Замовити дзвінок
Lemania College | CHE

Lemania College | CHE

Коротко про школу

Назва Lemania College | CHE
Розташування Лозанна, Швейцарія
Рік заснування 1908
Вік 14 - 18
Мова навчання Французька Англійська
Макс. розмір класу 10 осіб
Кількість студентів 400
Відео

Про програму

Мовна школа Lemania College була заснована в 1908 році і є найстарішою на території Швейцарії. Цей престижний міжнародний коледж є сімейним бізнес вже третього покоління його засновника і понад сто років підтримує рейтинговий статус престижної міжнародної школи.Кроме курсів англійської та французької мови, а так само літніх канікулярних програм коледж пропонує цілорічні програми на середню освіту (французький бакалавріат, швейцарський диплом) , а також курси підвищення кваліфікації.

Розташування

Lemania College розташований в гостинній Лозанні, в франкомовному регіоні Швейцарії. Лозанна- це інтелектуальний і університетський центр країни, а так само «Олімпійська столиця» світу. Місто розкинулося на березі Женевського озера і заслужено вважається культурною столицею країни. Красива архітектура, дружелюбне населення, незвичайна природа, м'який клімат, більше 20 музеїв, декілька вузів і чудова інфраструктура роблять Лозанну бажаним місцем як для навчання, так і для відпочинку. Lemania College знаходиться в самому центрі Лозанни, в тихому, зеленому кварталі, всього в 10 хвилинах ходьби від Центрального вокзалу і великого торгового центру Пляс Сан-Франсуа. Дістатися до аеропортів Женеви і Цюріха можна за 45 і 145 хвилин відповідно, курсують регулярні потяги. Школа оснащена науковою лабораторією, 47 навчальними кабінетами, 2 комп'ютерні класи, медіа-центром, студентської резиденцією, їдальнею і кімнатами відпочинку. А крім цього навчального закладу має власний мальовничим садом. Lemania College це школа-пансіон, в якій цілий рік вчаться і живуть швейцарські діти і діти з інших європейських країн.

Навчання

Літній табір Lemania - це відмінна можливість для молоді активно і якісно займатися по англійській або французькій мовній програмі, що поєднує спортивні, культурні та мистецькі заходи в Швейцарії. Мовні програми з французької та англійської мови пропонуються 3 варіантах:
  • ОСНОВНИЙ КУРС (15 годин на тиждень) - Курс складається з 15 годин мови в тиждень, націлений на розвиток комунікативних навичок, з особливим наголосом на вимова, аудіювання та письмо. У програму також включена відпрацювання таких аспектів мови, як граматика, лексика, розмовна мова, літературна мова (ідіоми). Програма курсу сфокусована на використанні мови в щоденних ситуаціях.
  • ІНТЕНСИВНИЙ КУРС (20 годин на тиждень) - Курс націлений на розвиток комунікативних навичок, з особливим наголосом на вимова, аудіювання та письмо. У програму також включена відпрацювання таких аспектів мови, як граматика, лексика, розмовна мова, літературна мова (ідіоми). Програма курсу сфокусована на використанні мови в щоденних ситуаціях. Заняття проходять вранці.
  • Підготовка до здачі IELTS (20 годин на тиждень) - курс включає 20 годин, цілком сфокусованих на підготовці до здачі мовного іспиту. Іспит IELTS складається з 4 частин: аудіювання - здатність сприймати англійську мову на слух, читання та аналіз прочитаного, розмовна мова; а також включає в себе такі елементи, як написання есе, навички читання, конспектування лекцій, аудіюван
ня тематичної інформації. Даний курс проходить протягом 4-х тижнів, вартість іспиту включена у вартість програми.

Проживання

Всі студенти Lemania College проживають в пансіоні, розташованому в тій же будівлі, що і навчальний корпус. Відмінною рисою пансіону є затишна домашня обстановка. Діти можуть проживати як індивідуально, так і в кімнаті на двох. Як видів проживання школа надає кімнати типу «стандарт», «комфорт», «кімната + комфорт».
Кімната «стандарт» розрахована на індивідуальне і спільне проживання і поєднує спальню з зоною для навчання. Вид з кімнати відкривається на Женевське озеро або шкільний двір. В кімнаті є умивальник і Wi-fi доступ.
Кімната «комфорт» трохи більше «стандарту» і доповнена душем і холодильником.
Кімната «кімната + комфорт» найбільша за площею. У кімнатах є індивідуальний туалет разом з вище перерахованими видами зручностей.

Учні літнього табору проживають за типом повний пансіон, який включає триразове харчування (сніданок, обід, вечеря і перекушування), що складається з місцевих страв і страв інтернаціональної кухні. Щотижня в кімнатах проводиться прибирання, зміна постільної білизни та рушників. Так само студенти можуть користуватися послугами пральні пансіону.

Розваги

У відвідувачів літнього табору Lemania не буде часу для нудьги. Домашня атмосфера коледжу швидко зближує і об'єднує студентів різних національностей. Для веселого проведення часу школа влаштовує в післяобідній і вечірній час масу розважальних заходів: віндсерфінг, волейбол, футбол, гольф, плавання, пішохідні прогулянки по горах, поїздки на велосипедах, спортивні змагання, картинг, стрільба з лука, пеінт-бол, квести, танці , творчі заняття, фотографія, кулінарія.По суботах проводитися екскурсія на цілий день по визначних пам'ятках Лозанни і її околицях. У список найпопулярніших екскурсій входять відвідування аквапарку, оглядова поїздка по Берну і Женеві, Шильонский замок, Олімпійський музей, музей Чапліна та інші. Жодна дитина не залишиться байдужим від неймовірної краси пейзажів, цікавих музеїв та прекрасних замків Швейцарії.
Особливості Lemania College | CHE:
Швейцарська якість і бездоганна репутація
Найстарша школа Швейцарії
Можливість навчання на двох мовах
Незвичайні природні пейзажі, чисте і свіже, цілюще повітря
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Стандартний / Інтенсивна англійська 15-20 уроків / тиждень 14
Стандартний / Інтенсивний французька 15-20 уроків / тиждень 14
Підготовка до іспиту IELTS 20 уроків / тиждень (курс 4 тижні) 14
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: