Замовити дзвінок

OCA Association Prague | CZE

Коротко про школу

Назва OCA Association Prague | CZE
Розташування Прага, Чехія
Рік заснування 1960
Вік 12 - 21
Мова навчання Чеська Англійська
Макс. розмір класу 10-14 осіб
Кількість студентів

Про програму

Наш коментар

Освітній центр Association (ОЦА) спільно з державним університетом ім. Яна Євангеліста Пуркине надає можливість провести літні, зимові або осінні канікули, що поєднують вивчення чеського або англійської мов на вибір з активним відпочинком і культурною програмою. Такі канікули - ідеальний варіант як для тих, хто хоче весело, цікаво і з користю провести час на канікулах, знайти нових друзів і отримати незабутні враження від Європи.

Опис

ОЦА існує на освітньому ринку трохи більше 10 років. Спочатку компанія працювала як консультаційно-освітнє агентство. У процесі розвитку і отриманого досвіду організація прийняла рішення відкрити свою мовну школу в Праге.Образовательний центр Association щільно співпрацює з педагогічним Державним університетом ім. Євангеліст, де і була розроблена методика викладання на мовних курсах в ОЦА. На заняттях використовуються основні підручники і додаткові джерела: цікаві статті з газет і журналів про культуру та традиції сучасної Чехії, аудіо-відео матеріали, ігри та вправи на закріплення матеріала.Для випускників шкіл і дітей молодшого віку ОЦА пропонує канікулярні програми під час зимових, літніх і осінніх канікул в Празі, під час яких діти не тільки вивчають англійську або чеський з кваліфікованими викладачами-носіями мови, але також беруть участь в спортивних заходах, відвідують виставки і муз єї, їздять на захоплюючі екскурсії .Каждая тиждень включає в себе 20 годин чеського / англійської з носієм мови. Англомовні викладачі були спеціально преглашени на роботу з США, Канади, Індії, Нігерії та інших англомовних країн. А якщо ви виберете чеська, то, звичайно, вчителі - корінні чехи. Під час літніх канікул, крім курсів англійської / чеської мови за бажанням пропонуються додаткові блоки за такими профілями, як IT, спорт і творчість. Блоки проводяться на другому тижні літнього табору і тривають 5 днів. Для студентів, які обрали один з блоків, кількість мовних годин не скорочується. В кінці навчання всі студенти отримують сертифікат університету імені Пуркіне згідно досягнутому рівню мови.

Розташування

Навчальний центр OCA Association розташований в столиці Чеської республікі.Прага головне місто Чехії, колишня столиця чеських королів. Один з найкрасивіших, романтичних і найбільш збережених міст Європи. У Праги існує безліч назв: «стобашенной» звуть її через багатьох десятків високих веж і церков, «зеленої» - тому що міські сади і парки ваблять своєю незвичайною красою і вишуканістю, «містичної» - через неймовірну кількості містичних легенд. А ще часто можна почути словосполучення «Золота Прага». У жодній іншій європейській столиці ви не зустрінете такої кількості позолочених дахів, куполів і веж, алеющій в променях призахідного сонця. Столиця Чехії внесена до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО за велику кількість пам'яток різних напрямів - тут можна зустріти все від готичної архітектури до бароко та ренесансу, від класицизму до сучасного модерну. Чудові пам'ятники архітектури, дивовижно красиві панорами міста, добродушність місцевих жителів - все це створює неповторну чарівність Праги, яким так захоплюються гості міста і пишаються самі пражани.

OCA Association проводить навчання в минулому повну реконструкцію будівлі в центрі Праги, район Прага 3. Мовна школа займає сучасна будівля з прекрасними умовами для навчання і відпочинку, що відповідає всім найвищим світовим освітнім стандартам. Для відпочинку і спілкування студентів на даху будівлі, яке займає школа, обладнана прекрасна простора тераса, що відкриває вражаючий вид на затишні вулички міста. Центр займає 3 поверхи - у студентів достатньо місця для навчання, відпочинку та розваг. Інфраструктуру школу складають комфортні і світлі класи для занять, вітальня для відпочинку, окрема вчительська - всі вони оснащені бездротовим інтернетом (Wi-Fi), кондиціонерами. Всього за 10 хвилин пішки можна дійти від школи до Вацлавській площі-центральній площі столиці, так само в крокової доступності перебувати безліч культових пам'яток і туристичних об'єктів: костел Св. Прокопа, спрямований шпилем в небо, пам'ятник Яну Жижки, Празький град, телевізійну вежу столиці , нескінченну кількість магазинів, сувенірних крамниць, ресторанів і кафе.

Проживання

Учасники канікулярних програм і супроводжуючі особи проживають разом в комфортабельній студентській резиденції ВШХТ. Куратор від школи знаходиться з дітьми 24 години на суткі.Он живе в одній резиденції з дітьми, відповідає за них, допомагає по будь-яких питань і в разі потреби завжди на контакті з батьками. Діти проживають в номерах, в основному, по дві особи. У період літніх канікул дітям надається дворазове харчування, а в осінній і зимовий період триразове. У готелі є Wi-Fi доступ. Крім того, всім студентам видається місцева сім-карта.

Розваги

Відмінною рисою канікулярних мовних програм OCA Association є їх насичена розважальна частина. У студентів не буде часу для нудьги, та як весь час поза занять присвячено спортивним заходам, екскурсіях, прогулянках і розважальних заходів. У дітей буде можливість приєднатися до виїзних екскурсій в Кутну Гору, Карлштейн, Чеський Крумлов, Дрезден і Відень. Екскурсії по Празі включають: тематичні історичні екскурсії, відвідування Празького граду, відвідування парку Летна, аквапарк, прогулянка на кораблі по річці Влтава, екскурсія «Страшна Прага», відвідування канатного парку та багато, багато іншого. Крім того в кожному заїзді традиційно проводиться конкурс містер і міс, дискотеки і прощальний бал, сувенірний шопінг.

Студенти зимових канікул при бажаючі можуть на 1 день відправитися в найкращий гірськолижний курорт Чехії - Шпіндлерув Млин.
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Літні канікули 16 днів / 15 ночей 20 годин 13-21
Літні канікули 22 дня / 21 ніч 20 годин 13-21
Літні канікули 28 дня / 27 ночей 20 годин 13-21
Осінні канікули 8 днів / 7 ночей 20 годин 13-21
Зимовий канікули 8 днів / 7 ночей 20 годин 13-21
Зимовий канікули 11 днів / 10 ночей 20 годин 13-21
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: