Замовити дзвінок
Taronja School | ESP

Taronja School | ESP

Коротко про школу

Назва Taronja School | ESP
Розташування Валенсія, Іспанія
Рік заснування 2004
Вік 16 +
Мова навчання Іспанська
Макс. розмір класу 10 осіб
Кількість студентів

Про програму

Школа Taronja - унікальна школа, яка пропонує своїм студентам різноманітні і новітні методи навчання іспанській мові. Taronja знаходиться на пішохідній вулиці в центрі міста, в будівлі 19 століття, в оточенні величезної кількості затишних ресторанів і милих іспанських кафешок.

Розміщення

 Школа TARONJA знаходиться в самому центрі Валенсії, місті на узбережжі Середземного моря. Її часто називають "містом світу" ( "La Ciudad de la Luz"), близько 300 днів в році тут світить сонце. У Валенсії, місті з жвавими вулицями і прекрасним кліматом, можна легко знайти, чим зайняти вільний час: відвідати культурні пам'ятки, скуштувати смачну і здорову кухню Середземномор'я, познайомитися з людьми з усього світу і незабутньо провести час.

опис

 Дизайн школи є справжній витвір мистецтва! Кожен куточок розписаний молодими і талановитими художниками з Валенсії. У всіх кабінетах встановлено сучасне обладнання, що дозволяє вчитися в комфортній обстановці. У школі є комп'ютерний клас з безкоштовним доступом в інтернет, кухня, де проводяться цікаві заняття по іспанській кулінарії, а також чудові аудиторії з сучасним оснащенням (ТВ, DVD) і кондиціонерами. Студенти можуть відпочити і поспілкуватися в приємній обстановці на відкритій озелененою терасі школи.
 У пішохідній доступності від школи знаходяться історичні пам'ятки Валенсії: Лонха (la Lonja), Централной ринок (el Mercado Central), Район Кармен (El Barrio del Carmen), все це в історичному центрі міста.

навчання

 Курси іспанської мови в школі Taronja акредитовані Інститутом Сервантеса і відповідають його суворим стандартам якості.
 Всі викладачі закінчили факультет іспанської філології, мають досвід роботи в галузі викладання іспанської мови як іноземної. При цьому вони молоді, динамічні, завжди готові допомогти і відповісти на всі питання. Курс включає 20 годин англійської мови на тиждень. Студенти займаються в групах в середньому по 10 осіб Тривалість одного уроку 50 хвилин.

Культурно-розважальна програма

 Сама Валенсія має багату культурну спадщину. Ви зможете дізнатися історію міста, який протягом XIV і XV століть був одним з найбільш важливих і процвітаючих в Іспанії.
 Крім уроків іспанського школа пропонує численні і різноманітні позашкільні заходи. Екскурсії, вечірки, вечері, концерти, музеї, заняття спортом, уроки кулінарного мистецтва - важлива частина програми і гарантія незабутнього проведення часу.
Особливості Taronja School | ESP:
Краще розміщення в Валенсії
Дизайнерський стиль бутик
Активна програма розваг
Якісне викладання
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Інтенсивний курс іспанської 20 уроків / тиждень 18+
Підготовка до іспитів DELE 20 уроків / тиждень (4 тижні) 18+
Один-на-один з викладачем 20 уроків / тиждень 18+
Інтенсив + індивідуальні уроки 20 уроків / тиждень 18+
Іспанська + вітрильний спорт 20 уроків + 4 тренування / тиждень 18+
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: