Замовити дзвінок
Christ’s Hospital World English Experience

Christ’s Hospital

Програма World English Experience (WEE) проводиться щорічно для допитливих, енергійних та креативних студентів з усього світу. Це - не звичайна програма, а комбінація НАВЧАННЯ та ЗМАГАНЬ, що дає особливу мотивацію до активного використання англійської мови в різних мовних ситуаціях, допомагає розвивати креативність, навички презентації, лідерства, аналітичного мислення під час підготовки до проектів.

WEE проводиться на базі школи Christ's Hospital, Хоршем, однієї з найрейтинговіших приватних шкіл-пансіонів Великої Британії. Школа побудована в стилі Гаррі Поттера за проектом Крістофера Рена (за його проектом було збудовано собор Святого Павла в Лондоні) і вражає своєю архітектурою та інфраструктурою.

Вік: 8-17 років

Структура програми змагань:

1. How WEE see our community. Учасники мають можливість уявити свою країну, місто чи селище, їх унікальні особливості. Презентація країни може включати таку інформацію: стиль життя, клімат, географічне розташування, історія, мова тощо. У цій частині можна не лише розповісти про себе, а й дізнатися багато цікавого про інші країни.

2. How WEE see our campus. Даний проект дає можливість учням дізнатися про інші команди. Учні самі, без допомоги вчителя, готуються до презентації згідно з поставленими завданнями, тому зможуть проявити всю свою креативність, здатність знаходити, аналізувати дані та презентувати інформацію.

3. How WEE see art. Мистецтво може об'єднувати людей під час виконання спільних креативних проектів. Учні разом виконуватимуть завдання, досліджуючи, ділячись своїми ідеями з іншими членами команди. Цей проект закінчиться презентацією галереї з роботами студентів.

4. How WEE think…. Секретне завдання. Це найпопулярніший проект. Учасникам видадуть матеріали, з яких потрібно створити загадкову споруду.

Відео школи:

Екскурсійна програма

Після занять у студентів насичена культурна програма.

Вартість туру
Дата Вартість Sale Кількість
тижнів
Вік Проживання Програма
04/04 - 11/04 1888 € 1 8-17 Резид., 1-4 - місн. із зручн. World English Experience (WEE)
04/04 - 18/04 3060 € 2 8-17 Резид., 1-4 - місн. із зручн. World English Experience (WEE)

Додатково оплачується консульський збір - орієнтовно 116 Євро

ЦІНА ВКЛЮЧАЄ:
  • Авіапереліт
  • Проживання
  • Навчання
  • Харчування
  • Медичне страхування
  • Банківські витрати
  • Трансфер а/порт-школа-а/порт
  • Послуги керівника групи
  • Підтримка Алеком Освіта 27/7