Замовити дзвінок
ILAC Winter (International Language Academy of Canada) | CAN

ILAC Winter (International Language Academy of Canada) | CAN

Коротко про школу

Назва ILAC Winter (International Language Academy of Canada) | CAN
Розташування Торонто, Ванкувер, Канада
Рік заснування 1997
Вік 16 - 18
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 10 осіб
Кількість студентів
Відео

Про програму

Зимовий Торонто проти зимового Ванкувера.

Канаду важко не помітити на карті світу, адже по протяжності ця країна займає друге місце в світі. Однак не тільки цим славиться північне держава, батьківщина хокею і клинового сиропу. Гордість Канади -це її ультра-сучасні міста Торонто і Ванкувер, які входять в список кращих міст планети. Торонто - найбільший канадський місто, провідний культурний і торговий центр англомовної Канади, міжнародний еталон чистоти і порядку. Цей величезний мегаполіс володіє легко впізнаваним виглядом - величезні хмарочоси банків і офісів оточені десятками парків, скверами і галявинами. Ванкувер - найкраще місто за якістю життя на північноамериканському континенті. У цьому регіоні прекрасно поєднуються численні гори, незаймані ліси і Тихий океан. Все це зробило канадське місто абсолютно унікальним, а тутешній клімат є найкращим на континенті. Взимку ці міста стають ще привабливішими, адже саме тут можна побачити, що означає справжня хокейна битва і сфотографуватися у замерзлого Ніагарського водоспаду, якщо пощастить.

International Language Academy of Canada (ILAC) - це провідна мовна школа Канади. ILAC відрізняється високим рівнем викладання і прекрасної організацією культурних і розважальних програм. П'ять років поспіль ILAC виграє престижну премію Language Star Award в номінації «Краща мовна школа Канади». Школа має 2 філії, які знаходяться в найбільших містах Канади - Торонто і Ванкувер. Навчальні корпуси в обох містах є ультрасучасні будівлі з сучасним технологічним оснащенням і прекрасною інфраструктурою. Зимова мовна молодіжна програма крім навчання включає ряд розважальних, спортивних заходів та екскурсійну ознайомчу програму по визначних пам'ятках Торонто і Ванкувера.

Вік: 14-18 років

Рекомендуємо цю школу для тих, хто хоче поєднати знайомство з зимової Канадою з вивченням англійської в кращій мовній школі цієї країни.
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: