післяобідній час маленькі студенти можуть взяти участь у цій сфері діяльності і отримати реальні навики у виконанні засобів масової інформації, анімації та фотографії. Студенти викладати свої роботи в інтернет-портфоліо школи, а батьки можуть отримувати доступ до веб-сторінок, щоб бути в курсі останніх подій і брати участь в перебуванні їх синів або дочок в Ірландії.

International House Dublin подбав навіть про самих маленьких учнів. Для діток від 3-х років та їх батьків організовується сімейна програма, в перебігу якої діти займаються по своїй мовній програмі, а батьки по своїй. Групи для дітей формуються відповідно до з віком 3-5, 6-8, 9-16 років. Після обіду для дітей організовується розважальні заходи.

Проживання

Юні студенти літніх програм можуть вибрати проживання в ірландській родині. Всі будинки приймаючих родин знаходяться недалеко від школи, приватна служба автобусів доставляє дітей до і від школи щодня. Розміщення в кімнатах на 2 студентів одного віку, але різної національності. Харчування в приймаючих сім'ях по системі повний пансіон. Сніданок і вечеря з сім'єю щодня, а гарячий ланч студенти отримують в школі протягом робочого тижня. Два рази на тиждень на час екскурсії на пів-дня і в суботу на час екскурсії на цілий день студенти отримують упакований ланч з дому, а по неділях у них ланч разом з приймаючою ірландської сім'єю. Постільна білизна студенти отримують у господарів.
Літня програма International House Dublin проводиться на базі престижної приватної школи Wesley College, розташованої в 15 хвилинах їзди від центру Дубліна або Kork university в 15 ходьби від центру Кірка. Діти проживають в резиденції на території коледжу по системі повний пансіон (сніданок, обід, вечеря, пакетований ланч під час екскурсій). Хлопчики і дівчатка розміщені в різних корпусах. Номери розраховані на 2-4 учнів. У кожному корпусі на поверсі є кімнати для відпочинку з телевізором і набором настільних ігор. Постільна білизна та рушники надаються.

Розваги

International House Dublin організовує різноманітну соціально-культурну програму щотижня. Соціальна програма - відмінний спосіб для студентів познайомитися і подружитися. Програма включає дискотеки, вечірки, перегляд фільмів, вікторини, конкурси, рухливі ігри та багато іншого. Щосуботи діти проживають в сім'ях, як і діти живуть в резиденції виїжджають на екскурсію повного дня. Так само в програму розваг включені 3 екскурсії на півдня в проживаючих в резиденції і 2 екскурсії у проживають у сім'ях. Дублінський зоопарк, кельтська книга (написана приблизно в 800 році нашої ери), Національний музей археології, Національний музей сучасного мистецтва, музей Титаніка, скелі Мохера, замки, пам'ятки Белфаста- це лише маленька частина національних багатств Ірландії, які у дітей буде шанс відвідати.
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Літня програма в Дубліні (проживання в сім'ї) 15 9-16
Літня програма в Дубліні (проживання в резиденції) 15 9-16
Літня програма в Корку (проживання в сім'ї) 15 9-16
Літня програма в Корку (проживання в резиденції) 15 9-16
Сімейна програма в Дубліні 15 Діти від 3-х років
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: