Замовити дзвінок

Sir Henry | GBR

Коротко про школу

Назва Sir Henry | GBR
Розташування Бішопс-Стортфорд, Великобританія
Рік заснування 1997
Вік 09 - 14
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 16 осіб
Кількість студентів 200

Про програму

Літній центр «Sir Henry» розташовується в невеликому англійському містечку Бішопс-Стортфорд між Лондоном і Кембриджем. Програма проводиться на красивій території коледжу Hockerill College, який знаходиться в хвилинах ходьби від центру міста. Бішопс-Стортфорд, з населенням всього в 40 тис. Чоловік, уособлює собою все риси традиційного англійського містечка.

Центр має прекрасну інфраструктуру і володіє всім необхідним для комфортного навчання та відпочинку:
  • 15 добре обладнаних класних кімнат, актовий зал, художні студії, басейн, спортивні зали і поля, вільний доступ в Інтернет в комп'ютерному класі і багато іншого.
  • 15 уроків англійської мови на тиждень. Заняття проходять в інтренаціональних групах максимум по 16 чоловік. У перший день студенти обов'язково здають вступний тест для визначення рівня володіння мовою.

Проживання

Студенти проживають в студентському гуртожитку коледжу Hockerill Anglo-European в двомісних або чотиримісних кімнатах зі зручностями на поверсі, дівчатка і хлопчики окремо. На території гуртожитків обов'язково проживає персонал школи, який доступний 24 години на добу з будь-яких питань.
Щотижнева прання і зміна постільної білизни включені у вартість.

Харчування

Триразове в їдальні коледжу. Дітям надається вибір з гарячих і холодних страв на будь-який смак. Завжди є вегетаріанське меню. В день екскурсії дітям видають ланч-бокс з собою.

Розважальна та екскурсійна програма

Кожен день співробітники школи організовують для студентів денні і вечірні розважальні та спортивні заходи. Це можуть бути різноманітні тематичні вечори, дискотеки, театральні постановки, квести, перегляд фільмів, плавання, волейбол, бадмінтон, баскетбол, теніс, крикет, футбол, заняття в гуртках (дизайн футболок і сумок, плетіння браслетів, малювання вуглинками) і багато іншого. У вартість програми також входять дві екскурсії на цілий день щочетверга та щонеділі з різних цікавим і популярних місць Англії.
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: