Замовити дзвінок
St. Clare’s Oxford | GBR | Junior

St. Clare’s Oxford | GBR | Junior

Коротко про школу

Назва St. Clare’s Oxford | GBR | Junior
Розташування Оксфорд, Великобританія
Рік заснування 1953
Вік 10 - 17
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 12 осіб
Кількість студентів

Про програму

Розташування

Оксфорд - один з найвідоміших міст Європи, в якому ідеально поєднуються традиції освіти і англійської культури. Заснований в 1164 році, - один з найвідоміших і найкрасивіших у світі міст-університетів, ім'я якого давно асоціюється з престижними навчальними закладами, блискучими випускниками і нобелівськими лауреатами. Старовинні величні будівлі Оксфорда і їх сучасне оснащення створюють сприятливу атмосферу для навчання. Сьогодні тут близько 30.000 студентів. Добре розвинена система повідомлення дозволяє легко і швидко дістатися до Лондона, відвідати Замок Віндзор - резиденцію королеви Єлизавети, місце народження Черчілля і багато інших визначних пам'яток Англії.

Опис школи

Школа St. Clare's була заснована в 1953 році. Вона знаходиться в 1,5 км від центру Оксфорда і займає кілька реконструйованих будівель вікторіанського стилю уздовж вулиць Banbury Road і Bardwell Road, формують два центри - Центр Banbury Road і центр Bardwell Road. Коледжу належать також 16 резиденцій з можливістю приймати 350 студентів і. Внутрішня структура освітнього центру ідеальна для організації навчального процесу та дозвілля студентів. Тут є просторі сучасні класні кімнати, обладнані всім необхідним; з великим меню; затишний шкільний двір.
Сучасний центр для самостійної підготовки після уроків і у вільний час об'єднує комп'ютерний зал, який володіє програмами для студентів, які вивчають англійську як іноземну, вільним доступом в Інтернет і до електронної пошти; зал з відео- і прослуховуючої апаратурою з широким вибором класичних і сучасних фільмів, телевізійних документів, відеоматеріалів з академічних предметів (наприклад, «Історичні постаті», «Відомі письменники»), касети для практичної роботи за вимовою, розуміння мови на слух, граматиці і іспитів; бібліотеку з великим запасом словників і підручників з граматики будь-якого рівня, книг про Оксфорд і Британії, романів, посібників для підготовки до іспитів, довідкових видань з інформацією з вищої освіти. Навчальний центр Bardwell Road також має в своєму розпорядженні Зал академічних ресурсів, художню студію, музичні класи, кафе-бар, актовий зал. Коледж має акредитацію Британської Ради, членство в Асоціації EnglishUK.

Проживання

Резиденції знаходяться недалеко від основної будівлі школи. Студентам надається 1-4 місне розміщення. Душові і туалети - на поверхах. Постільна білизна та рушники видаються в резиденції і міняються щотижня. Студенти проживають на умовах повного пансіону (сніданок + обід + вечеря). Хлопчики і дівчатка проживають в окремих котеджах. Більшість кімнат двомісні, є одномісні кімнати і трьох-чотиримісні кімнати. В кожному котеджі є людина, яка відповідає за благополуччя студентів. Є загальна кімната з телевізором і DVD-плеєром і пральні машини для білизни (пральня). Кампус розташований в красивій місцевості з тенісними кортами, футбольним полем, басейном, гойдалками і дитячим майданчиком. Студенти проживають на умовах повного пансіону. Сніданок, обід і вечеря проходять в їдальні коледжу. Бутерброди і закуски можна також купити в кафе Sugar House. Завжди великий вибір основного блюда (риба, м'ясо, супи), салати, свіжі фрукти і вегетаріанське меню. Дієтичне харчування теж передбачається, за індивідуальними вимогами студента.

У школі функціонують такі програми навчання:
  • Літні мовні курси для дітей від 10-15 років - це дуже популярна програма, яка стимулює дітей різних національностей вчитися жити, грати разом завдяки насиченій програмі розважальних заходів, спортивних змагань, екскурсій, суміщених з мовними заняттями (18 мовних уроків на тиждень). Проживання в невеликому, безпечному, затишному кампусі з трав'янистими ігровими майданчиками, тенісними кортами і ділянкою лісу в декількох хвилинах від центру Оксфорда.
  • Літні мовні курси для підлітків 15-17 років -курси для вивчення мови для студентів з будь-яким рівнем знання англійської. Можливі двох, трьох, чотиритижневі програми, а також більш тривале перебування в другій половині літа. Проживання спільне з іншими учнями коледжу в резиденції школи або в ретельно підібраних сім'ях. Активна програма розважальних заходів на території школи і різноманітні екскурсії.

Англійська для підлітків представлений в наступних варіантах:
  • інтерактивний англійська -самая популярна з програм. Поєднує в собі ранкові уроки в класі, і післяобідню практику мови через цікаві зустрічі з цікавими гостями, заходи і ознайомчі поїздки, участь в 3 рази в тиждень в мовних проектних завданнях, присвячених таким темам як: внесок Оксфорда в розвиток науки, мистецтво, архітектура і дизайн, навколишнє середовище та інші подібні.
  • інтенсивна англійська - поєднує в собі інтегровані знання англійської мови, академічні способи навчання і підготовку до здачі академічних іспитів та іспитів IELTS з цілою низкою заходів та екскурсій. Курс спрямований на відпрацювання точності володіння мовою, поглиблення граматичних знань, навичок слухання, вільного володіння мовою, швидкості читання і письма, практику говоріння, постановку рольових ігор, вміння вести дебати і дискусії а так само підготовку до здачі іспиту IELTS і Кембриджського іспиту.
  • наука в Оксфорді - практичний науковий курс спеціально розроблений для студентів, які хочуть продовжити навчання в галузі науки після 15 років. Допомагає розвивати практичні навички в області наукових досліджень, поліпшити рівень володіння англійською мовою в контексті шкільних лабораторних занять всім хто планує займатися наукою у віці старше 15 років (25 уроків на тиждень).
  • мистецтво в Оксфорді -курс «Візуальні мистецтва» надасть час, простір і безліч ресурсів, щоб студенти могли вдосконалювати і поповнювати свою професійну портфоліо. Робота в студії: ви зможете присвятити весь ранок або після обідньої пори роботі над конкретним проектом, використовуючи поради і рекомендації наших вчителів. У вас буде можливість такі художні методи як: фотозйомка, цифрова фотозйомка, редагування і відображення, 2D малювання, живопис, друк, ілюстрації, проектування і експонування, 3D-текстиль, мода і кастинг; відвідати Музей Ашмолея, Музей сучасного мистецтва Оксфорда і картинну галерею Крайстчерча, а також інші місця, відомі своєю архітектурою і незвичайними артефактами; в кінці курсу студенти виставляють свої художні роботи на виставці (22 уроки на тиждень).
  • бізнес в Оксфорді - цей курс допоможе розвинути основні навички для побудови міжнародної кар'єри за допомогою занять з професійними вчителями, зустрічей та лекцій з успішними бізнесменами, відвідувань лідируючих фірм і підприємств Оксфорда. Програма включає розробку впевненого стилю інтерв'ю, проведення проекту бізнес-досліджень, роботу над практикою методів переконання і навичками презентації, обговорення впливу поточних проблем на економіку (25 уроків на тиждень).
  • підготовка до отримання IB Diploma 15+ - диплом IB високо цінується університетами і роботодавцями по всьому світу. Він передбачає фундаментальні профільні знання в поєднанні з вільним володінням англійською мовою. Курс, який включає в себе всі підготовку одночасно за трьома напрямками: 1 тиждень мова та література -вивчення трьох основних жанрів літератури через призму п'єси Шекспіра. Тиждень завершується живим виступом, інсценуванням п'єси в Оксфордському коледжі; 2 тиждень наука і мистецтво - студенти обирають для себе практичні заняття в лабораторіях з біології, хімії або фізики. Ті, хто вважає за краще мистецтво займаються театральними постановками та замальовками сцен з шекспірівських п'єс; 3 тиждень математика і гуманітарні науки - присвячена поглибленню знань по одному з таких предметів як математика, історія, філософія, економіка. Заняття по 25 уроків на тиждень.

Розваги

Недалеко від Оксфорда розташовуються такі історичні міста Англії, як Стратфорд-на-Ейвоні, Бат, Вінчестер. В Оксфорді розташований старий в Англії Ботанічний сад. Місто славиться також своєю найдавнішою бібліотекою Європи Bodleian Library, музеєм, в якому зберігаються твори мистецтв Стародавньої Греції, Єгипту, Ассирії, одним з найбільших в світі книжкових магазинів Blackwell's bookshop, де можна купити книги на всіх мовах світу як секонд-хенд, так і колекційні антикварні. В Оксфорді кожен студент може знайти для себе заняття до смаку - сплав по річці Темзі, похід по магазинах, в кінотеатри, концертні зали, театри, кафе, різні спортивні і розважальні заходи. Так як Оксфорд розташований недалеко від Лондона, студенти можуть без праці відвідати столицю Англії, щоб побачити всі її історичні пам'ятки, різні виставки, сходити на концерти або просто походити по магазинах, оглянути місто Бат і Брістоль, а так само побачити довколишні пам'ятки такі як Стоунхендж .
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Літні мовні курси 18 10-15
Інтерактивний англійська 21 15-17
Інтенсивна англійська 25 15-17
Підготовка до отримання IB Diploma 25 15-17
Наука в Оксфорді 25 15-17
Мистецтво в Оксфорді 22 15-17
Бізнес в Оксфорді 25 15-17
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: