Замовити дзвінок

Sir William | GBR

Коротко про школу

Назва Sir William | GBR
Розташування Редінг, Великобританія
Рік заснування 2008
Вік 10 - 16
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 16 осіб
Кількість студентів 200

Про програму

Програма проходить на базі університету Richmond the American International University в Річмонді. Це незвичайне і вражаюче навчальний заклад, який має як британську, так і американську акредитацію. Річмонд - престижний район Лондона, розташований на Темзі, який славиться своїми парками і садами. Недалеко від школи розташовані такі пам'ятки як Hampton Court Palace, Royal Botanic Gardens at Kew. При цьому до центру міста всього 20 хвилин на метро. Школа оснащена просторими класними кімнатами, чудовою бібліотекою, комп'ютерним центром з доступом в Інтернет, величезною їдальнею, а такжетворческой майстерні.

На вибір студентів є два курси англійської мови - Стандартний курс 20 уроків (15 годин) або Інтенсивний 28 уроків (21-й годині) в тиждень. Групи інтернаціональні, максимум по 16 чоловік. Всі навчальні матеріали надаються школою. Після закінчення курсу студенти отримують сертифікати.

Проживання і харчування

Студенти розміщуються в резиденції на території кампуса. Пропонуються одномісні або двомісні кімнати зі зручностями на поверсі. На території резиденції обов'язково проживає персонал школи, який доступний 24 години на добу з будь-яких питань. Доступна безкоштовна пральня, зміна білизни проводиться раз на тиждень.

Харчування повний пансіон в їдальні. Велике меню з наявністю різноманітних холодних і гарячих, а також вегетаріанських страв. Перед сном дітям пропонуються напої, холодну і тепле молоко, снеки і печиво. В екскурсійні дні видаються пакетовані ланчі.

Розважальна та екскурсійна програма

Кожен день для студентів організовуються різноманітні культурні та спортивні заходи - прогулянки, відвідування музеїв, ознайомчі тури по місту і околицях, спортивні змагання. Також для учнів проводяться гуртки та майстер-класи, дискусійні клуби, перегляди фільмів, вікторини та шоу талантів.

У програму включені дві екскурсії на цілий день в британські міста у вихідні, відвідування музеїв або шопінг-районів у Лондоні, парку атракціонів, історичних замків і споруд.
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: