Замовити дзвінок

Sir George | GBR

Коротко про школу

Назва Sir George | GBR
Розташування Кембридж, Великобританія
Рік заснування 2008
Вік 14 - 17
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 16 осіб
Кількість студентів 70

Про програму

Sir George - це цілорічна програма, яка проводиться в повитому плющем особняку вікторіанського стилю в місті Кембридж. На території школи розташований чудовий сад і затишне кафе, кілька спортивних майданчиків, критий басейн і спортзал.

Курс включає 28 занять (21 год) англійської на тиждень, по 4.5 години з понеділка по четвер і 3 години по п'ятницях. Уроки проводяться в міжнародних групах і в першій, і в другій половині дня з акцентом на розвиток академічних навичок. На початку курсу всі студенти проходять вступний тест, після чого проходить розподіл по групах. Всі навчальні матеріали надаються школою.

Проживання і харчування

Дана програма пропонує проживання в приймаючій сім'ї, яке передбачає 2-х місне розміщення в кімнаті разом з іншим студентом Studio.

Харчування

Повний пансіон (сніданок і вечеря в сім'ї, обіди в їдальні школи, пакетовані обіди по вихідним). Послуги пральні, зміна білизни та рушників раз в тиждень.

Екскурсійна та розважальна програма

У студентів завжди є вільний час для самостійного вивчення міста. Так само, в школі проводяться різні позакласні заходи: спортивні ігри, шоу талантів, драма, ігри, вікторини, дискусійні клуб, перегляд кінофільмів, виготовлення виробів, дискотеки та вечори караоке та багато іншого.
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: