Замовити дзвінок

Sir Richard | GBR

Коротко про школу

Назва Sir Richard | GBR
Розташування Редінг, Великобританія
Рік заснування 2010
Вік 10 - 16
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 16 осіб
Кількість студентів 200

Про програму

Програма проходить на базі приватної школи Leighton Park в містечку Редінг на захід від Лондона. Це найбільший і значимий місто графства Беркшир, відомий своїми мальовничими краєвидами та квітучими садами. Школа розташована на околиці міста і має власну зелену територію, прекрасно оснащена для занять спортом, має власний басейн, спортивні та ігрові майданчики. У всіх студентів є можливість після уроків англійської займатися танцями, акторською майстерністю або іншими видами творчої та спортивної діяльності під керівництвом професійних тренерів.

По приїзду студенти здають вступний тест для визначення рівня володіння мовою, після чого всіх розподіляють по навчальним групам. 20 уроків англійської мови на тиждень. Заняття проходять в інтернаціональних групах максимум по 16 чоловік.

Проживання і харчування

Студенти розміщуються в резиденції на території кампусу Leighton Park School. Доступні 1-2-х, а також 3-4-х-місні кімнати з загальними ванними кімнатами. На території резиденції обов'язково проживає персонал школи, який доступний 24 години на добу з будь-яких питань. Щотижнева прання і зміна постільної білизни включені у вартість.

Харчування повний пансіон в великий і нової шкільної їдальні з якої відкривається чудовий вид на околиці. Студентам пропонується широкий вибір гарячих і холодних страв, вегетаріанське меню, салат-бар.

Розважальна та екскурсійна програма

Студентам пропонується широкий вибір культурних, спортивних та соціальних заходів - це можуть бути різноманітні тематичні вечори, дискотеки, театральні постановки, квести, перегляд фільмів, плавання, волейбол, бадмінтон, баскетбол, теніс, крикет, футбол, заняття в гуртках (дизайн футболок і сумок , плетіння браслетів, малювання вуглинками і т.п.). Щотижня організовується 2 екскурсії на цілий день в Лондон і блізлежайшіе міста, тематичні парки, театри і мюзикли.
Особливості Sir Richard | GBR:
Кампус школи розміщений на 24 гектарах мальовничої паркової зони
Багата інфраструктура і широкий вибір гуртків за інтересами
Танцювальна студія, де заняття проводять професійні тренери
Відмінне співвідношення ціна-якість
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Загальна англійська 20 уроків (15 годин) на тиждень 10
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: