Замовити дзвінок
Inlingua | MLT | Junior

Inlingua | MLT | Junior

Коротко про школу

Назва Inlingua | MLT | Junior
Розташування Сліма, Мальта
Рік заснування 1980
Вік 5 - 17 років
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 10 осіб
Кількість студентів

Про програму

Наш коментар

Inlingua Malta - це класичні освітні традиції, інноваційні технології, сучасні авторські методики викладання в поєднанні з відпочинком в одній із самих сонячних країн Європи Мальті, яку ще називають музеєм під відкритим небом. А ще це рай для дітей бо на Мальті є все для дитячого відпочинку.
   
Мальта - це живописна острівна курортна країна на перехресті цивілізацій, історія якої більш захоплююче будь-якого детектива. Навряд чи знайдеш на землі місце, де на кожен метр припадає стільки пам'яток: печер, повних доісторичними скам'янілостями, підземних храмів-святилищ IV-III тисячоліття до н.е., і лицарських фортець. На островах, крім пляжів, представлена ​​величезна кількість розваг для дітей і дорослих: парки і аквапарки, парки з динозаврами, захоплюючі музеї з цікавими виставками. У величезному Мальтійському національному акваріумі можна познайомитися з різноманітними мешканцями підводних глибин. У зоопарку маленьких відвідувачів чекає знайомство з різними тваринами. Крім того, Мальта - дуже безпечне держава, що вкрай важливо для дитячого відпочинку.

Опис школи

Школа Inlingua Malta є частиною всесвітньої організації Inlingua International, яка об'єднує в собі приватні мовні школи з усього світу. В даний час організація включає в себе 308 навчальних центрів, розташованих в 34 різних країнах. Центральний офіс Inlingua International знаходиться в Швейцарії, а методика викладання англійської, розроблена центром, відома як «метод інлінгва». «Inlingua» - це власна розробка і стиль викладання школи, самостійно розроблені навчальні пособія.Методіка inlingua грунтується на застосуванні самої мови, а не на вивченні інформації про нього. Так само, це єдиний Центр підготовки і проведення іспиту Cambridge ESOL, який забезпечує зручність вивчення і складання іспитів FCE, CAE, CPE, KET або PET в одному і тому ж місці.

Розташування

Навчальний центр Inlingua Malta розташовується в місті Сліма всього в 50 метрах від набережної. Недалеко від школи знаходяться два великих торговельних комплекси, сучасні бутики і ресторани. А прямо на виході зі школи є інтернет кафе, магазин з одягом і пляжними приладдям, кафе і автобусна зупинка. У школі є 44 сучасних, комфортабельних класів з кондиціонерами і інтерактивними дошками, лекційний та DVD-зал, бібліотека / центр для самостійної підготовки та, звичайно, безкоштовний WI-FI у всій будівлі школи. У перервах між заняттями студенти можуть випити чай або каву і поспілкуватися з друзями в комфортабельній кімнаті відпочинку.

Навчання

Дитячий курс для учнів від 5 до 12 років включає в себе 20 мовних занять в тиждень в маленьких групах по 10 чоловік. Курс спрямований на формування базових знань в англійському, увага приділяється простим дієсловам, граматиці і словникового запасу. Навчання проходить ефективно і весело з використанням візуальних матеріалів і вправ в ігровій формі. Активну участь дітей в процесі вивчення мови заохочується, завдяки чому створюється позитивна атмосфера, в якій учні відчувають себе впевнено і спокійно. Це по-справжньому ефективний і цікавий спосіб вивчити англійську на Мальті. Проживають діти разом з батьками. Як розваги для дітей організовуються різні заходи на території школи, від майстер-класів по творчості до вікторин і конкурсів.

Підлітковий курс для дітей від 13-17 підходить для юних студентів, які хочуть не тільки підтягти свою англійську, а й весело провести канікули. Вона включає в себе 20 групових занять на тиждень. Студенти буду проживати в англомовних приймаючих сім'ях - у них буде свій будинок, навіть коли вони так далеко від дому. У той же час спілкування зі студентами, які приїхали з різних кінців планети, допоможе завести нових друзів і розширити кругозір. Розважальна програма складається з усього найкращого, що є на Мальті: вітальній вечірки, круїзу по гавані, поїздки в Валетту, поїздки в Мдину, аудіовізуального шоу про Мальту, одноденної екскурсії на острів Гозо, уявлення середньовічних лицарів. У літній період до цього спрску додаються вечірка на кораблі, півдня на піщаному пляжі, вечірнє барбекю, одноденна екскурсія на острів Коміно, відвідування аквапарку Splash & Fun.

Сімейна програма призначена для діток від 5 до 12 років і їх батьків. Дитячий курс «Англійська для дітей» включає 20 занять англійською на тиждень. Курс для дорослих це будь-який груповий курс, з кількістю занять не менше 20 в тиждень. Розклад складено так щоб заняття у батьків і дітей починалися і закінчувалися в один і той же час. Батьки можуть спокійно займатися, знаючи, що їхні діти будуть вивчати англійську під наглядом. Перевага навчання в одній школі полягає в тому, що батьки зможуть супроводжувати дитину кожен день на заняття і зустрічати його після закінчення уроків. Як проживання можливий будь-який тип розміщення: мальтійська сім'я, резиденція, готель. Розважальна програма для сімей доступна у вигляді спеціальних пакетних пропозицій, які можна придбати за доплату. Вона включає відвідування національного акваріума, таємничого острова Коміно, круїз по бухті, екскурсія під назвою «грецький шлях» з відвідуванням трьох міст і багато іншого.
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Дитячий курс 20 20 5-12
Індивідуальний англійська від 10 5-12
Комбінований курс 20 занять в групі і 10 індивідуальних 5-12
Загальний курс англійської 20 20 13-17
Загальний курс англійської 30 30 13-17
Загальний комбінований 20 уроків в групі + 10 індивідуальних 20+10 13-17
Англійська в міні-групі 20 20 13-17
Англійська в міні-групі 30 30 13-17
Індивідуальний курс від 10 13-17
Батько + дитина (5-12 років) 20 для дитини, від 20 для дорослого -
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: