Замовити дзвінок
St. Giles International | GBR | Junior

St. Giles International | GBR | Junior

Коротко про школу

Назва St. Giles International | GBR | Junior
Розташування Лондон, Великобританія
Рік заснування 1955
Вік 12 - 19
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 15 осіб
Кількість студентів 150

Про програму

Програма St. Giles Junior London проводиться на базі двох престижних університетів Лондона. Студенти проживають в резиденції Ramsay Hall в University College London (UCL), який є частиною всесвітньо відомого Лондонського Університету, а навчання проходить в історичному University of Westminster. Даная програма ідеально підходить тим, хто жадає поринути в справжню студентське життя і відчути ні з чим незрівнянну атмосферу найавторитетніших навчальних закладів Англії.

St Giles London розташований в самому центрі міста, в модному районі Блумсбері (відомий як інтелектуальний і художній квартал), в оточенні квітучих парків і скверів. На території кампусу діє кілька ігрових і спортивних майданчиків, а також спортзал. Всі класи технічно оснащені.

Навчання

20 уроків на тиждень (кожен урок триває по 50 хвилин). Максимальна кількість студентів у класі - 15 осіб. Особлива увага приділяється фонетиці, комунікативним навичкам, створення і презентації проектних робіт. Також, вчителі не обходять стороною і теми, що стосуються історії Великобританії, тим самим даючи учням можливість якомога більше дізнатися про цю неповторною країні!

Проживання

Студенти проживають в резиденції Ramsay Hall в University College London, який є частиною всесвітньо відомого Лондонського Університету. Всі кімнати одномісні, зручності на поверсі. У резиденції є безкоштовний Wi-Fi, загальна кімната відпочинку. Харчування студенти отримують в їдальні коледжу, а під час екскурсій - пакетований ланч.

Екскурсійна та розважальна програма

Центр St. Giles London надає відмінні можливості для навчання і відпочинку, разом з активною і захоплюючою екскурсійною програмою. В післяобідній час проводяться різні дискотеки, вечори кіно, караоке, шоу талантів, боулінг, вікторини та багато іншого. Також, програма включає екскурсії по визначних пам'ятках Лондона, таким як Tower of London, Віндзорський Палац, Колесо огляду і незабутній круїз по Темзі!
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: