Замовити дзвінок

Sir Christopher | GBR

Коротко про школу

Назва Sir Christopher | GBR
Розташування Кембридж, Англія
Рік заснування 1967
Вік 16 - 19
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 16 осіб
Кількість студентів 220
Відео

Про програму

Програма проходить на базі коледжів Кембриджського університету - Ridley Hall і Newnham College і спеціально розроблена для молоді. Це унікальна можливість провести канікули в найстарішому університетському місті Англії в одному з коледжів Кембриджського університету. В програму входять екскурсії та розважальні заходи, але при цьому у студентів завжди є вільний час для самостійного вивчення міста.

Центр знаходиться всього в 10 хвилинах ходьби від центру міста і має чудову інфраструктуру - 11 класних кімнат, лекційний зал, їдальня, спортивні майданчики, кімната для відпочинку та все це в оточенні прекрасних англійська садів.

Студенти можуть вибрати Стандартний курс (20 занять англійської на тиждень - 15 годин) або Інтенсивний курс (28 занять англійської на тиждень - 21 год). На інтенсивною програмою у студентів після обіду будуть додаткові заняття по Academic Skills або English language skills, в залежності від рівня володіння мовою. У студентів також буде можливість здати іспит IELTS за додаткову плату.

Проживання і харчування

Проживання в резиденції коледжів Ridley Hall або Newnham College. Пропонується розміщення в 1-2-х місних кімнатах зі зручностями на поверсі, іноді доступні кімнати зі зручностями. Є безкоштовна пральня. Зміна білизни проводиться раз на тиждень.

Харчування

Повний пансіон в їдальні коледжу. У вихідні та екскурсійні дні видаються пакетовані ланчі з собою. На вибір студентів пропонується різноманітність гарячих і холодних страв, а також вегетаріанське меню.

Екскурсійна та розважальна програма

Кожен день для студентів організовуються розважальні та спортивні заходи. У кожного студента буде можливість вибрати те, що йому найбільше до душі - заняття спортом, хенд-мейд або культурні заходи. Щосуботи проводяться екскурсії на цілий день в такі міста, як Лондон, Оксфорд, Брайтон, замки Лідс і Віндзор.
Особливості Sir Christopher | GBR:
Більше 50 років досвіду
Великий міжнародний мікс студентів
Можливість здати іспит IELTS
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Загальна англійська 20 уроків / тиждень 16
Інтенсивна англійська 28 уроків / тиждень 16
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: