Замовити дзвінок
Xenion School | CYP

Xenion School | CYP

Коротко про школу

Назва Xenion School | CYP
Розташування Паралімні, Кіпр
Рік заснування 1980
Вік 11 - 18
Мова навчання Англійська
Макс. розмір класу 10-14 осіб
Кількість студентів
Відео

Про програму

Xenion School - діюча цілорічна міжнародна школа, на базі якої в літній період організовується дитячий інтернаціональний мовний табір. Завдяки якісної освіти і унікальній комбінації грецьких і англійських навчальних програм школа користується великою популярністю як місцевих жителів, так і серед студентів з-за кордону. Школа Xenion може запропонувати молодим людям не тільки прекрасний літній відпочинок, а й високий рівень навчання англійської мови.

Про школу

Xenion High School розташована в містечку Паралімні в 20 хвилинах їзди від курортного регіону Протарас, відомого своїми кришталевими пляжами і археологічними об'єктами, і в 30 хвилинах їзди від одного з найвідоміших курортів Кіпру Айя-напи. Вдале розташування школи дозволяє не тільки поніжитися під ласкавим кіпрським сонечком, але так само помилуватися спадщиною античної грецької культури.

 У розпорядженні студентів:
  • сучасні класи з кондиціонерами і інтерактивними дошками,
  • бібліотека,
  • амфітеатр,
  • концертна зала,
  • корти для гри в баскетбол, волейбол, футбол, теніс,
  • гімнастичний зал,
  • танцювальна студія,
  • арт студія,
  • кафетерійНавчання
Літні мовні курси проводяться на базі інтенсивного курсу англійської мови, що складається з 20 мовних уроків на тиждень. Навчання проводиться висококваліфікованими викладачами школи - носіями мови в невеликих групах по 14 чоловік, що забезпечує тісний мовної контакт між викладачем і студентами. В кінці програми кожен студент отримує сертифікат, з результатами навчання, на основі тесту, який студенти здають в кінці курсу.

Проживання
Студентам пропонується проживання в чудових нових апартаментах Xenion Boarding House в місті Протарас. Розміщення по 2-3 людини в номері. Гарний ландшафтний дизайн забезпечує унікальне поєднання передових технологій і милування навколишньою природою. Апартаменти забезпечені всім необхідним для комфортного перебування студентів.
Організовано повноцінне триразове харчування в ресторані апартаментів і школи.

Розваги
Після уроків координатори Xenion School організовують для студентів безліч корисних і цікавих заходів та екскурсій таких як екскурсія в місто Пафос, Айа-Напу і Протарас, відвідування найбільшого в Європі аквапарку "Водний світ,". Діти побачать розкопки гробниць античних часів, палаци, вежі, печер, відвідають музеї та монастирі. Програма розваг передбачає і участь в розважальних заходах таких як дискотеки, караоке, ігри в басейні, волейбол, квіз. Для найактивніших непосид школа пропонує за доплату джип сафарі, занурення з маскою і ластами, дайвінг, прогулянку на яхті, відвідування нічних клубів, шопінг і багато, багато іншого.
Особливості Xenion School | CYP:
Мовна школа функціонує на базі діючої школи
Ультрасучасне проживання
Повне занурення в мовне середовище
Інтенсивна програма розваг і активностей
Навчання
Назва курсу Кількість уроків / тиждень Мінімальний вік
Літня канікулярна програма 20 уроків / тиждень 11 - 18 років
Вартість
bool(false)
bool(false)
Програма Вартість
Додаткові витрати: