Замовити дзвінок
St. Giles International - Семейная программа | GBR

St. Giles International - Семейная программа | GBR

Коротко про школу

Назва St. Giles International - Семейная программа | GBR
Розташування Брайтон, Великобританія
Рік заснування 1955
Вік Батьки + діти 7 - 15 років
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 12-15 осіб
Кількість студентів

Про програму

St. Giles International була заснована в 1955 році подружжям Полом і Діаною Ліндсей. На сьогоднішній день щорічно більше 14000 студентів з більш ніж 100 країн віддають перевагу центрам St. Giles по всьому світу. Школа славиться якістю і різноманітністю навчальних програм, досвідченим викладацьким складом, а також орієнтацією на індивідуальні потреби кожного студента.

Сімейна програма в Брайтоні - це відмінна можливість об'єднати навчання і сімейний відпочинок в приголомшливому прибережних місті на півдні Англії. «Лондон у моря», як його часто називають, Брайтон пропонує кожному члену сім'ї щось особливе, будь то шопінг або гри на пляжі.

Уроки англійської для батьків проходять в цілорічної школі St Giles Brighton, в той час як діти вивчатимуть англійську в розташованій поруч бібліотеці Jubilee. Обидва центри знаходяться в центрі міста, поблизу Королівського Павільйону і набережної. 20 уроків англійської на тиждень як у батьків, так і у дітей.

Так як заняття проходять в першій половині дня, після обіду три рази в тиждень школа організовує будь-які культурно-розважальні заходи (катання на човнах, відвідування місцевих визначних пам'яток, боулінг, спортивні ігри, прогулянки по пірсу і набережної та ін.). Також, раз в тиждень організовуються екскурсії на цілий день в Лондон, Оксфорд, Кембридж, Істборн або інші англійські міста.

Проживання

Школа пропонує кілька варіантів проживання на вибір:
  • Проживання в приймаючій сім'ї
  • Номер в готелі
  • Особисті апартаменти з кухнею
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: