Замовити дзвінок
Oscars International | CYP

Oscars International | CYP

Коротко про школу

Назва Oscars International | CYP
Розташування Лімассол, Кіпр
Рік заснування 2012
Вік 18 +
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 15 осіб
Кількість студентів 195

Про програму

Oscars International це міжнародна мережа мовних шкіл в Ірландії і на Кіпрі, з головним офісом в Дубліні. Кіпрський мовний центр має акредитацію Міністерства освіти Кіпру та Європейської ради з бізнес освіти, входить в Асоціацію шкіл англійської мови ELSAC. Oscars International Лімассол працює цілий рік як мовна школа і як екзаменаційний центр і пропонує різноманітні мовні програми, які дають студентам можливість практикувати свою англійську поза класом, одночасно заводячи друзів і насолоджуючись навчанням за кордоном. Кіпрська школа є оптимальним місцем для вивчення англійської мови за доступними цінами.

Розташування

Школа Oscars International знаходиться в красивому прибережному місті Лімассол, в 10 хвилинах ходьби від центру міста. Сонячна погода, м'який кіпрський клімат і приємне оточення створюють чудові умови для ефективного навчання та приємного проведення часу. Затишні ресторани, яскраві кафе, близькість піщаних пляжів і античних пам'яток роблять Лімассол одним з найбільш популярних середземноморських міст як для туристів, так і для учнів мовних шкіл. Oscars International займає окреме невелике сучасна будівля оснащене просторими, світлими класами. У всіх класних кімнатах працюють кондиціонери та є wi-fi, в коридорах є автомати з снеками та напоями, для відпочинку студентів на першому поверсі розташована зона відпочинку.

Проживання

Як варіанти проживання школа Oscars International пропонує студентам розміщення в резиденції або в готелях з якістю обслуговування три, чотири або п'ять зірок (Navarria Hotel 3 *, Crown Plaza Hotel 4 *, Four Seasons 5 *, Atlantica Marinare 4 *). Тип харчування можливий будь-який з вибору.

Резиденція школи розташована в самому центрі туристичної зони Лімассола, potamos yermasogia, в 10 хвилинах їзди від будівлі школи в 5 хвилинах ходьби від автобусної зупинки і набережної. Будівля резиденції це великий триповерховий корпус складається з 24 студій двох, трьох і чотиримісного розміщення. У всіх студіях є телевізор і інтернет доступ. Кожен день шкільний автобус забирає і розвозить студентів як з готелів так і з резиденцій.

Для учнів по сімейної програмі Oscars International пропонує розміщення в апартаментах Palms Studios Hotel. Апартаменти розташовані в туристичній зоні Лімассола в туристичній зоні, в 300 метрах від пляжу і в 10 хвилинах їзди до центру міста. Біля готелю простяглася низка магазинчиків, ресторанів і кафе. Розміщення є в двох, трьох і чотиримісних номерах. Для дорослих з дітьми за доплату школа організовує цікаві розважальні заходи такі як: майстер клас з кулінарії та гончарної справи, водні розваги, відвідування тематичного середньовічного парку і різноманітних екскурсій.
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Загальна англійська 25 уроків 18+
Інтенсивна англійська 33 уроки 18+
Базова англійська 20 уроків 18+
Базовий плюс 20 уроків в групі + 5 індивідуальних 18+
Бізнес англійська 20 уроків 18+
Інтенсивний індивідуальний бізнес англійська 20-40 уроків 18+
Підготовка до здачі IELTS стандарт 25 уроків 18+
Інтенсивна підготовка Cambridge, IELTS або BEC 33 уроки 18+
Базова підготовка до IELTS / Cambridge 20 уроків 18+
Комбінований курс (загальна англійська + спорт, танці, музика) 20 уроків + 5 модулів або семінарів +4 індивідуальних тренування або заняття з музики / танців 18+
Сімейна програма 20 або 25 діти від 5 років
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: