Choices International - Танцевальная программа LonDon | GBR
Замовити дзвінок
Choices International - Танцевальная программа LonDon | GBR

Choices International - Танцевальная программа LonDon | GBR

Коротко про школу

Назва Choices International - Танцевальная программа LonDon | GBR
Розташування Лондон, Великобританія
Рік заснування
Вік 10 - 17
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу
Кількість студентів

Про програму

Вчити класичний англійський, освоювати нові техніки і стилі танців і одночасно зануритися в культурне життя Лондона - це можливо з Choices International.

Наш коментар

Столицю Великобританії люблять все, навіть ті, хто там жодного разу не був. І це не дивно за кількістю музеїв, театрів, художніх галерей, виставкових і концертних залів, а головне за значимістю культурних подій, що проходять в Лондоні, його без перебільшення можна назвати культурною столицею Європи. Відомо, що в Лондон стікаються таланти з усього світу, і це дозволяє знайти тут викладачів найвищого рівня за всіма видами танців.

Мережа шкіл Choices International спільно з всесвітньо відомою танцювальної студією Pineapple Dance Studios пропонує об'єднати приємне з корисним у своїй унікальній програмі Dance programme - LonDon.

Про студію

Pineapple Studios, спочатку заснована як центр танців, на сьогоднішній день являє собою комплекс з 12 танцювальних студій, які використовуються для різних цілей. Студії проводять більше 200 програмних занять з танців щотижня для членів студії і її відвідувачів. Однак, широку популярність і популярність Pineapple Studios отримала завдяки її широкому використанню в індустрії розваг в якості місця для репетицій, кастингів і записів. Клієнтами, які користуються послугами студії є відомі танцювальні колективи, звукозаписні компанії, телевізійні канали, кіностудії, круїзні компанії, кастингові і модельні агентства. Pineapple Studios також відома як базова репетиційна студія, яка використовується такими знаменитостями як Мадонна, Бейонсе, Girls Aloud і Кайлі Міноуг.

Опис програми

Курс призначений для початківців, середніх і просунутих танцюристів від 10 до 17 років, які можуть вибрати програму підготовки по одному з таких танцювальних стилів як вуличний танець, музичний театр, джаз, сучасний танець і балет спільно з вивченням англійської мови. Програма складається з 8 танцювальних і 13 мовних уроків на тиждень з тривалістю курсу від 2 до 4 тижнів. Своєю метою танцювальна студія ставить завдання забезпечити студентам виключно високий рівень викладання в усіх аспектах танцювальних і театральних занять. Тут поважають і заохочують індивідуальність кожного учня і підтримують прагнення до самовираження. Танцювальна студія дає можливість студентам познайомитися з впливом різних культур на танець і різноманітністю танцювальних стилів, а також знайомить з модними тенденціями і екзотичними рухами, які привнесли в танець гламурна індустрія розваг. Після завершення курсу всі танцюристи отримують сертифікати студії Pineapple. Pineapple Studios - це найталановитіші педагоги, найсучасніші танцювальні зали і найостанніші тенденції в світі танцю.

Проживання

Студенти будуть проживати на території University of Roehampton в корпусі Froebel College. Це один з найсучасніших університетів Лондона і Великобританії! Розташовуючись недалеко від центру міста (на кордоні 2 та 3 зон Лондона на південному заході), кампус вражає великою кількістю зелені (на території університету велика паркова зона з озером). Так що, будучи з одного боку в гущі подій культурно-розважальної та ділової лондонського життя, учні насолоджуються чистим повітрям і комфортними умовами проживання в індивідуальних номерах-сьютах з ванною кімнатою і триразовим харчуванням. У програму розваг і дозвілля включені 3 екскурсії.
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: